slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
slide image 6
1 / 6
BÓNUSZ BRIGÁDBudapest, Révész u. 25, 1138 Magyarország

Marketing koordinátor

Medior |Teljes munkaidős |Marketing, PR |Budapest
job.undefined
200 000 - 350 000 HUF
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Olyan Marketing koordinátort szeretnénk a Brigádhoz, aki lelkesedésével, precíz és önálló munkájával erősítené a marketing csapatot. Ha mindened a Facebook, Instagram, Youtube, zseniálisan írod meg a postokat, esetleg még a Facebook hirdetési rendszerét is ismered, akkor Te vagy a mi emberünk!

Ha szövegírásban jó vagy, akkor hírleveleink megszerkesztése sem okozhat nehézséget.

Fizetési sáv

Nettó fizetési sáv 200 000 - 350 000 HUF
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra/hét óra / hét
Törzsidő09:00 - 18:00

Feladatok

BB közösségi média (Facebook, Instgram) kommunikációjának napi szintű koordinálása
Szövegírás, hírlevelek szerkesztése és kiküldése
Kommunikációs tervek kidolgozásában való részvétel
A csapatoddal eladásösztönző kampányok tervezése, folyamatos fejlesztése, futó kampányok támogatása
Közösségi média csatornák fejlesztése az aktuális trendeknek megfelelően

Technológiák, eszközök

Exponea |Facebook, Instagram |Saját rendszerek

Szakmai ismeretek

  • Közösségi médiában tapasztalat5 / 5
  • Szövegírás5 / 5
  • online marketing tapasztalat5 / 5

Végzettség

EgyébNem kell papír

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Kiváló kommunikációs készség |Szeret csapatban dolgozni |Multitasking |Kiváló íráskészség |Precíz és kreatív

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
24 - 65

Leendő csapatod képekben

Leendő kollégáid

Buza Patrik
Szőnyi Zoli
Horváth Bence
Piriczky Evelin
László Kati

Így dolgozunk mi