Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Financial Coordinator

Junior

Do you want to be part of a young, innovative, and quickly growing IT consulting company, supporting its financial operations?
Are you a smart, precise, and positive person with interest in finance?

Then this vacancy might just be what you are looking for.

Ha erre az állásra jelentkezel, a linkre kattintás után a cég oldalán töltsd ki a jelentkezési űrlapot!

Szakmai ismeretek

Computer&administration skills
Professional business conduct
Great organizational skills
Great time management skills
Studies in Business/Finance

Strong sense of ownership Alkalmazkodni tud a munkához Ability to take initiatives Accuracy & attention to detail Proactive & positive attitude

Előny, ha...

You have experience in similar position (but not mandatory)

Ekkor kezdhetsz

Within a week

Az ideális jelentkező

We are looking for a positive, motivated, and precise person to join our Operational Team in Budapest as a Financial Coordinator. We would like to expand our Operations Department with an individual who is interested in working behind the scenes of a tech company.

Étkezés
Kávé
Képzés
Képzési hozzájárulás
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Notebook
Egyéb

Quarterly compensation package renegotiation possibilities after 6 months of employment

Feladatok

  • Owning administrative processes related to accounting activities alongside our certified accountants
  • Supporting our legal representatives in various legal topics
  • Maintaining financial records in various systems, and correspondence on cash collection
  • Reconciling invoices & identifying discrepancies, maintaining sales and expense forecasting reports
  • Providing support for executive, sales, and recruitment activities

Technológiák, eszközök

Slack Gmail Dropbox / Google Drive Microsoft Office programok Google Docs Excel és/vagy Google Sheets BambooHR

  • Jelentkezés nyelve: Angol, Magyar
  • Önéletrajz

Ne jelentkezz, ha...

  • You are not able to work from the Budapest office at least 2 times a week

Végzettség

Pénzügy és számvitel
Bármilyen fokú diploma
vagy
Közgazdaság
vagy
Emberi erőforrás, HR

Nyelvtudás

Magyar
Anyanyelvi szint
és
Angol
Tárgyalóképes szint

Iroda cím

Budapest, Kálmán Imre u. 1, 1054 Hungary

Munkaidő
9:00 - 17:30

Leendő csapatod

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
20 - 55

Termékünkről

Üzleti konzultáció és applikációk létrehozása

Megbízóink Fortune 500-as nagyvállalatok, akiknek a Pega platform használatával hozunk létre üzleti applikációkat, és segítjük ezzel elő a digitális transzformációjukat.

Fő célunk elősegíteni a nagyvállalatok digitális transzformációját. A hozzánk csatlakozó kollégáknak pedig szeretnénk kiemelkedő karrierlehetőséget nyújtani, ahol nagy impakttal bíró alkalmazásokon dolgozhatnak.

Mi hiányozna, ha elmennék?

István
			    									- Fejlesztő
Sok minden hiányozna, például a fiatal és tehetséges munkatársak, a tapasztaltabb kollégák és egy sör a kollégákkal péntek este (talán kettő)...
István , Fejlesztő

Saltech Consulting - Fotó az irodáról  - Budapest, Kálmán Imre u. 1, 1054 Hungary

Ettől különleges a termékünk

Üzleti konzultáció Üzleti applikációk Nagyvállalatoknak Gyors prototipizálás Gyors fejlesztés

Történetünk

  1. 2015.12.01

    Cégalapítás

  2. 2016.03.01

    Megkezdik a betanulást az első konzultánsok

  3. 2017.07.01

    Hivatalos Pega partnerek lettünk

  4. 2018.08.01

    25-en lettünk

A három havonta történő teljesítményértékelésen a kollégáknak lehetőségük nyílik arra, hogy elmondják véleményüket a céggel kapcsolatban is, valamint fejlesztési javaslatokat tegyenek.

Saltech Consulting - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Kálmán Imre u. 1, 1054 Hungary

A folyamatos tanulást és fejlődést támogatjuk, de el is várjuk. Ezt különböző online kurzusok elvégzésével, konferenciákon való részvétellel biztosítjuk.

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág
Légkondi vagy ablak?
Mindkettő
Átlag életkor?
28

Belvárosi, könnyen megközelíthető, modern irodaház

Sok ebédmenüt kínáló étterem a környéken

Ingyen kávé és tea

Nálunk fontos, hogy valaki csapatjátékos legyen, folyamatosan akarjon tanulni és fejlődni, tudjon kritikusan gondolkodni és szeresse a kihívásokat.

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!

Saltech Consulting

Nyitott pozíciók:

@Saltech Consulting Képzési hozzájárulás

Junior Software Developer