slide image 1
slide image 2
slide image 3
1 / 3
Access4youBudapest, Corvin sétány 3, 1081 Magyarország

Brand manager

Senior |Full-time |Marketing, PR |Budapest
Netto salary range
400 000 - 600 000 HUF
Job details
Application deadline
Save job
Receive job notificationsSubscribe and we’ll let you know if there’s a job opening!
Job info

About the job

Online és offline marketing feladatok: marketing anyagok összeállítása, grafikai munkák készítése vagy brief írása grafikus számára, online hirdetési kampányok kezelése ügynökség bevonásával, social tartalmak készítése, felületek kezelése, hírlevelek írása. Kommunikációs feladatok: PR kommunikáció, edukációs és sajtóanyagok írása, sajtómegjelenések szervezése, sajtókapcsolatok menedzselése.

Salary range

Netto salary range 400 000 - 600 000 HUFHome office lehetőség

Preferred application method

Language of application:
Hungarian,
CV
Cover Letter
Salary Expectations

Work schedule

Weekly working hours40 hours / week
Core time10 - 16

Responsibilities

brand, marketing és kommunikációs stratégia megvalósításában való aktív részvétel
online és offline marketing feladatok
kommunikációs feladatok

Technologies and tools

Slack |Trello |Google Drive |Facebook |Mailchimp |Wordpress |Instagram |Pipedrive |Canva

Professional skills

  • Marketing knowledge5 / 5
  • Computer knowledge5 / 5
  • Online Marketing knowledge5 / 5

Qualifications

Marketing and CommerceMA degree

Language skills

EnglishFit for negotiation

Recommend to your friends!

Send the link

Personal skills

Independent |Empathic personality |Creative, independent

How we work

Önálló munkavégzés, digitális eszközös támogatásával. Csak azokról a dolgokról és azokkal a kollégákkal meetingelünk, amiről feltétlenül szükséges.

Mindegy, hogy mikor, de a vállalt feladat a vállalt határidőre legyen készen.

About the company

Our story

  • 2019-01Alapítás, védjegy
  • 2019-06Magyarországi piacralépés
  • 2022-01Nemzetközi piacralépés
  • 2022-05Nemzetközi partnerhálózat

What makes our product special

Hungarian innovation |Egyedi szoftverfejlesztés |Európai tanúsító védjegy |Best impact startup | 2022 |V500 Directory

Our product

Ingatlanok akadálymentességének tanúsítása

Akadálymentes helyek és információk minden élethelyzetben, minden igényre. Ingatlanok és épületek akadálymentességének tanúsítása és minősítése.

Our clients

Product video

Company values

Family-friendly
Diverse
Social responsibility
Home Office opportunity
Travel opportunities
Age doesn't matter

Follow us

Life with us

Lightning round

Ebéd?
Közösen, pontban déli 12-kor
Bringa, BKV vagy autó?
Kerekesszék :)
Légkondi vagy ablak?
Megbeszéljük, nincs vita

Trainings and workshops

Online tudásbázis és oktatóvideók rendelkezésre állnak, minden munkatársunk az első hónapban személyesen kísért betanulási folyamatban vesz részt.

How can the employees affect the company’s life?

Az Access4you csapata tapasztalataival közösen alakítja ezt a társadalmi célú startupot. Mind azon dolgozunk, hogy a speciális igénnyel élők életét könnyebbé tegyük.

A szolgáltatásunkat folyamatosan, gyorsan és rugalmasan fejlesztjük, ezért is fontos értékesítő kollégáink visszajelzése, hiszen ők vannak közvetlen kapcsolatban ügyfeleinkkel.

Why we love our office

Kávégép tetőterasszal

Office photo

What would I miss if I left

Jó ügyért, értelmes célért dolgozhatok. Nincs két egyforma nap, és minden nap úgy mehetek haza, hogy ma is értelmes dolgot csináltam.

Judit

irodavezető

Favourite thing in the office

Personal qualities we appreciate

Elkötelezettség, önállóság, kitartás.

Which celebrity would your company be?

Tom Hanks - PC

Team video

Team video

Our favorite digital solution

Saját fejlesztésű felmérő szoftverünk, ez a szolgáltatásunk "agya"

A Pipedrive CRM rendszert fogod használni a munkád során.

Ne jelentkezz, ha

  • nem beszélsz angolul - ez elengedhetetlen, mivel európai piacon fogsz dolgozni
  • nem fogadod el a jobbító kritikát - segítünk, ha valami nem megy, de csak ha megfogadod a tanácsokat
  • nem tudsz és nem is szeretsz a felhők között dolgozni - online programokkal dolgozunk, ha ezek között nem mozogsz otthonosan, szívesen megmutatunk mindent, de neked is fogékonynak kell lenned az új megoldások iránt.

Blog

Articles about the company

Jobs for you
All jobs

Still looking for your dream job?