Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Közéleti szerkesztő

Junior

Ha érdekel a közélet és ami körülöttünk történik, ismered vagy megismernéd az online média világát, és még a szavakkal is jól bánsz, akkor tárt karokkal várunk szerkesztőségünkbe, az ország legolvasottabb magyar hírportáljához!

Szakmai ismeretek

Szakirányú végzettség
Releváns szakmai tapasztalat
kiváló helyesírás

Csapatjátékos Megbízható Felelősségteljes Precíz és pontos Nyitott, rugalmas

Előny, ha...

  • van szakirányú végzettséged vagy szakmai tapasztalatod
  • jártas vagy a közéletben és a sajtós területeken

Ekkor kezdhetsz

Akár holnaptól is!

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Notebook

Feladatok

  • Események, sajtótájékoztatók alapján közéleti témájú cikkeket írsz.
  • Saját témákat keresel, azokat kidolgozod és folyamatosan bővíted a kapcsolataidat.

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Végzettség

Kommunikáció- és médiatudomány
BA diploma
vagy
Kiegészítő képzés

Nyelvtudás

Magyar
Anyanyelvi szint
és
Román
Tárgyalóképes szint

Iroda cím

Strada Republicii, Cluj-Napoca, Románia

Munkaidő
09:00 - 17:00

Termékünkről

Erdélyi magyar közéleti hírportál

Erdély legolvasottabb hírportálja vagyunk.

Missziónk

Elsődleges feladatunk a tájékoztatás.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Borsi Balázs
			    									- Főszerkesztő

A szerkesztőségünk szakmai tudása és professzionális hozzáállása, valamint a kiadónk mindenkori támogatása.

Borsi Balázs , Főszerkesztő

Maszol.ro - Fotó az irodáról  - Strada Republicii, Cluj-Napoca, Románia

Ettől különleges a termékünk

10 éve Maszol országos hírportál Erdély legolvasottabb portálja

Történetünk

  1. 2012

    Megalakulunk. Az Új Magyar Szó napilap Maszol hírportálként köszön vissza.

  2. 2016

    Rövid idő alatt Erdély népszerű, állandó hírforrása lettünk.

  3. 2022

    10 éve dolgozunk azért, hogy a legolvasottabb erdélyi hírportál legyünk és maradjunk.

Szerkesztőségünkben minden kolléga szabad kezet kap az ötlete, meglátása, szakmai véleménye kinyilvánításában.

Maszol.ro - Kedvenc tárgy az irodában  - Strada Republicii, Cluj-Napoca, Románia

Kollégáink számára konferenciákat és továbbképzőket is biztosítunk.

Kétszavasok

Legbüszkébb
a nézettségi adatainkra
Mac vagy PC
PC
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Mindig kényelmes öltözet.

Élettel teli, nyüzsgő, központi elhelyezkedésű.

Melyik híres ember lenne a cég?

Meryl Streep

Céltudatos

  • felkészültség
  • precíz hozzáállás
  • határidők betartása
  • rugalmasság
  • felelősségteljesség
  • csapatszellem

Várunk a Szerethető Munkahelyek verseny Díjátadóval egybekötött Konferenciáján! Az esemény online kerül megrendezésre, a részvétel ingyenes, csupán regisztrálnod kell.