slide image 1
IVSZBudapest, Wesselényi u., 1077 Magyarország

Online és adatmarketing munkatárs

Medior |Teljes munkaidős |Marketing, PR |Budapest
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Ha szívesen dolgoznál a magyar digitális gazdaság építésén egy dinamikus kommunikációs csapatban. Nálunk lehetőséged lesz a digitális marketing eszközök használatán túl a mögötte lévő rendszereket is megérteni, valamint a legmodernebb CRM- és marketingautomatizációs rendszerek működését kitanulni és működtetni.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő9:00 - 15:00

Feladatok

Részvétel a szervezet digitálismarketing-kampányainak megtervezésében és megvalósításában
CRM(Salesforce) és marketingautomatizációs( Eloqua) rendszereink operatív működtetésének támogatása
Adatbázisok karbantartása
Weboldal-szerkesztés (WordPress CMS),Hírlevelek és eDM-ek készítése, Közösségimédia-menedzsment
Kommunikációs aktivitások teljesítményének követése, analitika, kimutatások, elemzések készítése

Szakmai ismeretek

  • Digitális marketing4 / 5
  • Tapasztalat CRM rendszerekkel4 / 5
  • Marketingautomatizáció4 / 5

Végzettség

ÁltalánosBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

statisztikai ismeretek |Precíz, pontos |Rendszerszemlélet, |Lényeglátási képesség

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
20 - 60
A cégről

Történetünk

  • 1990-01Megalakul az IVSZ
  • 2015-01Legnagyobb és legprofibb hazai szakmai szövetséggé vált az IVSZ
maps

Iroda cím

Budapest, Wesselényi u., 1077 Magyarország
További irodák

Ettől különleges a termékünk

legprofibb szakmai szövetség |legnagyobb szakmai szövetség |digitális transzformáció |digitális társadalom |digitális oktatás |digitális munkaerőpiac |profi csapat |dinamikus csapat |jó légkör

Termékünkről

IVSZ

Az IVSZ az informatikai, távközlési és elektronikai iparágak közös platformja, a közvetlen üzleti célok felett álló ügyek,iparági és társadalmi érdekek képviselője. Iránytű, tudástár és kommunikációs szervezet az üzleti- és politikai döntéshozók támogatására és az informatikai szektor elismertségének javítására.

Termékvideó

Termékvideó

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Mac vagy PC
is-is
Ebéd?
Hol együnk ma?
Bringa, BKV vagy autó?
Mindegyikkel

Így képezzük a kollégákat

Tréningek, konferenciák, tudásmegosztás.

Rugalmas és barátságos munkakörnyezet, innovatív technológiai támogatás, nyitott cégkultúra, magas szakmai színvonal és fejlődési lehetőség, amit minden kollégánknak biztosítunk.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

A csapat és az Ügy amiért dolgozom

Nóra

Projektvezető

Kedvenc tárgy az irodában

Humor, empátia, digitalizáció, nyitottság.
Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves - High-Tech

Csapatvideó

Csapatvideó