slide image 1
PetChefFót, Keleti Márton u. 7, 2151 Magyarország

Szlovák ügyfélszolgálatos / adminisztrátor

Junior |Full-time |Sales |Fót
Salary range
Not provided
Job details
Application deadline
Save job
Receive job notificationsSubscribe and we’ll let you know if there’s a job opening!
Job info

About the job

Ügyfélszolgálatos kutyaimádó csapatunkba keressük új, szlovák nyelven beszélő ügyfélszolgálatos/adminisztrátor kollégánkat. Irodánk Fóton található ide keressük új kollégánkat, teljes munkaidőben, nem homeoffice és nem távmunka.

Salary rangeNot provided

Preferred application method

Language of application:
Hungarian,
CV
Salary Expectations

Work schedule

Weekly working hours40 hours / week
Core time9:00 - 17:00

Responsibilities

Ügyfelekkel fogsz kapcsolatot tartani telefonon szlovák és magyar nyelven, esetenként angolul
Beérkező e-mailekre válaszolsz majd az ügyfelek kérdéseivel, problémáival kapcsolatosan
Számlázással kapcsolatos feladatokat fogsz ellátni
Szállítási útvonalakat fogsz futárjainknak tervezni és velük fogsz kommunikálni napi szinten
Adminisztrációs és egyéb háttérfeladatokat kell majd ellátnod

Technologies and tools

Microsoft Office softwares |ClickUp |WhatsApp

Professional skills

  • Microsoft Word, Excel knowledge4 / 5
  • Customer service experience4 / 5
  • Good Communication4 / 5
  • Accuracy, precision4 / 5

Qualifications

GeneralSecondary graduation

Language skills

SlovakNative
and
HungarianNative
and
EnglishConversational level

Recommend to your friends!

Send the link

Personal skills

Team player |Independent |Precise |Customer-Focused |Strong problem-solving ability

Your future team in numbers

Team size
6-10 person
Team age range
24 - 41

Your future team in pictures

Mimi
Taka
Zenji
Süti
Nezuko

Your future colleagues

Mimi

How we work

Egy csapatként dolgozunk, segítve egymást, de mindenki képen önálló munkavégzésre is. Rengeteg irodakutyuskánk van, így a mindennapos boldogsághormon garantált! :)

What will you learn

Logisztikai és szervezői készségeidet nálunk mindenképpen fejlesztheted. Emellett sokat fogsz tanulni nálunk a kutyusok egészséges táplálásáról, és a kutya betegségekről. És persze ügyfélkommunikációs technikákat is elsajátíthatsz a többi kollégától.

Ideal candidate

Kutyabarát, csapatjátékos, vidám és barátságos kollégát keresünk.

Advantage, if...

Angol nyelvtudás, alapos Excel tudás, valamint korábban betöltött állatorvosi asszisztensi pozíció is előnyt jelent.

Do not apply, if...

Nem beszélsz szlovákul
Nem szereted a kutyusokat
Nem szeretsz emberekkel foglalkozni
Távmunkát vagy homeoffice-t keresel
About the company

Our story

  • 2018Megalakult a PetChef
  • 2020Elkészült a fóti üzem
  • 2020Mimi kutya csatlakozott az irodához
  • 2022Bevezettük az új Atlanti lazac eledelünket
  • 2022-05Mimike kapott egy új plüss malacot
  • 2022-11Elindul a szlovák webshop
maps

Office address

Fót, Keleti Márton u. 7, 2151 Magyarország
További irodák

What makes our product special

Innovative |Flexible |Unique |Egészségtudatos |Szuper friss |Adalék nélküli

Our product

PetChef friss, főzött kutyaeledelek

A PetChef valódi színhúsokból, zöldségekből, gyümölcsökből és szuperfoodok-ból készült főtt kutyaeledeleket gyárt, melyek nemcsak eszméletlenül finomak, de kutyusoknak egy hosszabb és egészségesebb életet is biztosítanak.

Our clients

Product video

Company values

Dog-Friendly

Follow us

Life with us

Lightning round

Mac vagy PC
Mac
Superpower?
Kutya szerelem
Ebéd?
Közösen, jókat beszélgetve

Trainings and workshops

Egymást segítjük folyamatosan, és egymástól tanulunk. Természetesen ahogy lehetőségünk van rá, támogatjuk a csapattagok fejlődését!

How can the employees affect the company’s life?

A lényeg a kölcsönös, nyitott, kétirányú és őszinte kommunikáció, hogy mindig mindenki képben legyen, ne legyenek félreértések és ne beszéljünk el egymás mellett.

Mindenkit meghallgatunk és minden ötletet, javaslatot minden esetben közösen átgondolunk, megfontolunk. Egy csapat vagyunk, együtt is működünk. 💜

Why we love our office

Jó hangulat, nevetés, Mimi az irodakutya, közös munka, finomságok!

Office photo

What would I miss if I left

A kollégáim, itt mindenki szeret engem és egész nap simogatnak. <3

Mimi

Iroda kutya / Elnök asszony

Favourite thing in the office

Personal qualities we appreciate

A jó hangulat és a kutya imádat alap nálunk! Szeretünk együtt nevetni, sztorizgatni, Mimi kutyát szolgálni.

Which celebrity would your company be?

Grabovsky - Survivor

Team video

Team video

Jobs for you
All jobs

Still looking for your dream job?