slide image 1
Tecnocasa IngatlanirodaBudapest, Hunyadi u. 10-14, 1191 Magyarország

Ingatlanközvetítő

Intern |Full-time |Sales |Budapest
Salary range
Not provided
Job details
Application deadline
Save job
Receive job notificationsSubscribe and we’ll let you know if there’s a job opening!
Job info

About the job

Kezd el megalapozni a jövődet nálunk!

Ebben a segítségedre leszünk, szakmai képzésekkel, fix alapbérrel, jutalékkal, ami csak a Te szorgalmadon múlik. Akár vállalkozást is indíthatsz, itt mindig van továbblépési lehetőség.

Piacvezetőnek tekintem a céget az adott területen, nagyon hatékonyan tudunk érvényesülni az egyedi stratégiánk miatt.

Salary rangeNot provided

Preferred application method

Language of application:
Hungarian,

Work schedule

Weekly working hours50 hours / week
Core time9:00 - 19:00

Responsibilities

Lakások/házak bemutatása.
Ajánlatok felvétele, szerződéskötésekkel kiegészítve.
Kapcsolat tartás meglévő ügyfeleinkel.
Adminisztrációs feladatok.

Professional skills

  • Alap számítógépes ismeretek4 / 5
  • Good communicational skills4 / 5

Qualifications

No qualification required

Language skills

HungarianNative

Recommend to your friends!

Send the link

Personal skills

Positive attitude |Great team player |Determined |Customer-Centric |Persistent

Your future team in numbers

Team size
2-5 person
Team age range
21 - 28
About the company

Our story

  • 1979Dr. Oreste Pasquali Milánóban megnyitotta első irodáját
  • 1986Létrejött a franchise 53 irodával
  • 1994Nemzetközi piacra léptek: Spanyolországban is megnyílt az iroda
  • 1996Budapesten megnyílik az első iroda
  • 20223600 ingatlanközvetítő irodát számláló nemzetközi hálózat működik

What makes our product special

Market leader |Professionally recognized |Great teamwork |Lokális ingatlanközvetítés |Teljeskörű szolgáltatás |Franchise hálózat

Our product

Ingatlan közvetítés

Specifikus kispesti ingatlanközvetítés, alapos helyismeret, lokális és nemzetközi ügyfélkör.

Product video

Company values

Diverse
Eco-friendly
Social responsibility

Follow us

Life with us

Lightning round

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Nyakkendő
Csúszás vagy túlóra?
Hatékony időbeosztás
Légkondi vagy ablak?
Igényre szabva

Trainings and workshops

A Tecnocasanak saját továbbképző iskolája van, mentorokkal, ahol a munkatársak folyamatos képzése tanfolyamokon és kurzusokon keresztül történik, hogy megismerjék a vállalat egyedülálló know-how-ját.

How can the employees affect the company’s life?

A CRM rendszerünk összeköti a Tecnocasa Csoport irodáit, állandó információcserét biztosítva. A rendszer segít az összehangolt és minőségi szolgáltatás nyújtásában.

Why we love our office

Sushi bár, kávézó, bevásárló központ is van a közelben, így biztosan nem maradunk utánpótlás nélkül.

A franchise rendszernek hála, minden iroda mind megjelenésében, mind munkafolyamataiban egységes képet mutat, a cégtábláktól és irodai berendezésektől kezdve, a nyomtatványokon keresztül, a lakások hirdetésére használt kirakati hirdetőtáblákáig, így bármely irodában otthon érezhetjük magunkat.

Office photo

What would I miss if I left

A Tecnocasa egy alkalmazkodni és fejlődni képes vállalat, ahol minden befektetett munkának eredménye van, és mindenki a sikerért dolgozik.

Gyugyi Roland

Iroda társtulajdonos

Favourite thing in the office

Personal qualities we appreciate

  • Sikerorientált
  • Alkalmazkodóképes
  • Céltudatos
  • Ügyfélközpontú
  • Magabiztos
  • Lelkiismeretes
  • Küzdőszellem

Which celebrity would your company be?

Richard Dean Anderson - Professionally conscious

Team video

Team video

The new normal

Profizmus és kényelem egy képen.

A biztonság a legfontosabb.

Our Covid-19 Experience

A munka nem állt meg, de a biztonság volt az első szempont.

Alternatív megoldások személyes találkozó helyett: webséta, sok fotó és telefonos egyeztetések.

Erősségünk

Jobs for you
All jobs

Still looking for your dream job?