IT Recruiter

Junior

Cégünknél változatos a paletta, keresheted egy minden földrészen jelen lévő, piacvezető szoftvercég legújabb tech guruját, de egy kis hazai cég új, friss “családtagját". A teljes folyamatban részt vehetsz, ügyfél igények felmérése, álláshirdetések megírása, toborzás, interjúztatás, megbízókkal való kapcsolattartás.

Szakmai ismeretek

Sourcing tapasztalat
Recruitment tapasztalat
Angol nyelvtudás
MS Office ismeretek
Kitartás

Kezdeményező / Proaktív Szorgalom Jó kommunikáció Agilis hozzáállás Stabil személyiség

Ekkor kezdhetsz

azonnal

Fizetési sáv

bérezés tapasztalattól függő
+ Bónusz

+Jutalék

Étkezés
Gyümölcs Kávé
Képzés
Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

Havonta szervezünk csapatépítő programokat, közös reggeliket és ha szeretnéd a kutyádat is behozhatod.

Feladatok

  • Jelöltek felkutatása adatbázisokból, social media felületekről, ajánlásból stb.
  • Interjúk szervezése, lebonyolítása
  • Megbízókkal való kapcsolattartás
  • Sourcerek támogatása, mentorálása
  • Adminisztráció

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Önéletrajz

Végzettség

Egyéb
Bármilyen fokú diploma

Angol
Tárgyalóképes szint

Munkaidő
8.30 - 17.00

Így dolgozunk mi

Olyan munkatársat várunk, aki szívesen csatlakozik egy nyitott, vidám, szorgalmas csapathoz. Asszisztensi támogatás mellett, önálló munkavégzés, izgalmas projektek várnak. Lehetőség van részt venni különböző képzéseken, új szolgáltatások bevezetésében. Örömmel vesszük az új ötleteket és a konstruktív megoldásokat. Az eredményeket, motiváltságot egyéni igények alapján díjazzuk.

Leendő csapatod

Budapest

Csapat mérete
11-15 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
21 - 32
HO

Hibrid munkavégzés, 2 nap HO, 3 nap iroda

Szülinap :)
Íróasztalod
Tanulunk, fejlődünk :)