slide image 1
CliftBudapest, Rózsafa u. 13, 1134 Magyarország, Klapka Irodaház

Design Manager

Junior |Teljes munkaidős |Design |Budapest
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Clift is on the mission to revolutionize sports climbing. As a Design Manager, you will work closely with our design, development and sales teams. You will help to build a successful design strategy and implement user-driven thinking into the Clift brand’s communication.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

angol,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9:00 - 17:00

Feladatok

Research (market, product)
Analyze and build design and growth strategy
Participate in the business and product development processes
Communication management
Content generation

Szakmai ismeretek

  • Interested in sports, fitness5 / 5
  • Working in different teams5 / 5
  • Involving external resources5 / 5

Végzettség

EgyébBA diploma

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Emberi tulajdonságok

Design Thinking

Így dolgozunk mi

Clift is on the mission to revolutionize sports climbing. With the help of our custom-designed and made digital + hardware platform we motivate gyms and climbers to become conscious members of the climbing community.

As a company, we constantly challenge ourselves to take our climber's experience to the next level. Instead of building MVPs, our goal is to create Most Lovable Products.

Céges utak
Diákmunka
A cégről

Történetünk

  • 2020-07Cégünk alapítása.
  • 2020-11Első hazai partner termünk.
  • 2021-08Első nemzetközi partner termünk.

Ettől különleges a termékünk

Mászók teljesítményének mérése |Bármely mászófalra telepíthető |Sportolói közösségépítés

Termékünkről

Clift All-in-One Upgrade for Climbing Walls

A Clift hardver és szoftver platform, amely játékok, kihívások és a közösség élményével motiválja a termek látogatóit, hogy a termek visszatérő tagjává és a mászó közösség felelős személyévé váljanak.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Bringa, BKV vagy autó?
Bringa
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Mászó beülő
Kedvenc dekor?
Mászófal

Így képezzük a kollégákat

Folyamatosan mentoráljuk egymást, támogatjuk a tanulást és a személyes fejlődést. Együtt dolgozunk a Clift víziójának megvalósításán.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

A hét indító Clift Monday Meetingek célja, hogy a csapat összes tagja a saját feladatának pontosítása mellett a közös célok meghatározásában is aktívan részt vegyen.

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Saját Clift edző falunk.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

A változatos feladatok és a küldföldi utazások.

Laszlo

Partner Manager

Kedvenc tárgy az irodában

Tulajdonságok, amiket értékelünk

  • Kreatív gondolkodásmód
  • Sportok szeretete
  • Céltudatos