slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
slide image 6
1 / 6
Corwell kftDunakeszi, Pallag u 37, 2120 Magyarország

Marketing gyakornok

Junior |Full-time |Marketing, PR |Dunakeszi
Salary range
Not provided
Job details
Application deadline
Save job
Receive job notificationsSubscribe and we’ll let you know if there’s a job opening!
Job info

About the job

5 fős marketing csapatunkba keressük új segítségünket. A csapat félépítése: marketing csoportvezető, asszisztens, tartalomgyártó marketinges, 2 grafikus és Te. Változatos, folyamatosan pörgős munkanapok várnak rád, mindent is láthatsz, ami marketing. Weboldalunk tartalmának kezelése, bannerek feltöltése, napi akciók és hírlevelek kezelése, nyomtatott katalógusok összeállításában segédkezés. 😉

Salary rangeNot provided

Preferred application method

Language of application:
Hungarian,
CV
Salary Expectations

Work schedule

Weekly working hours40 hours / week
Core time8:15 - 17:00

Responsibilities

Napi akciók és hírlevelek beállítása és kiküldése
Grafikai anyagok elkészítése
Online és offline kampányok lebonyolításában való részvétel
POS anyagok készítésében közreműködés
Adminisztrációs feladatok ellátása

Technologies and tools

Google Drive |Microsoft Teams |Microsoft Office 365 |Adobe Incopy

Professional skills

  • B2B marketing ismeretek4 / 5
  • Marketing szövegírás4 / 5
  • Social Media ismeretek5 / 5
  • Microsoft Word, Excel knowledge3 / 5

Qualifications

GeneralSecondary graduation

Language skills

EnglishConversational level

Recommend to your friends!

Send the link

Personal skills

Team player |Pörgős |Creative |Honorable |Cheerful

Your future team in numbers

Team size
6-10 person
Team age range
32 - 58

How we work

Nálunk minden marketinges kap egy pár gyermeket, amit nevelget. Na, nem szó szerint kell érteni, de majdnem. Felosztjuk magunk között a márkákat (pl.: Maped, Pilot, Stabilo, Sigel, Parker, HP, Kores) és egy marketinges kezel mindent, ami hozzá tartozik: social media felületek, weboldal, blog szöveg megírás, hirdetési elképzelések kitalálása. Persze vannak közös meetingeink, brainstormingjaink is.

What will you learn

Nálunk teljes B2B és B2C marketingbe lehet bele tanulni. Minden is szóba kerül egy nap folyamán. Csak pár példa: óriásplakát, roll-up, új weboldal fejlesztés, Linkedin profil, hírlevél szöveg írás. Változatos és izgalmas feladatok, minden nap fejlődünk és tanulunk valami újat.

Ideal candidate

Pozitív, lendületes, aki feladatait önállóan és csapatban is hatékonyan végzi. Nem riad vissza az új feladatoktól. Élvezi az open officet és a közös ebédeket, szeret bejárni a munkahelyére mert távmunkára nálunk nincs lehetőség.

Advantage, if...

  • Meta Business ismereted van
  • B2B marketing tapasztalatod van

Do not apply, if...

Ha nem vagy monotonitás tűrő
Ha nem vagy csapatjátékos
About the company

Our story

  • 1991Megalakult a Corwell kft. Napjainkban is 100%-ban magyar tulajdonban lévő, piacvezető nagykereskedés
  • 1993Megjelent az első saját márkánk a VICTORIA, mely több mint 1500 cikkszámból álló termékcsalád.
  • 2007Már Szlovákiában is jelen vagyunk.
  • 2010Megalakult a VICTORIA A GYERMEKEKÉRT alapítványunk. Több mint 250 intézmény részesült támogatásban.
  • 2012Már Csehországban is jelen vagyunk.
  • 2013Megjelent a saját irodabútor márkánk, a MAYAH.
  • 2015Már Horvátországban is jelen vagyunk.
  • 2020A 2020-as év nyarára érkezett meg a 11 napszemüveg modellt felölelő AVATAR márkánk.
  • 2022A pandémia alatt is stabilan működő cégünk továbbra is piacvezető szerepet tölt be a piacon.

What makes our product special

Quick |Professional |Innovative |Reliable |Ügyfelközpontú |Környezettudatos |Folyamatosan fejlődő |Probléma megoldó

Our product

Magyarország piacvezető irodaszer-nagykereskedése!

Vállalatunk 30 éve segíti viszonteladó partnereit, folyamatosan fejlesztjük szervezetünket, eszközeinket és szolgáltatásainkat, hogy maximálisan támogatni tudjuk őket. Teljes vállalkozást biztosítunk, kulcsrakész webáruháztól, marketing anyagokon, katalógusokon át egészen a teljes körű logisztikai szolgáltatásig. Közel 190 fővel és három leányvállalattal a környező országokban.

Product video

Company values

Eco-friendly
Social responsibility
Health conscious

Follow us

Life with us

Lightning round

Ebéd?
Közösen az igazi.
Légkondi vagy ablak?
Légkondi
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Nem állunk az elegancia útjába, de nem elvárás :)

Trainings and workshops

Minden új kollégánk egy betanulási terv alapján ismeri meg a munkakörét. Valamint minden vezetővel orientációs elbeszélgetéseken vesz részt, így kapja meg a teljes képet cégünkről.

How can the employees affect the company’s life?

Együtt mindig könnyebb! Legyen szó egy új projektről, egy hirtelen jött problémáról egy közös ötletelés nagy segítség, ahol mindenki szót kap.

Why we love our office

A családias, nyugodt légkört.

Támogató, emberséges vezetőket.

A relax szobát.

A hangulatos tárgyalókat.

A közös ebédeket valemelyik jól felszerelt, modern ebédlőnkben.

A közös csapatépítőket.

A gyümölcs napokat.

A kényelmes céges buszunkat Budapestről.

Őrzött, ingyenes parkolónkat.

Office photo

What would I miss if I left

A családias légkör és a nyugalom. Az, hogy minden nap nyugodtan kelek fel és nem keserít el az érzés, hogy munkába kell mennem.

Egy kolléganő

Favourite thing in the office

Personal qualities we appreciate

  • Csapatjátékos
  • Pörgős
  • Megbízható
  • Kreatív
Which celebrity would your company be?

Richard Dean Anderson - Professionally conscious

Amikre büszkék vagyunk

Ötleteléseink egyik helyszíne

Tárgyalóból sosem elég :)

A nagyobb konyhánk

A kisebb konyhánk

Egyik tárgyalónk

A relax tárgyalónk

Egy másik tárgyalónk

Konferencia termünk is van

Recepciónk

Egyik pihenő sarkunk

Saját márkánk - VICTORIA

1993-ban megjelent az első Victoria termék, amely a cég első saját márkája. A Victoria termékcsaládban több mint 1500 cikkszám található meg, az elmúlt években hazánk egyik legnépszerűbb irodaszer márkájává nőtte ki magát. 2010-ben a tulajdonosok megalapították a VICTORIA A GYERMEKEKÉRT Alapítványt. Az elmúlt években összesen több mint 100 millió Forinttal támogatott több mint 260 intézményt.

Saját márkánk - MAYAH

2013-ban jelent meg a cég második saját márkája, a MaYAH, amely a MAke Yourself At Home angol kifejezésből ered, jelentése: helyezd magad kényelembe! A személyre szabható beállítások, az ergonomikus kialakítás, a friss formavilág azt a célt szolgálja, hogy megtaláld a személyiségedhez illő darabokat! Fiatalos, divatos és trendi vonalat képvisel a márka irodabútor és irodai székek területén is.

Saját márkánk - AVATAR

A 2020-as évben érkezett meg a 11 napszemüveg modellt felölelő AVATAR márkánk. A HD-, polarizált és HD-polarizált lencsék gondoskodnak a fantasztikus színekről, az éles kontúrokról, a megfelelő kontrasztról, a zavaró tükröződések kizárásáról és természetesen a maximális UV-védelemről. A kifejezetten fiatalos, divatos napszemüvegeket bátran ajánljuk bármilyen szabadtéri tevékenységhez.

Jobs for you
All jobs

Still looking for your dream job?