Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

SALES munkatárs

Medior

Te felelsz majd meglévő és új ügyfeleink személyes felkereséséért, az ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatokért.

Szakmai ismeretek

Üzletkötői szakmai tapasztalat
Adminisztrátori tapasztalat

Precíz Teljesítményorientált Önálló kiemelkedő kommunikáció Magabiztos, határozott

Előny, ha...

Társalgási szinten beszélsz angolul, van tapasztalatod élelmiszer kereskedelemben és vannak allergénmentes élelmiszerekkel kapcsolatos ismereteid.

Ekkor kezdhetsz

Azonnali kezdés

Jóllét
SZÉP kártya
Utazás
Céges autó
Eszközök
Céges telefon
Egyéb

Stabil, bejelentett munkahely

A céges autó "pool car" használatot jelent.

Feladatok

  • Meglévő ügyfeleinkkel való kapcsolattartás, vásárlási volumen növelésének ösztönzése
  • Meglévő és új ügyfelek személyes felkeresése
  • Termékeink értékesítése
  • Értékesítési trendek, fejlesztési lehetőségek megfigyelése és megvalótsítása
  • Pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • Bérigény megjelöléssel

Végzettség

Egyéb
Érettségi

Nyelvtudás

Magyar
Anyanyelvi szint

Iroda cím

Budapest, Jászberényi út 47a, 1106 Magyarország

Munkaidő
8 - 17

Termékünkről

Innovatív, növényi-alapú élelmiszereket kínál

•Szafi Freeallergén-mentes* termékvonal

•Szafi Reform„better-for-you”, alacsony kalóriatartalmú vagy csökkentett szénhidráttartalmú termékvonal

•A termékek többsége vegán, lassú felszívódású szénhidrátokkal és magas rosttartalommal, nem tartalmaz hozzáadott cukrot és élesztőt, alacsony keményítőtartalommal rendelkezik és kevés összetevőből áll.

A termékek a piacon megtalálható legtisztább, legmagasabb minőségű alapanyagokból készülnek, hogy megfeleljenek az egészségtudatos fogyasztók által elvárt szigorú dietetikai tulajdonságoknak. Az ételérzékenységek növekvő gyakorisága miatt törekszünk, hogy megoldást kínáljunk azoknak, akik összetett ételintoleranciával küzdenek, valamint, akik egészségügyi okból folytatnak speciális diétákat.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Hatem Tamás
			    									- Marketing

Hiányozna a haladás élménye, a kreatív munka, a pörgés, az új tulajdonosok haladó szemlélete, az ötletek itt nyitott ajtókra találnak. Jó itt dolgozni

Hatem Tamás , Marketing

Szafi Reform & Szafi Free - Fotó az irodáról  - Budapest, Jászberényi út 47a, 1106 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Közösségépítés Piacvezető Folyamatos innováció Folyamatosan fejlődünk Versenyképes fizetés fiatal és barátságos csapat Bővülő termékpaletta Életmód, receptek

Történetünk

  1. 2007

    Alapításunk éve

  2. 2015

    Fejlődésünk töretlen, bővül a termékpalettánk is

  3. 2020

    A pandeémia alatt is talpon maradtunk, sőt...!

  4. 2022

    Csapatunk bővül; lehet, hogy veled?

Ötletládával dolgozunk ahova a kollégák javaslataikat bedobhatják. A beadott papírokat havonta egyszer átnézzük és elbíráljuk az ötleteket: Mi, mennyire megvalósítható illetve mennyire reális. 🙂
Ezen felül ha ötlete van valakinek HR-es kollégának tudja jelezni!

Szafi Reform & Szafi Free - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Jászberényi út 47a, 1106 Magyarország

Minden új kolléga alapos termékoktatásban részesül. Támogatjuk a továbbképzéseken és konferenciákon részvételt, és lehetőséget biztosítunk kollégáinknak a folyamatos kísérletezésre, önfejlesztésre. 📈

Kétszavasok

Légkondi vagy ablak?
Légkondi
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Mindkettő
Mac vagy PC
PC és Mac is

Ügyfeleink

Szafi Reform & Szafi Free - Ügyfeleink

Kiváló megközelíthetőséggel és parkolási lehetőséggel, világos, egyterű irodában dolgozunk, de van lehetőség elvonulni is. 💻

Termékvideó

Szafi Reform & Szafi Free - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

A számunkra megfelelő munkatárs empatikus, türelmes, hajlandó a csapatmunkára de egyedülállóan is képes dolgozni, döntéseket hozni. Motivált, célorientált, magabiztos, energikus személyiség.

Blog

Életmód, receptek...

Éhezesmentes karcsúság Szafival

Tápai Szabina Szafi - gyros
Szafi Reform & Szafi Free  - Tápai Szabina Szafi - gyros