Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Projektvezető villamosmérnök

Medior

Villamosipari generálkivitelezési projektek menedzselése az ajánlatok készítésétől, a szakmai és pénzügyi koordináláson, felügyeleten keresztül egészen a megvalósulásig. Megbeszéléseken, egyeztetéseken való cégképviselet.

Szakmai ismeretek

AutoCAD
Erős áramú villamos mérnöki
Microsoft Office

Felelősségvállalás Rugalmas hozzáállás Csapatban is tudj dolgozni

Előny, ha...

erősáramú villamosmérnöki végzettséggel rendelkezel

FMV jogosultság, előny, de nem feltétel

projektek villamos helyszíni kivitelezésében szerzett tapasztalat

Ekkor kezdhetsz

Megbeszélés szerint

Az ideális jelentkező

Egy fiatalos 6 fős projekt mérnök csapatba kerülsz, ezért fontos, hogy szeress csapatban dolgozni még akkor is, ha mindenki a saját projektjeiért felel.

Rugalmasnak kell lenned, hiszen a jelenlegi piaci helyzet bármikor változtatást igényelhet egy terven.

A betanulási időszak után - mely alatt egy tapasztalt kollégával viszel egy projektet - az önálló projektvezetés felelősség vállalást igényel.

Képzés
Konferencia támogatás Házon belüli képzés
Jóllét
SZÉP kártya Magánegészségügy Csapatépítő programok
Utazás
Kerékpártároló Céges autó Utazási támogatás
Eszközök
Céges telefon Notebook

Feladatok

  • ajánlat készítés
  • együttműködés a szerelésvezetőkkel
  • projektek megvalósulásának koordinálása
  • megbeszéléseken a cég képviselete

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil

Ne jelentkezz, ha...

  • felelősség vállalás nem megy neked
  • határozatlan vagy
  • nincs tanulási hajlandóság

Végzettség

Műszaki, mérnöki képzés
BSc

Angol
Alapszint
vagy
Német
Alapszint

Iroda cím

Budapest, Fogarasi út, Magyarország

Munkaidő
7:30 - 16:00

Leendő csapatod

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
27 - 38

Mit fogsz tanulni

A munkaerőpiacon óriási előnyt jelentő tapasztalatot szerezhetsz nálunk pár év alatt, ha van affinitásod megtanulni, hogy a papíron létező tervek hogyan valósulnak meg. Cégünk 30 éve a magyar piac meghatározó szereplője a villamosipari generálkivitelezés területén. Projektjeink 1-1,5 évig tartanak, jellemzően ipari, irodai, közületi létesítmények.

Termékünkről

Elektromos autó töltő berendezések gyártása

Három éve vágtunk bele az elektromos autó töltő berendezések gyártásába, telepítésébe és értékesítésébe. Fejlesztőcsapatunk szemmel tartva ennek a területnek a napi szintű fejlődését, biztosítja, hogy a legmodernebb megoldást szállíthassuk ügyfeleinknek. Hátterünk a közel 30 éves múlttal rendelkező Elektro Profi gyártókapacitása és szakmai profizmusa. A vállalatcsoport legfiatalabb cége vagyunk.

Hónapokig dolgozunk az építési területeken, csöveket és kábeleket húzunk, szerelünk. Egyszer csak elkészül , valaki felkapcsol odabent egy villanykapcsolót és az egész munkánk egy pillanat alatt csodává válik! Cégünk olyan nagy beruházások villamosipari generál kivitelezője, mint például a Párisi Udvar. Elsétálni mellette a téli estéken és tudni, hogy ez miattunk ilyen meghatóan gyönyörű...

Mi hiányozna, ha elmennék?

Tündi
			    									- senior logisztika-beszerzési munkatárs

Az , hogy a főnökeim nem csak hogy hagyják, el is várják, hogy önálló döntéseket hozzak! Változtathatok bármin, ha vállalom, hogy a minőség marad!

Tündi , senior logisztika-beszerzési munkatárs

Elektro Profi - Fotó az irodáról  - Budapest, Fogarasi út, Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Innovatív megoldások Magyar tulajdonú vállalkozás Több, mint 30 éve alapítva Klasszikus emberi értékrendek NÍVÓ Díjas Elektromos autó töltő gyártás

Történetünk

  1. 1994

    Cégalapítás

  2. 2015

    Nívó díj Középület kategóriában

  3. 2019

    Elektro Profi Mobility Kft alakulása: elektromos autó töltők gyártása elindul.

Az ötletek a dohányzóból indulnak el, eljutnak a legkommunikatívabb munkatársainkhoz, onnan valami titkos úton a közvetlen vezetőkhöz, akik komolyan fontolóra veszik és adnak teret a megbeszélésükre.

Elektro Profi - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Fogarasi út, Magyarország

Egyéni szakmai fejlesztési tervek vannak, melyeket munkakörre és munkavállalóra szabva biztosít a vezetőség. Nyelvtanulás támogatása. Az innovatív technológiák miatt szakmai fejlesztés az újaknak.

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Egyik sem. Kényelmes, utcai öltözet.
Nemek aránya?
A férfiak vannak többen, de ez nem jelent semmit!
Bringa, BKV vagy autó?
Elektromos autó

Ingyenes parkolási lehetőség.

Közlekedési csomópont, közel a metró, az 1-es villamos.

Frissen felújított irodák, a munkatársak igényei szerint nagy terekben egymástól egészséges távolságban.

Természetes fény jut egész nap az irodákba, és a műhelyünkbe is.

Szeretjük, hogy egy helyen van a gyártás, a logisztika, a könyvelés, a projektmenedzserek, a vezetőség, mert így nagyon hatékony az együttműködés!

Termékvideó

Elektro Profi - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Bruce Willis

Öntudatos

Projekt szemléletű gondolkodás minden munkavállalói szinten.

Van hogy én segítek, van hogy nekem segítenek. A cél ugyanaz, a projektek sikeres teljesítése, ezért odafigyelünk egymásra!

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!

Elektro Profi

Nyitott pozíciók:

@Elektro Profi Céges autó

Értékesítő (elektromos autó töltő berendezések)