slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
1 / 5
Dori Legradi FlowersBudapest, Lajos u. 11-15, 1023 Magyarország

Online Marketing Manager

Junior |Projekt |Marketing, PR |Távmunka
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Szeretnénk minél több emberrel megismertetni a brandet. Te felelsz majd a brand építéséért, a marketing stratégiáért, a webshop nagyobb látogatottságának eléréséért, az online kampányokért. Minden ötletedet szívesen fogadjuk majd!

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő10 óra / hét
Törzsidő10 - 12

Feladatok

Weboldal látogatottságának generálása; meglévő vásárlók ösztönzése, új vásárlók behozatala
Marketing stratégia bonyolítása, eredmények nyomon követése, javaslatok
SEO profi szinten; weboldal tartalmát a keresőmotorokhoz feltételeihez igazítani
Kreatív közösség építés; social media felületeken való megjelenés
Értékesítés támogatása; eladások generálása, vásárlók elköteleződésének kialakítása

Technológiák, eszközök

LinkedIn |Facebook |Mailchimp |Facebook Business Manager |Instagram |Facebook Ads Manager |Google Ads |Tiktok

Szakmai ismeretek

  • Brand építés5 / 5
  • PPC kampányok4 / 5
  • Marketing stratégia5 / 5
  • Google Ads4 / 5
  • Konverziós célú kampányok4 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

MagyarAnyanyelvi szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Vállalkozói szemlélet |Motiváció és lelkesedés |Hatékony |Alapos |Alkotni akar, kreatív

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
1 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
26 - 27

Leendő kollégáid

Dóri

Így dolgozunk mi

A munkát otthonról, home office-ban tudod végezni, online meetingelünk és beszéljük meg a feladatokat. Te osztod be az időd a nap folyamán, csupán annyi a lényeg, hogy amiket megbeszélünk, el legyenek végezve.

Az ideális jelentkező

1+ év tapasztalat direct response marketing és advertising terén.

Dolgoztál már az árbevétel/profit termelésén is (és eredményt is értél el) , nem csak a költségkeretek betartásán

Előny, ha...

minden fontos social media felülettel dolgoztál már

foglalkoztál már weboldal látogatottság generálással, hirdetésekkel

beszédben és írásban is jól kommunikálsz angolul

Ne jelentkezz, ha...

nincs tapasztalatod brandépítésben
nem jutalék alapú munkát keresel
nincs tapasztalatod direkt response marketingben
nem futattál marketing kampányokat

Home Office
Távmunka
COVID-19 megoldás: Videós interjú
Diákmunka
A cégről

Történetünk

  • 2019-06Elindul a Dori Legradi Flowers.
  • 2020-01A szárazvirág dekorációk értékesítése vált a fő irányvonalunkká.
  • 2020-08Elkészül az új céges arculat.
  • 2020-11Elindul a weboldal és megnyílik a webshop.
  • 2021-07Érkeznek a megkeresések a webshopból és egyedileg is rendezvényekre, esküvőkre
  • 2022-06Téged várunk a csapatba!

Ettől különleges a termékünk

Rugalmas |Nagy választék |új kollekciók |Gyors reagálás a vásárlók felé |Több mint 100 termék |Tematikus fotózások |Kooperációk

Termékünkről

Szárazvirág webshop

Dori Legradi Flowers 2019-ben jött létre, azzal a céllal, hogy egy örömöt csempésszen a mindennapokba a különleges virágos kreációk által. 2020-ban elindítottuk saját weboldalunkat ahol már több mint 100 termék rendelhető. Szárazvirágokkal és friss virágokkal egyaránt foglalkozunk. Eseményekre és a hétköznapokra egyaránt.

Ügyfeleink

Céges értékek

Sokszínű és Befogadó
Környezettudatos

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Légkondi vagy ablak?
Ablak
Kedvenc dekor?
Virágok
Sör, bor vagy tömény?
bor

Így képezzük a kollégákat

Közös ötletelések

megoszthatják gondolataikat

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

jó a közlekedés, sok étterem van a közelben, kutyabarát

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

A közös ötletelések, és azok megvalósítása

Réka

asszisztens

Kedvenc tárgy az irodában

Türelem, önállóság, empátia, szépérzék