slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
slide image 6
1 / 6
RadovinBudapest, Budafoki út 187, 1117 Magyarország, Lokomotív ház

ERP Support munkatárs

Junior |Részmunkaidős |Megbízási szerződés |Teljes munkaidős |IT Project Management |Budapest
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Keressük ERP support munkatársunkat, aki a sERPa ERP rendszer bevezetése utáni teendőkben és az ezt követő ERP-webshop integráció levezénylésében lesz segítségünkre. Nem gond, ha nincs papírod, de van sok tapasztalatod vagy most fejezed be az egyetemet.

A tudásoddal folyamataink - és ezáltal a kollégáink munkája is gördülékenyebbé/hatékonyabbá válna, ami nagy löketet adna céljaink megvalósításához.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz
Motivációs levél
Bérigény megjelöléssel

Munkaidő

Heti munkaidő20 óra / hét
Törzsidő9 - 13

Feladatok

sERPa vállalatirányítási rendszer paraméterezési támogatása
ERP-vel kapcsolatos céges igények és problémák megoldása önállóan vagy a fejlesztőcéggel közösen
Kollégák napi ERP-vel kapcsolatos tevékenységük optimalizálása
Webshop integráció lebonyolítása (2023 Q1)

Szakmai ismeretek

  • sERPa ismeretek2 / 5
  • Projekt management3 / 5
  • Webfelületkezelés (web design)4 / 5
  • MS SQL Server5 / 5

Végzettség

InformatikaBSc

Nyelvtudás

AngolAlapszint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Emberi tulajdonságok

Ambíciózus |Időmenedzsment |Nyitottság, rugalmasság |Agilitás, Proaktivitás |Jó problémamegoldó képesség

Így dolgozunk mi

Cégünk startup-ként működik, így mindenki önállóan mégis csapatban dolgozik. A napjaink pörgősek, gyorsan reagálunk az eseményekre, megoldásorientáltak vagyunk.

A cégről

Történetünk

  • 2001Megnyitott a Radovin! "A hidegkúti boros!" Micsoda idők voltak...! :)
  • 2019Hello nagykereskedés! Szó szerint kinyílt a világ. Rengeteg lehetőséget hozott.
  • 2022Megnyílt az ötödik üzletünk is - az első, ami plázában van! / GOBUDA MALL

Ettől különleges a termékünk

Egyediség |Italválaszték a világból |Mi is szívesen fogyasztanánk |Szakemberek boltjainkban |Bővülő, megújuló választék

Termékünkről

Prémium borok, párlatok és alkoholmentes italok

Külföldi és magyar - immár elsősorban saját beszerzésű prémium borok, párlatok, alkoholmentes italok alkotják kínálatunkat. Portfoliónkat igyekszünk a lehető legszínesebben összeválogatni, az egészen új, fiatalos, inspiráló szemlélettel rendelkező borászatoktól és lepárlóktól kezdve, a legnevesebb, nagymúltú márkákig.

Termékvideó

Termékvideó

Céges értékek

Kutyabarát
Családbarát
Sokszínű és Befogadó
Home Office lehetőség
Nálunk a kor nem számít
Hibrid munkavégzés

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Légkondi vagy ablak?
Ablak után légkondi! :D
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Csak a kényelmes!
Nemek aránya?
Womenpower

Így képezzük a kollégákat

Hazánk valamennyi szakmai kóstolójára biztosítunk jegyeket. Rengeteg házon belüli kóstolási lehetőség a portfoliónkban elérhető minden árkategóriában.

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Mindenhogy. A legtöbb döntést közösen hozzuk meg, legyen szó új termékről vagy új üzlet nyitásáról. Minden kollégánk nézete hozzáad a kerek egészhez ezért napi szinten beszélünk eldöntendő kérdésekről. Heti rendszerességgel ülünk össze termékmintákat is kóstolni, sőt néha gyakrabban is. Szeretnénk, ha mindenki jól tudná érezni magát nálunk.

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

Kiváló megközelíthetőséggel és parkolási lehetőséggel, világos, egyterű irodában dolgozunk, de van lehetőség elvonulni is. Van egy tágas étkezőnk is.

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

Az a rengeteg kóstolási - tanulási lehetőség, a remek emberek és izgalmas történeteik, a tündéri partnereink...

Kató Boglárka

Kedvenc tárgy az irodában

Tulajdonságok, amiket értékelünk

Empátia, jókedv, céltudatosság, kitartás, segítőkészség, elhivatottság

Melyik híres ember lenne a cég?

Grabovsky - Túlélő