slide image 1
Fuvar.huBudapest, Komjádi Béla u., 1023 Magyarország

Product Manager

Medior |Teljes munkaidős |IT Project Management |Budapest
Bruttó fizetési sáv
840 000 - 890 000 HUF
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Szállítmányozással foglalkozó startup keresi szakmai és vezetői készségekkel rendelkező Product Manager munkatársát. Ha kész vagy arra, hogy termékünk egyes összetevőinek (routing solution and mobile apps) teljes sikeréért és továbbfejlesztéséért felelj, és vezesd a termékfejlesztési csapatot, kérlek jelentkezz.

Fizetési sáv

Bruttó fizetési sáv 840 000 - 890 000 HUF
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő09:00 - 17:00

Feladatok

routing solution and mobile apps (iOS, Android, Huawei)
A termék ütemtervének létrehozása és irányítása
Együttműködés a termék üzleti modelljének meghatározásában
Ügyféligények megértése, ezekre való reagálás, felhasználói hívások lebonyolítása
Az értékesítési csapat támogatása termékinformációkkal és demókkal

Szakmai ismeretek

  • Product Manager tapasztalat4 / 5
  • Csapatvezetői képességek4 / 5
  • Fejlett kommunikációs képesség4 / 5

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint
és
MagyarAnyanyelvi szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Emberi tulajdonságok

Hatékony kommunikáció |Kreatív |Célorientált |Csapatvezetői készségek |Minőségi munkavégzés

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
21 - 64
A cégről

Történetünk

  • 2016Egyik alapítónk megfogalmazta a platform alapkoncepcióját. 3-an kezdték az első terméket kidolgozni.
  • 2017-062017 nyarán megérkeztek az első ügyfelek.
  • 2020-06Csapatunk 10+ fősre bővült

Ettől különleges a termékünk

Szállítás, Közlekedés |Startup |Információs Technológia |Dinamikus |Környezetbarát |Szeretjük a munkánkat |Kiváló csapatmunka |Faültetés

Termékünkről

Szállítmányozás

Környezettudatos szállítások, összekötjük az ügyfeleket a fuvarozókkal fejlett technológiánk segítségével.

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Hobbi?
mindenkinek más, de ami közös: társas
Légkondi vagy ablak?
attól függ, aznap kik vannak az irodában
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
rövidnadrág

Így képezzük a kollégákat

Most készül a talent programunk, ami a cégen belüli képzéseket és tehetséggondozást tűzte ki célul.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Együttműködés az egyéni teljesítményen túl. Mindig egyesítjük erőinket, együtt gondolkodunk, döntünk, teljesítünk és csapatként sikeresek vagyunk.

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Az irodánk a Margit híd, budai hídfőnél található. Tágas és állatbarát, és ezt ki is használjuk. A közösségi munkaterek mellett elvonultan is van lehetőség fókuszált időt eltölteni.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

Péter: a fiatal kollégák és a stratégiai értékesítési megbeszélések.

Péter

Sales Representative

Kedvenc tárgy az irodában

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Remek ötletek, merész tervek, önfejlesztés.

Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves - High-Tech