slide image 1
slide image 2
slide image 3
1 / 3
NowTechnologiesBudapest, Reáltanoda utca 18, 1053 Hungary

Experienced iOS Developer

Medior |Teljes munkaidős |IT Development |Budapest |Távmunka
Bruttó fizetési sáv
1 000 000 - 1 200 000 HUF
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

NowTech is looking for an Experienced iOS Developer to help us constantly raise the bar on development and user experiences on the assistive mobility device market. Do you have a desire to develop, document well structured iOS apps and learn about the next generation of smart wheelchairs, eMobility and assistive devices? If so, we should get in touch!

Fizetési sáv

Bruttó fizetési sáv 1 000 000 - 1 200 000 HUF
Bérkalkulátor

angol, magyar,
Önéletrajz
Github

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét

Feladatok

Develop a responsive and robust iOS application framework
Device Configuration and OTA Firmware update
Implement first-class UX/UI Design and research prototype solutions
Collection of large product telemetry datasets
Developing in-house test applications for prototyping and productization

Technológiák, eszközök

Slack |BitBucket |Atlassian Jira/Confluence |Google Drive, Docs

Szakmai ismeretek

  • 4+ yrs Software development4 / 5
  • 2+ yrs iOS/mobile development4 / 5
  • iOS SDK4 / 5
  • BLE protocols3 / 5
  • Android/ cross-platform2 / 5

Végzettség

InformatikaBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint
és
MagyarAnyanyelvi szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Emberi tulajdonságok

Jó problémamegoldó |Nyitott gondolkodású |creative |reliable

A leendő csapatod számokban

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
24 - 67

Így dolgozunk mi

NowTech is the primary software and electronics R&D division of Sunrise Medical. Our focus is to provide people living with impacted mobility the most advanced technological tools. We follow agile development principles, use Slack for internal communication and Confluence and Jira for project documentation. Bitbucket is where we host our well maintained code bases.

Mit fogsz tanulni

Develop a responsive and robust iOS application framework for the next generation of Smart Power Wheelchairs and eMobility devices.

Tasks will include:

  • Device Configuration
  • OTA Firmware update
  • Collection of large product telemetry datasets
  • Implement first-class UX/UI Design
  • Research and prototype solutions for difficult problems
  • Developing in-house test applications for prototyping and productization

Az ideális jelentkező

We are looking for someone who is not afraid of sharing innovative ideas even out-of-the-box ones. You will have our full infrastructural support to make those ideas happen. We are looking for a great coder with strong problem solving skills, who is socially sensitive and understands the impact your work can have on the daily life of our users.

Előny, ha...

You have cross-platform experience, have built applications from scratch, you can voice your ideas and think outside usual boundaries.

Ne jelentkezz, ha...

you have less than 2 years of development experience
have no iOs experience
don't speak Hungarian
don't speak English

Távmunka
A cégről

Történetünk

  • 2014-04Alapítás- első befektetési kör a Day One Capitaltól
  • 2015-06Elkészült a prototípus
  • 2015-11Az első kórházi teszt
  • 2016-0910 béta teszter használja a GyroSet Guideot
  • 2016-12Eslő helyezés a Chivas The Venture Magyarországi fordulóján
  • 2017-06Második körös befektetés, Hiventures

Ettől különleges a termékünk

Mesterséges intelligencia |Szoftverfejlesztés |Egészségügy |Esélyegyenlőség |Robotika |hardware |Innovatív

Termékünkről

Switch-it Head Drive

Első termékünk négy végtag érintettek számára készült gesztus-vezérlő headset volt. Mára olyan robot platformon dolgozunk, amely segítségével elektromos kerekesszéket használó emberek nagyobb önállósághoz, produktivitáshoz és széleskörű mobilitáshoz juthatnak.

Ügyfeleink

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Kutyabarát
Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Társadalmi felelősségvállalás
Home Office lehetőség
Távmunka lehetőség

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Superpower?
Brainpower
Légkondi vagy ablak?
Ablak
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág

Így képezzük a kollégákat

Minden önfejlesztési ötletre nyitottak vagyunk, ha szeretnél részt venni egy konferencián vagy tréningen szívesen támogatunk. Szeretjük egymásnak megmutatni mire jutottunk egy témakörben.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

A NowTechnél mindenki munkája és véleménye fontos, Agile Scrum rendszerben dolgozunk így mindenki kap lehetőséget és felületet ötleteinek bemutatására.

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

A város közepén, jól megközelíthető helyen vagyunk, van jó kávé, sőt még vegán étterem is, sétatávolságra.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

Hogy egy olyan cégnek dolgozzak, ami értékteremtő munkát végez.

Livi

Program manager

Kedvenc tárgy az irodában

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Türelem, empátia és még egy kis türelem
Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson - Szakmailag tudatos

Csapatvideó

Csapatvideó

Gyroset Guide

A munkahelyről

Átlag életkor40

Fiú/lány arány16/3

Kikkel fogsz együtt dolgozni?

Egy felkészült és vidám csapattal.

Termékek / Szolgáltatások

  • Gyroset Guide - Smart Wheelchair Control Platform
  • Gyroset Glory Head-mouse computer control
  • Actuator Direct Controller - electric wheelchairs

Forbes Next Cover

VIGO