Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Értékesítő mérnök / Account Manager

Medior

Te leszel a 20+ IT fejlesztő csapatunk és a célpiacunk között a kapocs. Lapos szervezetünkben mindenkivel együttműködve fogsz dolgozni. Jó megjelenéseddel, megnyerő kommunikációddal hitelesen képviseled értékeinket és megmutatod azt a konferenciákon, vásárokon, tárgyalásokon, digitális felületeinken. Megismered piacunk igényeit, visszajelzéseit, hogy minél ügyfélbarátabb megoldásokat fejlesszünk.

Szakmai ismeretek

Kommunikáció
Retorika, prezentáció
B2B értékesítés
Projekt menedzsment

Empatikus Asszertivitás és együttműködés Agilitás, Proaktivitás Kreatív és problémamegoldó Igényes megjelenés

Ekkor kezdhetsz

Új pozíció, megegyezés szerint

Étkezés
Üdítő Kávé
Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
Csapatépítő programok
Egyéb

A pozíció elérhető megbízásos szerződéssel és alkalmazotti státuszban is. Juttatások, bérezés és eszközök biztosítása megállapodás kérdése, amely a szerződés jellegétől függ.

A cégünk filozófiája szerint az egyéni értékteremtés, a csapatmunka és a szakmai fejlődés, tapasztalat határozza meg a bérezési/juttatási szint mértékét. Minden eredményt díjazunk, minden hibából tanulunk, közösen fejlődünk.

Feladatok

  • Szolgáltatásaink bevezetése új piacokra
  • Partnerek, ügyfél megállapodások proaktív bővítése
  • Hosszútávú ügyfélkapcsolatok építése, projektek követése
  • Rendezvényeken részvétel
  • Prezentációk, bemutatók, egyéb megjelenések

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Végzettség

Kommunikáció- és médiatudomány
Bármilyen fokú diploma
vagy
Pszichológia
vagy
Műszaki, mérnöki képzés

Nyelvtudás

Magyar
Anyanyelvi szint
és
Angol
Tárgyalóképes szint

Szeged, Kossuth Lajos sgrt. 72./b-B-épület I. emelet, 6724 Magyarország, BITOTRON Kft.

Heti munkaidő
37,5 óra/hét

Termékünkről

Smart in-Flow IoT Platform, Egyedifejlesztés

A) Sajátfejlesztésű Smart in-Flow Platformunkkal eszközt adunk a digitális transzformáció megvalósításához. Célpiacunk azok a középvállalkozások, akik szeretnének rugalmassá válni és valósidejű információkra építeni a stratégiájukat, döntéseiket, folyamataik menedzsmentjét.

B) Egyedi szoftverek és hardverek fejlesztése. Kiemelkedő mérnöki tudást igénylő projektek minőségi, eredményes megvalósítása.

Digitális átalakulást segítő, üzleti értéket teremtő, felhasználói élményt nyújtó, új generációs minőségi megoldások szállítója.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Anti
			    									- Medior szoftverfejlesztő

A társaság, a vezetőség rugalmassága és a projektek változatossága hiányoznának legjobban. Szerencsére mindhárom aspektus megfelelő nálunk.

Anti , Medior szoftverfejlesztő

Ettől különleges a termékünk

skálázhatóság valósidejű információ sebességre optimalizált minimalizált hálózati terhelés rendszereket integrál testreszabható bővítő modulok automatizált vezérlés kis hardveres erőforrás igény szabványos megoldásokra épít

Történetünk

  1. 2010

    Bitotron Kft megalakítása. Kiszervezett cégekben dolgozunk. Szaktudásunk miatt keresetté váltunk.

  2. 2018

    Jelentősebb befektetés által elindult egy tudatos cégfejlesztés már a Bitotron Kft. kereteiben.

  3. 2019

    Új menedzsment és cégfejlesztési stratégia kidolgozása.

  4. 2020

    A piacon egyedülálló rugalmasságot biztosító Smart in-Flow IoT Platform fejlesztése.

  5. 2021

    Akvizícióval a Smartindy Kft. leányvállalata lettünk. Első sikeres ipari digitalizációs projektek.

Lapos szervezetünkben támogatjuk a nyílt kommunikációt, ösztönözzük a kreatív ötleteket és az önállóságot. Bátorítjuk a kritikus gondolkodást és a kockázatvállalást.

Valós projektben részvétel mentorálással, csapat támogatással. Egyre komplexebb feladatok által biztosított a fejlődés kutatási idő alokálással. Rendszeres tudásmegosztás. Online tanfolyamok.

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Ami számodra megfelelő. Lazán, de igényesen.
Ebéd?
Együtt a konyhában.
Sör, bor vagy tömény?
Vajdasági pálinka.

Ügyfeleink

Bitotron Kft - Ügyfeleink

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

Gyere a csapatunkba nyitottsággal. Velünk megtanulod az értékteremtésre törekvést, felelősségvállalást és a nyitott kommunikációt. Az élményekben gazdag off-site programokon örülünk, ha aktív vagy.

Várunk a Szerethető Munkahelyek verseny Díjátadóval egybekötött Konferenciáján! Az esemény online kerül megrendezésre, a részvétel ingyenes, csupán regisztrálnod kell.