Junior PR-kommunikációs tanácsadó

Junior

A Goodwill Communications a PR-kommunikációs tanácsadói pályán elindulni kívánó, a stratégiai kommunikáció iránt érdeklődő junior munkatársat keres dinamikusan bővülő csapatába teljes munkaidőbe. Csatlakozz hozzánk, ha szeretnéd elsajátítani a professzionális PR-kommunikáció elméletét és gyakorlatát. Versenyképes fizetéssel, kellemes munkakörnyezettel várunk csapatunkba.

Szakmai ismeretek

word
Outlook

Csapatjátékos Jó szervezőkészség Agilis, proaktív Megoldásorientált hozzáállás Fejlődés, tanulás iránti vágy

Ekkor kezdhetsz

Holnaptól.

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

• Fejlődési lehetőség a hazai kommunikációs szektor egyik meghatározó szakmai műhelyében

• A professzionális PR-kommunikáció elméletének és gyakorlatának elsajátítása, fókuszáltan a sajtó-, illetve B2B-kommunikációra

• A hazai üzleti szféra felső szegmensébe tartozó, változatos ügyfélkör

• Fiatal, közvetlen, dinamikus és profi csapat

• Versenyképes fizetés

• Ösztönző-fejlesztő cégkultúra

Feladatok

  • Különböző PR- és esetenként belső kommunikációs tartalmak írása
  • Alkalmanként fordítások készítése
  • Kommunikációs munkához szükséges research: versenytárselemzés, social media elemzés és háttérkutatás
  • Belső ötletelésekben, illetve ügyfél-kommunikációban, ügyfélkiszolgálásban való részvétel
  • Projektmenedzsment és adminisztratív jellegű feladatok rendszerezett és precíz elvégzése

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Önéletrajz

Végzettség

Marketing
BSc
vagy
Kommunikáció- és médiatudomány
BSc
vagy
Közgazdaság
BSc
vagy
Pszichológia
BSc
vagy
Társadalomtudomány
BSc

Angol
Alapszint

Iroda cím

Budapest, Andrássy út 29, 1061 Magyarország

Munkaidő
09:00 - 17:30

Leendő csapatod

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
24 - 35

Termékünkről

Stratégiai tanácsadás

A 2003-ban alapított Goodwill Communications magasan képzett tanácsadókból álló csapata kimagasló kommunikációszakmai szaktudással, kiérlelt iparági tapasztalattal, mély és őszinte elkötelezettséggel áll ügyfelei rendelkezésére.

Konkrét ügyek kommunikációs menedzsmentjétől a komplex vállalati márkázásig, általános jelenlétépítéstől a hiperspecializált kríziskommunikációs helyzetkezelésig.

Hiszünk abban, hogy nem pusztán kommunikációs eszközöket kell kínálnunk, hanem, ügyfeleinkkel közösen gondolkodva, a célokat minden esetben egyedileg azonosítva, a kommunikáció stratégiáját kell elsődlegesen meghatároznunk, majd megvalósítanunk.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Márti
			    									- Advisor

Közös ötletelések, az odaadó, jófej, kompetens kollégák. A tér, amit kapsz - szabad kéz és felelősség!

Márti , Advisor

Goodwill Communications - Fotó az irodáról  - Budapest, Andrássy út 29, 1061 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Tanácsadás Üzletfejlesztés Stratégiai gondolkodás Üzleti tanácsadás Sajtókommunikáció PR

Történetünk

  1. 2003

    Magyarország vezető üzleti kommunikációs ügynökségei közé tartozó Goodwill Communications megalakult

  2. 2020

    A Covid ellenére is talpon vagyunk és fejlődésünk töretlen!

  3. 2022

    Csapatunk folyamatosan bővül. Lehet, hogy épp veled?

Munkatársaink lelkesedése és kimagasló teljesítménye a sikeres fejlődésünk alapja. Ötleteiket, javaslataikat személyesen vagy írásban is beadhatják, melyeket minden esetben a menedzsment értékel.

Goodwill Communications - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Andrássy út 29, 1061 Magyarország

Minden új kolléga alapos oktatásban részesül. Folyamatos szakmai mentorálást adunk, és lehetőséget biztosítunk kollégáinknak a folyamatos kísérletezésre, önfejlesztésre.”

Kétszavasok

Nemek aránya?
Vegyesen vagyunk
Sör, bor vagy tömény?
Munka után bármi! 🙃
Légkondi vagy ablak?
Örök vita...

Ügyfeleink

Goodwill Communications - Ügyfeleink

Kiváló megközelíthetőséggel, világos, egyterű irodában dolgozunk, de van lehetőség elvonulni is. Közkívánatra pedig új kávégépet is kaptunk. ☕

Melyik híres ember lenne a cég?

Meryl Streep

Céltudatos

  • Megfelelő szakmai elhivatottság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Proaktív, kezdeményező, megoldás-orientált hozzáállás
  • Csapatban való aktív együttműködés
  • Humor, jókedv - mert mi is azok vagyunk! 😄

Kondor Anna
			    									- Goodwill Communications ügyvezető partnere

“A személyes márka kialakítása alapvető fontosságú az üzleti élet vezetői számára, hiszen egész pályájukat, karrierívüket meghatározhatja.”

Kondor Anna , Goodwill Communications ügyvezető partnere
Adománygyűjtés
Prizma - bronz díj
Csapatépítő

Várunk a Szerethető Munkahelyek verseny Díjátadóval egybekötött Konferenciáján! Az esemény online kerül megrendezésre, a részvétel ingyenes, csupán regisztrálnod kell.