Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Projekt Menedzser

Senior

Agilisan, önállóan, mégis csapatban jól dolgozó crew-ba kerülhetsz be, ahol nincs munkaidő, hanem feladat van. Dolgozhatsz irodából és otthonról is. Teljes körű kommunikációs feladatokat látunk el együtt, stratégia tervezéstől a legapróbb kivitelezési folyamatokig.

Szakmai ismeretek

Marketing és kommunikáció
Projektmenedzsment tapasztalat
Ügyfélkapcsolattartás

Emberi tulajdonságok

Csapatjátékos Proaktív Problémamegoldó Önálló Önreflektív

Ekkor kezdhetsz

December

Étkezés
Kávé Rágcsa
Képzés
Konferencia támogatás Házon belüli képzés
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon Notebook

Feladatok

  • projektmenedzsment
  • ügyfélkapcsolattartás
  • kampánymenedzsment
  • stratégiatervezés

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Végzettség

Közgazdaság
BA diploma
vagy
Menedzsment
BA diploma
vagy
Kommunikáció- és médiatudomány
BA diploma
vagy
Marketing
BA diploma
vagy
Bölcsészettudomány
BA diploma

Angol
Tárgyalóképes szint

Budapest, Szent István krt. 15, 1055 Magyarország, Muse Közösségi Iroda - coworking office, meeting room, event space

40 óra/hét
Törzsidő
9 - 17

Termékünkről

Full Service Kommunikációs Ügynökség

integrált marketing és kommunikációs stratégiát tervezünk | kutatásra épülő üzenetekkel és eszközökkel brandingelünk I megérzünk és megismerünk: így csinálunk jó PR-t és tartalmakat I teljes körűen mérünk és abból tervezünk digitális stratégiát |azonosítjuk és kategorizáljuk a munkavállalói attitűdöt, így építünk adatvezérelt munkáltatói márkát

A Follow The Yellow egy út, melyen a kreativitás tudományos alapossággal társul, a tapasztalat inspirációval egyesül, így válnak egy fiatal és lendületes csapatban az ügyfélálmok valósággá.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Balogh Júlia
			    									- Ügyfélkapcsolati igazgató

Ha elmennék, akkor a csapat hiányozna a legjobban, illetve az a fajta kohézió, ami bizalmon és rugalmasságon alapszik.

Balogh Júlia , Ügyfélkapcsolati igazgató

Follow The Yellow - Fotó az irodáról  - Budapest, Szent István krt. 15, 1055 Magyarország, Muse Közösségi Iroda - coworking office, meeting room, event space

Ettől különleges a termékünk

Kreativitás Tudományos alaposság Szabadság Fegyelmezettség Fiatal munkatársak Rutinos tapasztalat Friss inspiráció

Történetünk

  1. 2018.10

    Tóth-Nagy Péter az El Caminón megálmodja: eladja korábbi ügynökségét.

  2. 2019.03

    Eladja ügynökségét, és rápihen következő projektjére.

  3. 2021.06

    Megalakul a Follow The Yellow Communications 2 munkatárssal és 1 ügyféllel.

  4. 2021.12

    Év végére a Follow The Yellow már 5 munkatárssal dolgozik.

  5. 2022.10

    A Follow The Yellow már 11 munkatárssal és 5 ügyféllel dolgozik.

Adunk egymás véleményére, meghallgatjuk egymást, és a közös ötletekből építkezünk.

A közös életünk az ötletdoboz.

Follow The Yellow - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Szent István krt. 15, 1055 Magyarország, Muse Közösségi Iroda - coworking office, meeting room, event space

Így képezzük a kollégákat

  • Ügyfélkommunikáció és accounting tréning
  • Csapatépítés

Kétszavasok

Superpower?
Mi magunk vagyunk azok.
Ebéd?
Kérek, köszi. (Pizza)
Sör, bor vagy tömény?
A kérdésben a válasz.

Ügyfeleink

Follow The Yellow - Ügyfeleink

Otthonos hangulatú, jó megközelíthetőségű közösségi iroda (Muse Közösségi Iroda) a városközpontban.

Melyik híres ember lenne a cég?

Bruce Willis

Öntudatos

Szeretjük az egyenes, őszinte, önálló, de mégis a csapattársakat figyelembe vevő és velük kooperáló munkatársakat.

Olyan embereket, akik foglalkoznak magukkal, nem csak a munkával.

Follow The Yellow & Ferling
Home office Brazíliából
Muse Közösségi Iroda KONYHA
Ügyvezetőnk szakmai cikke