Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

ERP Support Munkatárs

Medior

Új munkatársként a Support csapatunkat fogod erősíteni. Itt jelenleg 6-an dolgoznak, akik a meglévő ügyfeleket támogatják, megoldást keresnek felmerült problémáikra és persze felelnek folyamatosan az irodában lévő jó hangulatért.

Csapatot alkotják:

  • support Team Lead,
  • 4 support kolléga,
  • senior rendszerüzemeltető.

Szakmai ismeretek

Ügyfél kapcsolattartás
ügyviteli folyamatok ismerete
SQL nyelv ismerete
Valamely ERP rendszer ismerete
webes technológiák ismerete

Precizitás Csapatjátékos Rugalmasság Kiváló kommunikációs képesség Jó problémamegoldó képesség

Ekkor kezdhetsz

holnaptól

Az ideális jelentkező

Fontos, hogy itt nemzetközi szintű elvárásoknak kell megfelelni, cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert, startup, nem multi cégkultúrát ajánlunk. A szakmai tudás mellett legalább annyira fontosnak tartjuk a személyiséget. Egy proaktív, kommunikatív csapatjátékost keresünk.

Étkezés
Gyümölcs Üdítő Kávé
Képzés
Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
SZÉP kártya Csapatépítő programok
Utazás
Kerékpártároló Parkolási támogatás Tömegközlekedési támogatás
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

Kultúra hozzájárulás

Feladatok

  • Az ügyfelek felmerülő igényeinek megválaszolása és problémáik megoldása a termékkel kapcsolatban.
  • Tanácsadás, segítségnyújtás az ügyfélkör részére telefonon és ticketing rendszeren keresztül.
  • Felhasználói kézikönyv/oktató videók szakmai karbantartása.
  • A hibajegyek státuszának nyomon követése, visszajelzése az ügyfelek felé.
  • Részvétel a saját fejlesztésű ERP rendszer tesztelésében.

Technológiák, eszközök

Jira Redmine PostgreSQL, MySQL

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Önéletrajz

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Magyar
Anyanyelvi szint

Iroda cím

Budapest, Váci út 18, 1132 Magyarország

40 óra/hét
Törzsidő
09:30 - 15:00

Mit fogsz tanulni

Egy teljesen egyedi, felhőalapú ERP rendszerrel ismerkedhetsz meg. Ez a pozíció erősíti a rendszerszintű gondolkodásodat a KKV-k szempontjából. Gazdasági folyamataikat egészében átlátod, részleteiben pedig képes leszel megérteni azokat.

ForbesCloud50 listáján vagyunk

Termékünkről

Smart ERP

A hazai KKV szektorban tevékenykedő partnereink számára fejlesztett innovatív, testre szabott, felhő alapú integrált üzleti rendszer. Sokféle területen szolgálja ki ügyfeleink egyedi igényeit: pénzügy, könyvelés, gyártás, szerviz, CRM.

Magyarország első számú ERP szállítójává válni a kis- és középvállalati szektorban. Segíteni a kis- és középvállalatokat abban, hogy versenyképesebbé, digitálisabbá válhassanak az általunk nyújtott felhasználóbarát és webalapú ERP rendszer segítségével, testreszabott, automata folyamatokkal támogatva őket.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Pálfalvi Peti
			    									- Konzulens

Nagyjából minden, mivel szeretek itt dolgozni, úgy gondolom erős a csapat és tudom, hogy mindenkire számíthatok ha segítség kell.

Pálfalvi Peti , Konzulens

Smartfront kft - Fotó az irodáról  - Budapest, Váci út 18, 1132 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Integrált Innovatív Felhasználó barát Felhő alapú

Történetünk

  1. 2011.09

    Alapítás: Kiscelli úti iroda 40m2, 4 fő; saját fejlesztésű web-alapú keretrendszer elindulása.

  2. 2013.12

    Az első modern iroda: Kapás utca, 10 fő.

  3. 2014.01

    Culinaris Magyarország (később UK) teljes kereskedelmi rendszer bevezetése.

  4. 2015.07

    Tőkeemelés külső befektetőtől.

  5. 2016.06

    Panorámás iroda a Westend-del szemben 300 m2, 20 fő; end-to-end funkcionalitású ERP bevezetése.

  6. 2017.01

    Az első nagy nemzetközi projekt (GreenCoop - Szlovákia)

  7. 2018.10

    Cégünk felkerült a Deloitte Fast50 közép-európai régió legdinamikusabban fejlődő vállalkozásai közé.

  8. 2019

    Hatékonyabb szervezeti felépítés kialakítása.

  9. 2020

    SaaS üzleti modell kialakítása, tőkebevonási projekt elindítása.

  10. 2021

    Scale-up fázis: a Hiventures történetének legjelentősebb tőkebefektetése.

Az irodába kihelyezett ötletdobozzal, rendszeres kérdőívekkel adunk lehetőséget, hogy minden munkavállaló akár anonim módon is ki tudja fejezni véleményét, meg tudja osztani ötleteit, javaslatait.

Smartfront kft - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Váci út 18, 1132 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

  • Céges belső képzések
  • Mentorprogram
  • Csoportos tréningek
  • Igény szerint egyéni képzéseket is támogatunk

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág
Hobbi?
Bringa, zene
Ebéd?
Kínai

Ügyfeleink

Smartfront kft - Ügyfeleink

Ezt szeretjük a legjobban:

  • a közös ebédeket
  • az aranyköpésekkel teli falat
  • a panorámát a 9. emeletről

Melyik híres ember lenne a cég?

Bud Spencer

Bud Spencer

Ütős

  • vélemények kimondása és meghallgatása
  • őszinteség
  • hitelesség
  • kitartás
  • elkötelezettség
  • nyitottság a fejlődésre

+1: humor

Erre büszkék vagyunk
Megkérdeztük a kollégákat
Borbély Tamás
			    									- Kereskedelmi képviselő

Inspiráló munkatársak, támogató vezetők. A SmartFront az a munkahely, ahol számít a véleményed. Kiváló a csapat és folyamatos a szakmai és az üzleti fejlődés.

Borbély Tamás , Kereskedelmi képviselő
Közös túrák
A munkahelyről

Mit esztek szívesen együtt?Házi, hentes, gyros, kínaiMit csináltok szívesen együtt munkaidőn kívül?Bringázás, futás, túrázás, zenélésSzülinapoztok együtt az irodában?Szülinapon elmegyünk valahová

Kontor Kristóf
			    									- Vezetőfejlesztő

Segítőkész csapat vár, ahol folyamatos és közös a minőségre törekvés, változatosak a feladatok, jó a hangulat, és a határ a csillagos ég :-)

Kontor Kristóf , Vezetőfejlesztő
Kedvenc vendégünk az irodában
Borsos Bernadett
			    									- Operatív vezető

Pontosan azt kapom a SmartFront-tól, amire vágytam: kihívás, fejlődés, tanulási lehetőség, segítőkész, felkészült kollégák, támogató vezetők, őszinte, jó hangulatú légkör.

Borsos Bernadett , Operatív vezető

Itt követhetsz minket

Szerethető Munkahelyek Díj 2017 díjazottja