slide image 1
AVL Hungary Kft.Érd, 2030 Magyarország

Software Process Development Engineer

Junior |Teljes munkaidős |IT Development |Budapest
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

You should create, develop and maintain our Software Development Process, which serves as a basis for developers of the global organization in multiple development-areas.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz
Motivációs levél

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9:00 - 15:00

Feladatok

Develop our guidelines, implementation- and testing-methodologies
Design and implement generic strategy for unit-testing, penetration-testing and other testing
Ensure that the state-of-the-art standards are implemented and applied systematically
Interface with internal stakeholders, supervise/train internal engineers and external customers

Technológiák, eszközök

Jira |Absint Astrée Static Analyzer |Application Life Cycle

Szakmai ismeretek

  • Experience in C/C++4 / 5
  • Software development4 / 5
  • Strong analytical skills4 / 5
  • Strong structural skills4 / 5

Végzettség

InformatikaBA diploma
Műszaki, mérnöki képzésBA diploma

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Emberi tulajdonságok

Prezentáció |team player |Good communication |flexible

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
22 - 55

Leendő csapatod képekben

Így dolgozunk mi

2-3 fős csapatban, napi szinten egyeztetve, a tapasztaltabb kollégák kísérik és vezetik az új kollégák munkáját. Felelősségben hierarchikus, kommunikációban egyenrangú.

Mit fogsz tanulni

Matematikai alapú statikus kód ellenőrző működése, autóipari gyártókkal való együttműködés, AVL ASPICE Process-ek.

Az ideális jelentkező

Barátságos, kulturált, szorgalmas, kitartó, átgondolt, alapos, tanulni vágyó.

Előny, ha...

C programozásban jártas, hosszútávon nyitott DevOps irányban is.

Ne jelentkezz, ha...

Rövidtávra tervezel csak az AVL-nél maradni

Céges utak
Home Office
Távmunka
A cégről

Történetünk

  • 1948Prof. Dr. Hans List megalapítja az AVL elődjét
  • 2002AVL Hungary megalakulása
  • 2018-10Science Park iroda nyitása
  • 2019-01400 munkavállaló!
  • 2021-02Érdi irodaház átadása
  • 2021-05Kecskeméti új iroda építése
  • 2021-06Zalaegerszegi új iroda
maps

Iroda cím

Érd, 2030 Magyarország
További irodák

Ettől különleges a termékünk

Nemzetközi projektek |Globális vállalatcsoport |A jövő technológiája |10.000 mérnök 5 kontinensen |Autóipari fejlesztés élvonala |Élenjáró innováció |Csúcstechnológiás fejlesztések |Emberarcú szervezet |Work/life balance

Termékünkről

Motor és hajtáslánc fejlesztése

Az AVL a világ legnagyobb belsőégésű, hibrid valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó független vállalatcsoportja.

Globális technológiai csúcstartóként az AVL koncepciókat és megoldásokat kínál e-mobility, ADAS, önvezetés, autóipari műszerfejlesztés, járműintegráció, digitalizálás, virtualizálás, és Big Data területeken.

Termékvideó

Termékvideó

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Bringa, BKV vagy autó?
autó
Nemek aránya?
85% férfi, 15% nő
Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars

Így képezzük a kollégákat

Angol és német nyelvtanfolyamok, soft skill tréningek (pl. ön-marketing, én-márka kialakítása, nehéz helyzetek kezelése - asszertív kommunikáció, feedback adása), konferenciák, meetingek, rendezvények

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Improvement process rendszerünkben (AVP) pénzjutalom jár a megvalósított ötletekért, emellett mentori és supervisori rendszerünk segít véghezvinni bármilyen ötletet.

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Sok parkolóhely van, helyben van az étterem.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

Az egész társaság, a céges rendezvények és a cég sokoldalúsága

Asszisztens

Réka

Kedvenc tárgy az irodában

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Humor, talpraesettség, jó probléma megoldó készség, segítőkészség

Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves - High-Tech

Csapatvideó

Csapatvideó

Ground of the Year 2020!