slide image 1
PhotonGyőr, Liszt Ferenc u. 40, 9022 Magyarország

Új fejlesztésekhez keresünk full stack fejlesztőt

Junior |Teljes munkaidős |IT Development |Távmunka
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Fő feladatod a Photon platformjának frontend fejlesztése, részvétel a felületek kialakításában és megtervezésében, reszponzív felületek létrehozása továbbá fejlesztési dokumentáció készítése. A munkádnak része lesz a fejlesztések tesztelése és üzemeltetése valamint a fejlesztőkkel és a projektcsapattal való folyamatos együttműködés.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

angol, magyar,
Önéletrajz
Motivációs levél

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő10:00 - 15:00

Feladatok

Nemzetközi piacra lépés támogatása
B2B és B2C felületek kialakítása, média kezelő alkalmazások fejlesztése
Együttműködés a backenddel, projektvezetőkkel, hibakezelésben való részvétel
Saját fejlesztésű rendszer frontend fejlesztése, részvétel a felületek tervezésében
Az új funkciókhoz tartozó felületek fejlesztése, esetenként a meglévő felületek refaktorálása

Technológiák, eszközök

Linux |Node.js |Docker |Redux |MongoDB |Gitlab CI |Express.js |Mongoose.js |Meteor.js

Szakmai ismeretek

  • Javascript tapasztalat3 / 5
  • HTML ismeretek2 / 5
  • CSS használata2 / 5
  • React.js3 / 5
  • magabiztos Git használó2 / 5

Végzettség

InformatikaBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint
vagy
NémetTársalgási szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Emberi tulajdonságok

Igényesen kódolj |Agilitás, nyitott szemléletmód |Képes az önálló munkavégzésre |Startup szemlélet |Fejlődés, tanulás iránti vágy

Az ideális jelentkező

  • szeretnél részese lenni egy izgalmas startup vállalkozói környezetnek
  • osztozol a nyitottságunkban új ismeretek alkalmazására, elsajátítására
  • igényes vagy a munkádra, a feladathoz legmegfelelőbb megoldásra törekszel

Előny, ha...

vannak Node.js, Express.js, Mongoose.js, Mongodb, Redux, (Docker, Gitlab CI, Meteor.js, Linux) ismereteid.

Ne jelentkezz, ha...

nincs minimum 2 év releváns frontend fejlesztői vagy full stack JS fejlesztői tapasztalatod

Távmunka
A cégről

Történetünk

  • 2018-01Megalakulunk
  • 2018-027M Ft befektetés a Telenortól
  • 2020-09Csatlakozunk a Szerethető Munkahelyek támogatóihoz
  • 2021-09180M Ft befektetés a Hiventurestől
  • 2023-03Terjeszkedés Ausztriába
  • 2023-09Terjeszkedés Németországba
  • 2023-12Terjeszkedés Luxemburgba

Ettől különleges a termékünk

NPS: +93 pont |Válogatott profi szakemberek |24 órán belüli árajánlatadás |"Kreatív, gyors, megbízható." |"Rugalmas, igyekvő, pontos. " |"Hatékony kommunikáció" |100+ fős fotós-videós csapat

Termékünkről

Fotózás és Videózás

A Photon platform segít menedzselni a vizuális tartalmak gyártását. Ügyfeleink többnyire nagyvállalatok, akiknek nagy skálán van szüksége fotózásokra és videózásokra, akár minden nap. Automatizációkkal segítjük, hogy ez a folyamat ne jelentsen nehézséget nekik. Így egy helyen tudnak kezelni mindent az alvállalkozó megtalálásától kezdve, az időpontfoglaláson át, egészen a számlázásig, mindent.

Ügyfeleink

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Ebéd?
vacsora!
Hobbi?
Fotózás:):)
Legbüszkébb
A csapatra és arra amit együtt létrehoztunk

Így képezzük a kollégákat

Tréningek, workshopok, egymástól tanulás

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Hiszünk a folyamatos és kölcsönös visszajelzések pozitív erejébe.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

A csapat és a közös fejlődés érzete.

Böheim Gábor

Chief Product Officer

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Kitartó

Felelősségteljes

Csapatjátékos

Melyik híres ember lenne a cég?

Bud Spencer - Ütős

Csapatvideó

Csapatvideó

"A fotósok Uberje, a Photon"

Photon Aids Wolt Vienna With AI
A Wolt a Photont választotta