Értékesítő

Medior

A hazai és nemzetközi sales csapatunk egy tagja leszel, akik a termék és szolgáltatás értékesítéséért felelnek. Cégünk export fókuszú, jelenleg a salest alapítók végzik és most építjük az értékesítő csapatot. B2B és B2C csatornán keresztül is értékesítünk ezért fontos a funnel építése és tesztelése. A reggelt egy gyors meetinggel indítjuk, utána email, call és follow up. Külföldi utazás és demó.

Szakmai ismeretek

Tudd mit adsz el!
B2B értékesítési tapasztalat
Értékesítési tapasztalat
Angol kommunikáció
Jó kapcsolatteremtői készség

Hatékony kommunikáció A kérdezés képessége Agilitás, Proaktivitás Jó problémamegoldás Aktívan tud hallgatni

Ekkor kezdhetsz

azonnal, megegyezés szerint

Fizetési sáv

Havi Nettó fizetési sáv
250 000 — 400 000 HUF
alap + jutalékos rendszer, rugalmas munkaidő

Étkezés
Üdítő Kávé
Képzés
Konferencia támogatás Képzési hozzájárulás
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon Notebook Tablet
Egyéb

Rugalmasak vagyunk :)

Feladatok

  • cold call
  • sales funnel építés
  • marketing visszajelzés
  • follow up
  • terepi demó

Technológiák, eszközök

Slack Trello Google

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Magyar
Anyanyelvi szint
és
Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Rétság, Piac tér 10, 2651 Magyarország

Heti munkaidő
25-40 óra/hét

Így dolgozunk mi

  • Monthly planning
  • Daily meetings
  • Trello
  • Slack
  • Google Workspace

Leendő csapatod

Csapat mérete
2-5 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
28 - 35
2-5 fő
28 - 35

Termékünkről

Paddlemate

Sport - Tech Startup vagyunk ! Evezős sportolók részére fejlesztünk és gyártunk okos szenzort és hozzá kapcsolódó applikációt amivel mérhetővé tesszük a teljesítményt és biztosítható a fejlődés nyomon követése. A termékünk új megközelítéssel biztosítja a sportág specifikus mérőszámokat a felhasználóknak.

A projekt személyes szerelemgyerek - a CEO ötlete. Célunk hogy mindenki számára elérhetővé tegyük a sportág specifikus méréseket, amivel még magasabb szintre tudják emelni az edzési munkát és még eredményesebbek lehetnek. A szolgáltatásunkkal sokkal könnyebben elérhetővé válik az olimpiai érem! Jók vagyunk/leszünk :) abban amit csinálunk, mindannyian startupperek vagyunk.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Schulcz Attila
			    									- CEO

A termékfejlesztés felépítése valódi felhasználók visszajelzése alapján, és hogy egy működő dolgot adjunk az embereknek.

Schulcz Attila , CEO

Paddlemate - Fotó az irodáról  - Rétság, Piac tér 10, 2651 Magyarország

Csapatvideó

Paddlemate - Csapatvideó

Ettől különleges a termékünk

Adatvizualizáció Startup Saját projektek hardware Kockázati tőke Innováció Egyedi Okos, felhőalapú megoldások

Történetünk

  1. 2020.08

    Cégalapítás, első befektetési kör megszerzése

  2. 2021.05

    Prototípus és első értékesítés

  3. 2022.03

    Második befektetési kör, gyártás-termékeladás skálázódása

A cég bármelyik tagjával konstruktívan meg lehet beszélni az ötleteket, és véleményeket. Tulajdonképpen a startuppereknél elvárás hogy mindenki jobbat akarjon mindig csinálni ezért az ötletelés Nálunk alap!

Paddlemate - Kedvenc tárgy az irodában  - Rétság, Piac tér 10, 2651 Magyarország

Külsős partnerekkel való validáció, szakmai szemlélet tanulása, kérdezni és tanulni bármikor lehet amennyiben az kapcsolódik a cég tevékenységéhez.

Kétszavasok

Mac vagy PC
is-is :)
Legbüszkébb
aktív felhasználók
Sör, bor vagy tömény?
három liter sör, tüskével

Otthonos és vidéken van,klíma van, egy légtérben van a csapat, az utazás során erdős részeken haladunk át DE! irodában/műhelyben heti 1-2x vagyunk maximum ezért ne keress nálunk csócsó asztalt és egyebeket :) A többit HO-ból toljuk meg persze rengeteg a terepi munka a vízpart közelében. Amúgy meg.. az Apple is egy garázsból indult.

Termékvideó

Paddlemate - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

Gyors alkalmazkodóképesség, maximalizmus, nyitott legyen más perspektívára