Senior .net fullstack fejlesztő

Senior

Megadott specifikációk alapján önállóan dolgozol pénzügyi banki rendszerek tervezésében és fejlesztésében. Ötletelsz, új technológiai megoldásokon, fejlesztési javaslatokon gondolkodol amelyek megvalósíthatóak. Részt veszel a közös tervezésben, koncepcióalkotásban, fejlesztésben, specifikálásban, dokumentálásban. Együttműködsz az üzleti elemzőkkel, szakmai vezetőkkel, projektmenedzserekkel.

Szakmai ismeretek

C# (.NET or .NET Core alapok)
ASP.NET MVC tapasztalat
REST Web Services,Swagger/OAS3
Entity Framework ismeret
Microsoft SQL RDBMS tapasztat

Kezdeményező / Proaktív Képes az önálló munkavégzésre Innováció iránti fogékonyság Agilis gondolkodásmód Kreatív problémamegoldás

Előny, ha...

  • Vállalti banki pénzügyi szolgálatásokhoz köthető fejlesztési tapasztalattal rendelkezel
  • AngularJS, Angular, React, Vue.js
  • Micro Service Architecture
  • DevOps tudás (pl: SonarQube, Octopus Deploy).

Ekkor kezdhetsz

Akár azonnal

Étkezés
Üdítő Kávé
Képzés
Konferencia támogatás Képzési hozzájárulás
Jóllét
Coaching Csapatépítő programok
Utazás
Kerékpártároló
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

  • Piac képes jövedelem.
  • Hibird munkavégzésben dolgozunk - irodai és home office napok vegyesen.
  • Változatos nemzetközi projektek, korszerű fejlesztő eszközök.
  • Összeszokott, szakmailag magasan képzett csapat, akik már több éve együtt dolgoznak.
  • Stabil vállalti háttér, befogadó, közvetlen munkahelyi légkör.
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Feladatok

  • Megadott specifikációk alapján pénzügyi banki rendszerek tervezésében és fejlesztésében
  • Részt veszel a közös tervezésben, koncepcióalkotásban, fejlesztésben és dokumentálásban
  • Együttműködsz az üzleti elemzőkkel, szakmai vezetőkkel, projektmenedzserekkel
  • Új technológiai megoldások, fejlesztési javaslatok megvalósítása
  • Demózás a csapat többi tagjának, mentorálás és tudásmegosztás

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • Github

Ne jelentkezz, ha...

  • nincs 3+ év szakmai tapasztalatod

Végzettség

Informatika
Bármilyen fokú diploma

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Kacsa u. 11, 1027 Magyarország

40 óra/hét
Törzsidő
09:00 - 17:00

Így dolgozunk mi

Projekt csapatokban dolgozunk, scrum módszerrel. A csapaton belül egyéni kompetencia szerint változhat, hogy ki melyik részt csinálja, aszerint, hogy ki miben erős, és milyen mélyebb szakmai érdeklődése van. Ezáltal lehetővé válik az autonómabb munkavégzés, de sok ponton van lehetőség közös gondolkozásra és ötletelésre is, akár különböző csapatok tagjai közt is.

Termékünkről

Adatkezelés, adatbiztonság, banki tranzakciók

Elsőként fejlesztettünk ki elektronikus aláírást Magyarországon, banki front-end rendszerünket 1994 óta használják a Credit Agricole bankoknál, a 2000-es évek közepén saját micropayment rendszert vezettünk be. 2018 óta dolgozunk az InnoHealth Datalake projektünkön, melynek célja a magyar egészségügyi adatvagyonban rejlő lehetőségek hasznosítása.

Adatból információ, információból tudás - tudásból értéket teremtünk.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Egy csapattag

Az inspiráló beszélgetések és a támogató IT support

E-GROUP - Fotó az irodáról  - Budapest, Kacsa u. 11, 1027 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Innovatív Rugalmas Megbízható Hatékony független Nemzetközi

Történetünk

  1. 1993

    Megalakulunk. Első ügyfelünk a Credit Agricole Bank

  2. 1997

    Megalakítjuk az IT Biztonsági és Kriptográfiai Kutató-Fejlesztő-Innovációs Laborunkat.

  3. 2006

    E-Group - Azsia - Hong Kong: a cégalapító Kuthy Antal Hong Kongba költözik

  4. 2011

    E-Group China UnionPay Gateway Processor for CEE, Budapest

  5. 2018

    PTE-vel közös projekt indul: DataLake

  6. 2019

    25 éves szülésnapunkat ünnepeljük

  7. 2020

    Töretlen növekedés home office-ban is

Jönnek és beleszólnak! A E-Group-nál hiszünk a nyílt és őszinte kommunikációban. Dedikált meetingeket tartunk az ötletelésre.

E-GROUP - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Kacsa u. 11, 1027 Magyarország

Legfontosabb érték a kollégáink tudása, így minden lehetőséget megadunk a fejlődésre, legyen szó különböző szakmai tréningekről, magyar vagy nemzetközi konferenciákról. Támogatjuk a Phd-t, diploma megszerzését is.

Kétszavasok

Legbüszkébb
A közösen elért sikereinkre és a csapatunkra
Nemek aránya?
Egyelőre a férfiak vezetnek:)
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Ahogy kényelmes!

Ügyfeleink

E-GROUP - Ügyfeleink

Az irodánk Buda szívében található, a Dunától egy sarokra. Három emeletet foglalunk el, tipikusan kisebb csapatszobákban és tárgyalókban dolgozunk, valamint egy tágas közös konyha-étkező és társalgó állnak rendelkezésre a kikapcsolódáshoz. A felső szinten egy hatalmas terasz is van, ahol a Budai Várban gyönyörködve teraszparti és grillezés a nyarak elmaradhatatlan közös programjai.

✔ Őszinteség és kritikus szemléletmód

✔ Csapatjátékos hozzáállás

✔ Felelősségtudat

✔ Folyamatos tanulás, fejlődés iránti vágy

✔ Nyitott kommunikáció

Sándor
			    									- Asztrofizikus professzor

Az egyik leggyorsabban növekvő szegmens az űrtechnológia. Egy ilyen rugalmas és innovatív vállalat számára, mint az E-Group, ez mindenképpen jó irány.

Sándor , Asztrofizikus professzor
Irodánk
Home Office ?

Technológiai cég lévén nem okozott gondot a pandémia miatt és a kollégák védelme érdekében home office-ra átállni, ez a lehetőség már korábban is létezett, és a veszélyhelyzet elmúltával is keretek között, de fenn fog maradni.

Sokszínűek vagyunk ?

Minden évben fogadunk egyetemi hallgatókat önálló labor témákkal, szakdolgozati konzultáció lehetőségével, ipari PhD hallatókat a világ minden tájáról. Munkatársaink között mindenféle korosztály képviselteti magát 20-78 év között, és számos külföldi kollégánk is van.

Mivel foglalkozunk?

Smart Dataplatform: DataLake technológia – hiperkonvergens “bigdata” infrastruktúra és analitika, adattudomány, alkalmazott mesterséges intelligencia

Kutatás, fejlesztés, innováció: Saját innovációs tevékenységünket az alkalmazott, valamint a szerződéses kutatás-fejlesztésünk támogatja. Aktívan részt veszünk számos EU-s projektben.

Yan Yu Ping
			    									- Biztonsági elemző és szoftverfejlesztő

„Szeretek az E-Groupnál dolgozni, egy remek környezet, ahol körülvesz rengeteg nagyszerű elme. Sokat lehet tanulni”

Yan Yu Ping , Biztonsági elemző és szoftverfejlesztő
E-Group pécsi irodája
Amikor nem dolgozunk..

...akkor spontán és informális közös sörözést tartunk vagy közös céges rendezvényen veszünk részt. Minden évben elmegyünk kirándulni 2-3 napra az ország valamelyik érdekes szegletébe, többek között jártunk már villányi borkóstoláson, vitorláztunk együtt a Balatonon, és túráztunk a Kékesen, Karácsonykor közös karácsonyi partin ünneplünk. Nyáron pedig grillpartit tartunk a teraszunkon.

Családbarát Munkahely ?

A család nagyon fontos érték számunkra. Rugalmas munkavégzési lehetőséggel támogatjuk azokat, akiknek valamilyen családi kötelezettsége ezt igényli, és ez nem csak a kisgyerekes édesanyákra terjed ki, hanem az apákra, de a beteg szülőket ellátó kollégákra is. A karácsonyi vacsorán a házastársakkal/partnerekkel, az adventi közös koszorú készítésen gyerekekkel veszünk részt.

Tranzakció kezelés: Vállalati internet bank, fizetési megoldások, hűségprogramok (Loyalty), e-money rendszerek, kártya tranzakciók, a China UnionPay Gatewayhez kapcsolódó technológiák (hosting és fejlesztés), smart kártyák, NFC

Elektronikus azonosítás: e-identiy, eIDAS, PKI & digitális aláírási technológiák, kártyák, alkalmazott kriptográfia, komplex adatbiztonság