IT Sourcer

Junior

Ha szívesen kipróbálnád magad IT területen, szeretnél fejlődni és a legújabb sourcing módszereket megtanulni, valamint egy fiatalos, összetartó csapat tagja lenni, ez a lehetőség neked szól!

Szakmai ismeretek

Érdeklődés a toborzás iránt
Angol nyelvtudás
MS Office ismeretek
Kitartás
Agilitás

Kiváló kommunikációs készség Agilitás Kitartás Rugalmas hozzáállás Stabilitás

Ekkor kezdhetsz

azonnal

Fizetési sáv

Havi Bruttó fizetési sáv
300 000 — 500 000 HUF
bér tapasztalattól függő
+ Bónusz

+ jutalék

+ bónusz

Étkezés
Gyümölcs Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

Rendszeres csapatépítő programok, közös reggelik, támogató csapat.

Feladatok

  • Jelöltek felkutatása adatbázisokból, social media felületekről, ajánlásból stb.
  • Jelöltekkel való kapcsolatfelvétel, telefonos előszűrés, interjúk szervezése
  • Interjúkon való részvételi lehetőség, idővel jelöltek interjúztatása
  • IT recruiter kollégák napi munkájának támogatása
  • Projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Önéletrajz

Végzettség

Nem kell papír

Angol
Tárgyalóképes szint

Iroda cím

Budapest, Falk Miksa u. 28, 1055 Magyarország

Munkaidő
8.30 - 17.00

Így dolgozunk mi

Önálló munka, recruiter támogatásával, közös ötletelés, tanulás.

Leendő csapatod

Csapat mérete
11-15 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
21 - 32

Előbb találjuk meg neked a lehetőséget, minthogy tudnád, hogy keresed. Több száz kiközvetített IT-s szakember nem tévedhet. :)

Missziónk

IT munkaerő közvetítésben a legjobbak!!!

Mi hiányozna, ha elmennék?

Anikó
			    									- IT recruiter

A csapat nagyon hiányozna!!!

Szakmailag sem tudnánk ilyen ütemben fejlődni!!!

Anikó , IT recruiter

RecruIT Kft. - Fotó az irodáról  - Budapest, Falk Miksa u. 28, 1055 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Elégedett megbízók IT specialista tudásbázis Csapatmunkával a sikerért Kompetens munkatársak

Történetünk

  1. 2011.07

    Megalakultunk.

  2. 2017.01

    Egyre csak növekszünk :)

  3. 2022.03

    Új irodába költözés, új projektek, új üzletág bevezetése

Cinti kolléganőnket idézve: radikálisan :)

RecruIT Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Falk Miksa u. 28, 1055 Magyarország

Rendszeresek a külsős, IT-s szakemberek által tartott képzések, hogy pontosan megismerjük a különböző szakterületeket.

Emellett mindenkire személyre szabott, egyéni fejlesztési tervet dolgozunk ki.

Kétszavasok

Ebéd?
Párban vagy csoportosan rendelünk-veszünk-eszünk
Átlag életkor?
27,3 év
Csúszás vagy túlóra?
Igyekszünk elkerülni mindkettőt

Könnyen megközelíthető, világos, tágas, kényelmes.

Melyik híres ember lenne a cég?

Meryl Streep

Céltudatos

munkamorál, humor, lelkesedés, nyitottság, inspiráció és jófejség

Szülinap :)
Rendszeresen pizzázunk :)
,,Pezsgőzünk" :)
Szakmaiság

IT-ra specializálódtunk, a terület szakértői vagyunk: ha Java fejlesztő vagy, nem kell attól tartanod, hogy JavaScript-es pozícióval keresünk meg. :)

Támogatás

Nem úgy kell önállónak lenned, hogy elengedjük a kezed. Nagy hangsúlyt fektettünk a képzésekre, közös tudásátadásra, mentorálásra.

A munkahelyről

MIT ESZTEK SZÍVESEN EGYÜTT?

Mindent!

SZÜLINAPOZTOK EGYÜTT AZ IRODÁBAN?

Torta és szülinapi szabi is jár!

MIT CSINÁLTOK SZÍVESEN EGYÜTT MUNKAIDŐN KÍVÜL?

Kirándulunk, bulizunk!

Tanulunk, fejlődünk :)
Rólunk

Egyik legnagyobb erényünk a rugalmasság: nem kell aggódnod, ha jön a gázszerelő vagy állatorvoshoz kell vinni a kedvencedet, ilyenkor dolgozhatsz otthonról is.

3 nap iroda 2 nap HO

Bármikor számíthatsz ránk, akár a munkában akadsz el, akár magánéletben, mindenképp segítünk megoldást találni.

Kirándulunk :)