slide image 1
Positive Health & CareSzeged, Kálvin tér 2, 6721 Magyarország

Junior online marketing munkatárs

Junior |Teljes munkaidős |Marketing, PR |Szeged
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Az Első Egészségügyi Marketing csapata junior online marketing munkatárat keres! Nálunk magabiztosan elsajátíthatod, az üzleti social media posztok írását, időzítését, hirdetéskezelését, e-mail marketinget egészségügyi ügyfeleink számára. Dolgozni fogsz nemzetközi és magyar projekteken is. Támogatásunkkal aktívan részt fogsz venni a projektekben. Beszélj magabiztosan angolul, vágyj a tanulásra!

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő8:00 - 16:30

Feladatok

Social media posztok írása
Social media posztok időzítése
Hirdetések kezelése
Hírlevelek készítése
Szövegírás

Szakmai ismeretek

  • Social media ismeret4 / 5
  • Social média management3 / 5
  • Szövegírás4 / 5

Végzettség

ÁltalánosÉrettségi
Marketing és KereskedelemBármilyen fokú diploma
KözgazdaságBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Kreatív |Proaktív személyiség vagy |Fejlődés, tanulás iránti vágy
A cégről

Történetünk

  • 2010-09Megalakult ügynökségünk
  • 2011Külföldi partnerekkel bővült ügyfélkörünk
  • 2016Új szolgáltatás bevezetése: egynapos egészségügyi marketing szemináriumok tartása
  • 2019Adatinformált egészségügyi marketingszemlélet bevezetése

Ettől különleges a termékünk

Keresőmarketing |Grafikai tervezés |Egészségügy |Facebook |Instagram |Közösségi média |Közösségi média menedzsment |Webdesign

Termékünkről

Egészségügyre specializált marketingtevékenység

Komoly tapasztalattal rendelkezünk magánklinikák, egészség- és gyógycentrumok, fogászati rendelők és diagnosztikai központok teljes körű marketingkommunikációjában. Segítséget nyújtunk magánrendelések beindításához, illetve már működő praxisok menedzseléséhez. Legyen a cél azonnali vásárlásösztönzés, páciensforgalom növelés, vagy épp a megfontolt márkaépítés, vállaljuk marketingstratégiák kialakítását, megvalósítását, mérhető eredménnyel online és offline kampányok lebonyolítását.

Ügyfeleink

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Hobbi?
Zenehallgatás, minden nap más ügyeletes DJ-vel
Superpower?
Gondolatolvasás, ezt főleg az ügyfelek igénylik
Bringa, BKV vagy autó?
Bringa - go green

Így képezzük a kollégákat

  • munkaidőn belüli szakmai felkészülés, tanulás
  • folyamatosan változó, izgalmas projektek
  • segítőkész, támogató csapatot (közös cél, közös győzelem, közös kudarc)

A vezetés és a kollégák kapcsolata rendkívül transzparens, napi szinten cserélünk információt és tudást. Emellett 1-2 havi rendszerességgel tartunk "formális" értekezleteket, ahol szintén ötletelünk.

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Milyen velünk dolgozni? Elmeséljük!

Az érzés amikor felébredsz, megiszod a reggeli kávéd, útnak indulsz és amikor belépsz az irodánkba, azonnal érzed az otthonos vibe-okat, mindennapi pezsgés, zene, és zöld növények várják a csapatot!

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

A szuper hangulat, a pozitivitás, a társaság, a rugalmas időbeosztás és talán leginkább a változatos, izgalmas projectek.

Dóri

Account Manager

Kedvenc tárgy az irodában

  • Őszinteség
  • Precizitás
  • Türelem
  • Pontosság, határidők betartása
  • Kreativitás, innovatív szemlélet
  • Kritikus és kritikát elfogadó személyiség
Melyik híres ember lenne a cég?

Grabovsky - Túlélő