Mérnök értékesítő

Medior

A végigvitt értékesítési folyamaton át optimálisan előkészített ügyfélnek a megfelelő eszköz(ök)et szállítani. Biztosítani az ügyfél részére a korrekten kivitelezett értékesítésen alapuló maximális növekedés lehetőségét.

Szakmai ismeretek

Fémmegmunkálás.

Lelkes, érdeklődő Csapatjátékos, elkötelezettség Képes önálló munkavégzésre Dinamikus, ügyesen kommunikál

Ekkor kezdhetsz

Azonnal.

Fizetési sáv

Mozgóbér, jutalék.
+ Bónusz

Étkezés
Üdítő Kávé
Képzés
Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
SZÉP kártya Coaching Csapatépítő programok
Utazás
Céges autó
Eszközök
Céges telefon Notebook

Feladatok

  • Vidéki tárgyalásokat lebonyolítani új, potenciális partnercégek tulajdonosaival, felsővezetőivel.
  • Feltárni a fejlesztési igényeket és ezek alapján megtervezni a projekteket.
  • Egyeztetni az ügyféllel a műszaki, gazdasági elvárásokat, szakmai tanácsokat adni, elfogadtatni.
  • A feltárt, valós ügyfél igények alapján megtervezni és végrehajtatni az ügyfélre szabott projekteket
  • Szerződéseket kötni.

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Önéletrajz

Végzettség

Gyártás
Bármilyen fokú diploma

Angol
Tárgyalóképes szint

Iroda cím

Törökbálint, 2045 Magyarország, FSD Park 1

40 óra/hét
Törzsidő
8:00 - 16:30

Termékünkről

Fémmegmunkáló cégek technológiai fejlesztése

A világszínvonalú gyártók képviselete mellett folyamatosan fejlesztettük szolgáltatásainkat. Mára minden fémmegmunkálási feladatra van technológiánk, legyen szó hagyományos lemezmegmunkáló gépekről, eszközökről vagy a legmodernebb gyártócelláról, vagy teremlésirányítási rendszerekről!

Missziónk

Értékteremtő technológiai beruházások megvalósítása.

Mi hiányozna, ha elmennék?

CZL

A kollegák, a csapatszellem, a folyamatos fejlődés.

CZL

Gordiusz Alfa Kft. - Fotó az irodáról  - Törökbálint, 2045 Magyarország, FSD Park 1

Csapatvideó

Gordiusz Alfa Kft. - Csapatvideó

Ettől különleges a termékünk

Rugalmas Szervíz Műszaki tanácsadás Mérnökök Hi-Tech

Történetünk

  1. 1999

    A kezdet - szerszámgép-karbantartás és szerviz.

  2. 2004

    Szerszámgép kereskedelem - 5 gyártó képviselete - mérnöki szaktanácsadás - műszaki diagnosztika.

  3. 2006

    Finanszírozási és pályázati szolgáltatás megkezdése.

  4. 2009

    Törökbálinti központ megnyitása - 30 világmárka forgalmazása.

  5. 2011

    A milliárdos bevételi küszöb átlépése.

  6. 2015

    Több, mint 50 fős szakmai stáb - komplex gyártástechnológiák - önálló cégfejlesztési divízió.

  7. 2022

    Fémmegmunkálási technológiákban teljes lefedettség - kiemelkedő ügyfélszolgálat és szerviz.

  8. 2022

    Komplex beruházásmenedzsment - teljeskörű finanszírozási és pályázati ügyintézés.

  9. 2022

    K+F+I tanácsadás - ipartechnológia 4.0 megoldások.

A cég alapelve a folyamatos fejlődés, tehát bárki beleszólhat bármibe, amennyiben megoldási javaslatot ad.

"Hogy mit hogyan nem lehet, azt mindenki meg tudja mondani."

Gordiusz Alfa Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Törökbálint, 2045 Magyarország, FSD Park 1

Folyamatos szakmai, értékesítési és vezetői képzések, rendszeres csapatépítők, külföldi gyárlátogatások.

Kétszavasok

Csúszás vagy túlóra?
Nagyon ritka, 16:30-kor mindenki menjen haza.
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Kettő között.
Légkondi vagy ablak?
Is-is.

Nagy parkoló, tágas, tiszta, modern terek, nagy ablakok, étkező, konyha, könnyű megközelíthetőség (autó és tömegközlekedés).

Termékvideó

Gordiusz Alfa Kft. - Termékvideó

Együttműködés, csapatmunka, pozitív gondolkodás, tudatos munkavégzés, sikerélmény.