Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Marketing Manager

Senior

Marketing menedzser munkatársat keresünk aki alternatív hirdetési megoldásokkal képes támogatni az üzletágak fejlődését. Szeretnénk ha kézbe vennéd a marketinges feladatainkat és segítenél optimalizálni az oldalaink teljesítményét. Teljes kreatív szabadságot kapsz, viszont fontos kiemelnünk: a hagyományos Google és Facebook hirdetések a célközönségünk és tematikánk miatt nálunk nem futhatnak.

Szakmai ismeretek

Kampánytervezés
Szövegírás
Keresőoptimalizálás
Sales funnel optimalizálás
Konkurenciakutatás

Csapatjátékos Játékos és kreatív. Agilis, proaktív Kedvesség, emberközpontúság Inspiráló mentor

Előny, ha...

Tudod mi az affiliate marketing és van benne tapasztalatod. Ha ismered milyen nehézségekkel kell megbirkózni és ezekre tudsz is megoldásokat szállítani. Ha a sportot is szereted... az hatalmas plusz!

Ekkor kezdhetsz

Azonnal

Az ideális jelentkező

Szeretnénk olyan csapattagot találni aki képes proaktívan megérteni a termékeinket és az ötleteivel támogatni az üzleti céljainkat. Speciális világ a miénk, a hagyományos Google és Facebook hirdetések nálunk nem futhatnak, ezért tőled is out-of-the-box megoldásokat fogunk várni. Mindig lesz kitől kérdezned az üzletágakkal kapcsolatban, a megoldást viszont neked kell majd szállítanod.

Fizetési sáv

Havi Nettó fizetési sáv
500 000 — 700 000 HUF
+ Bónusz

  • Céges képzési támogatás (tárgyalható)
  • Bónuszok teljesítménytől függően (tárgyalható)

Étkezés
Gyümölcs Üdítő Kávé Rágcsa
Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
Sportolási támogatás Csapatépítő programok

Feladatok

  • Sales funnel optimizálás a termékeink landing oldalain (A/B teszt, szövegírás)
  • Alternatív online hirdetési formák keresése (Google és Facebook hirdetés nálunk nem lehetséges)
  • Tartalomkészítés és organikus közösségi média jelenlét erősítése
  • Tartalomkészítési trendek követése, riportolása, kampányok tervezése

Technológiák, eszközök

Google Analytics Hotjar Agilis és Scrum keretrendszer Atlassian Jira/Confluence SEMrush

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Önéletrajz

Ne jelentkezz, ha...

  • Nem hirdettél még Google és Facebook csatornákon kívül
  • Nem ismered a SEO alapjait, nem rankeltél még egyetlen oldalt sem
  • Nem optimalizáltál még értékesítési tölcsért
  • Nem készítettél még ütős FB/IG/TikTok kontentet

Végzettség

Nem kell papír

Angol
Tárgyalóképes szint

Iroda cím

Budapest, Gubacsi út 6b, 1097 Magyarország

40 óra/hét
Törzsidő
10 - 16

Így dolgozunk mi

Scrumban dolgozunk, két hetes sprintekben. Péntek nálunk mindenkinél home office, ezen kívül pedig te rendelkezel a többi napodról. Hetente 2-3 alkalommal szeretnénk találkozni veled, a többi napon dolgozhatsz otthonról.

Leendő csapatod

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
21 - 47
21 - 47

Mit fogsz tanulni

A kollégáink rengeteg érdekes területről érkeztek hozzánk. Biztosan találsz olyan munkatársat, akitől tusz tanulni. :)

Termékünkről

Hír- és közösségi portálok

A cégünk saját fejlesztésű portálok építésével foglalkozik 2007 óta. A fejlesztés, az újságírás és a tartalomfejlesztés mind cégen belül történik.

Információ és tudás felhasználásával a szerencsét kalkulált kockázattá alakítjuk, és másokat is erre inspirálunk. Kiszámíthatóbbá és szórakoztatóbbá tesszük a világot.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Mázli
			    									- #1 Irodai kutya

A humoros kollégák, a kedves vezetők és az irodai kutyák :)

Mázli , #1 Irodai kutya

Develery - Fotó az irodáról  - Budapest, Gubacsi út 6b, 1097 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Videójátékok Közösségépítés Szórakoztatás Szerencsejáték Kriptovaluták Sport

Történetünk

  1. 2007.05

    Alapítás

  2. 2015.01

    Magyarországi terjeszkedés, bővülés

  3. 2017.04

    Új irodába költözés

Nincs rossz ötlet! Minden pozitív változásra nyitottak vagyunk és mindenki ötleteit meghallgatjuk. A vezetőség elérhető, a cégstruktúra lapos, nálunk nincs olyan gondolat amelyet az asztal szélére sodorna a szél.

Develery - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Gubacsi út 6b, 1097 Magyarország

Minden kollégánknak biztosítunk egy képzési keretet. Jelezned kell, hogy milyen workshopra, képzésre vagy konferenciára mennél és mi megvesszük a jegyeket. Van irodai könyvtár is.

Kétszavasok

Hobbi?
Póker és darts
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág
Sör, bor vagy tömény?
Sör, bor és tömény!

Az irodánk kutyabarát :)

Melyik híres ember lenne a cég?

Bud Spencer

Bud Spencer

Ütős

  • Kreativitás
  • Emberközpontúság
  • Jó humor

Várunk a Szerethető Munkahelyek verseny Díjátadóval egybekötött Konferenciáján! Az esemény online kerül megrendezésre, a részvétel ingyenes, csupán regisztrálnod kell.