Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Kereskedelmi és pénzügyi asszisztens

Medior

Kereskedelmi, és pénzügyi asszisztenst keresünk változatos feladatokkal, bejelentett munkaviszonyban, fő állásban.

Szakmai ismeretek

MS Office ismeretek
gyors és gépírás ismeret

Terhelhetőség Jó kommunikációs készség Önálló döntéshozatali képesség Kreatív,lendületes személyiség Precíz, kiszámítható

Előny, ha...

Kiválasztásnál előnyként értékeljük, a német nyelv ismeretet, "B" kategóriás jogosítványt, kereskedelmi területen szerzett tapasztalatot.

Ekkor kezdhetsz

Azonnali kezdéssel

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Jóllét
Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon

Feladatok

  • Ügyvezetők munkájának teljes körű támogatása; Banki utalások előkészítése, rögzítése;
  • Analitikus nyilvántartások vezetése; • Aktív részvétel: Riportingban, pályázatok elszámolásában,
  • Iroda, és bolthálózat operatív működésének ellenőrzésében, tervezésében
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, Külső könyvelő részére rendszeres adatszolgáltatás
  • Ki, és belépő kollégák, alkalmi munkavállalók dokumentációjának kezelése, előállítása

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • Bérigény megjelöléssel

Végzettség

Általános
Érettségi

Nyelvtudás

Magyar
Anyanyelvi szint

Iroda cím

Budapest, Szerémi út 7a, 1117 Magyarország

Munkaidő
9:00 - 17:00

Leendő csapatod

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
22 - 56

Termékünkről

Kereskedelem

Jelenleg Szafi termékeket értékesítünk - 4 és fél helyszínen - ,amit a gyártótól közvetlenül vásárolunk. A termék egyedülálló. Rengeteg laktózmentes, gluténmentes, vegán terméket lehet a piacon találni, viszont olyan ami összetett étel intolarenciára kínál megoldást a hagyományoshoz hasonló ízvilággal úgy, hogy semmiféle mesterséges összetevő nincsen az összetevők listájában csak nálunk kapható.

A termékek a piacon megtalálható legtisztább, legmagasabb minőségű alapanyagokból készülnek, hogy megfeleljenek az egészségtudatos fogyasztók által elvárt szigorú dietetikai tulajdonságoknak. Az ételérzékenységek növekvő gyakorisága miatt törekszünk, hogy megoldást kínáljunk azoknak, akik összetett ételintoleranciával küzdenek, valamint, akik egészségügyi okból folytatnak speciális diétákat.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Balu
			    									- Kereskedelmi vezető

A termék kóstolók :)

Balu , Kereskedelmi vezető

Sziget-Credit Kft. - Fotó az irodáról  - Budapest, Szerémi út 7a, 1117 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Hagyományoshoz hasonló ízvilág Számtalan elérhető recept Egyszerű elkészítés Garantált gluténmentesség

Történetünk

  1. 2009.12

    Cégalapítás

  2. 2018.12

    Első Szafi Smart Reform Shop megnyitása Budapesten

  3. 2019.08

    Első vidéki Szafi Shop megnyitása

Hierarchia szempontjából "lapos" szervezetben dolgozunk, így a kollégáknak lehetősége van nap, mint nap megosztani az észrevételeit a cég vezetőivel.

Sziget-Credit Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Szerémi út 7a, 1117 Magyarország

Pozíciótól függően konferencia részvétel, online/személyes tréning, és támogatás biztosított.

Kétszavasok

Ebéd?
Szafi Lángos
Nemek aránya?
50-50
Kedvenc dekor?
Lufi

Klimatizált iroda, hatalmas 130nm-es terasz, kilátás a Dunára és a Gellért hegyre, szuper tömegközlekedés, ingyenes parkolás a környéken.

Megoldáscentrikus, "hogyan igen" típusú kollégák jelentkezését várjuk.