Salesforce Developer

Senior

Our partner's culturally immersive education programs—focused on language, travel, cultural exchange, and academics—turn dreams into international opportunities.

When you join the company, you join a multicultural and diverse community working across more than 600 schools and offices in 50 countries, all with one shared mission of opening the world through education.

Szakmai ismeretek

Salesforce development
Apex, SOQL, LWC/Aura
REST API design
Debugging
Relational databases

Emberi tulajdonságok

Szenvedélyes Self-Motivated Eager to contribute

Előny, ha...

  • Knowledge of any JS frameworks
  • CI/CD knowledge
  • Experience with other Salesforce products & clouds

Ekkor kezdhetsz

ASAP

Fizetési sáv

Bonuses

Képzés
Házon belüli képzés

Feladatok

  • You want to be part of an international team from all over the world
  • You are eager to enhance business processes with technology
  • You have the desire to expand your skillset and contribute across the stack.

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil

Végzettség

Informatika
BSc

Angol
Tárgyalóképes szint