slide image 1
TIGRA Kft.Budapest, Budaörsi út 64, 1118 Magyarország

Mid-level és senior szoftverfejlesztő

Medior |Teljes munkaidős |IT Development |Budapest |Szeged |Debrecen |Miskolc |Veszprém
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, ahol folyamatosan szem előtt tartják a szakmai fejlődésed? Legalább 3-5 év tapasztalattal rendelkezel JAVA fejlesztői területen? Ha igen, akkor csatlakozz hozzánk Mid-level és senior szoftverfejlesztőnek. A Tigra Kft. több mint 25 év szakmai tapasztalattal, több mint 300 főállású munkavállalóval, a magyar ICT szektor egyik meghatározó szereplője.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét

Feladatok

Szoftvertervezési feladatok ellátása
Java alapú fejlesztési feladatok ellátása
Részvétel a szoftverkódolásban, a programjavítási feladatok ellátásában
A projekt műszaki dokumentációjának elkészítése, illetve közreműködés az elkészítésben

Szakmai ismeretek

  • Java/SQL tapasztalat (3 év<)5 / 5
  • Stabil Java EE ismeretek4 / 5
  • Tapasztalat JBoss környezetben4 / 5
  • HTML, CSS, Javasript, Ajax4 / 5

Végzettség

InformatikaBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

AngolTársalgási szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Csapatjátékos |Ügyfélközpontúság |Önálló munkavégzés képessége |Jó problémamegoldó képesség |pontos, precíz munkavégzés

Így dolgozunk mi

  • Napi 7,5 óra elvárt munkaidő;
  • Kötetlen a munkaidő és a munkavégzés helyében is rugalmasak vagyunk;

Előny, ha...

  • BPM rendszerek ismerete
  • Fejlesztői keretrendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Korszerű frontend technológiák ismerete: Angular, Vue.js, React

Ne jelentkezz, ha...

Nincs releváns tapasztalatod hasonló munkakörben.

Home Office
A cégről

Történetünk

  • 1996A TIGRA Kft. megalapítása.
  • 1997Számítógépek és tartozékok értékesítése.
  • 1998Elindul a Tigra szoftverfejlesztő tevékenysége.
  • 1999A finn NOKIA lesz a TIGRA legnagyobb megrendelője.
  • 2003A TIGRA legnagyobb megrendelője a németországi Deutsche Telekom.
  • 2007A TIGRA a Nuance Communications Inc. legnagyobb európai stratégiai beszállítójává válik.
  • 2013A TIGRA az Allianz Hungária Biztosító Zrt. legnagyobb szoftverfejlesztője és szoftverüzemeltetője
  • 2014Elkészítettük és elindítottuk az E-anyakönyv rendszert, valamint a MIR Mentésirányítási rendszert.
  • 2015Az EXIM Bank Zrt. számára alkalmazás üzemeltetési, támogatási és fejlesztési feladatokat láttunk el.
  • 2018“Az adat utazzon, ne a beteg!”- Telemedicina szolgáltatási keretrendszer kialakítása és tesztelése.
  • 2019Megnyílt 4. és 5. irodánk Miskolcon és Veszprémben, a debreceni, szegedi, és budapesti mellett.
  • 2020Közel 100 pályázó cég közül elnyertük „Az Év Családbarát Vállalata” pályázat díját.
maps

Iroda cím

Budapest, Budaörsi út 64, 1118 Magyarország
További irodák

Ettől különleges a termékünk

Szakmailag elismert |Komplex rendszerek |Társadalmilag hasznosak

Termékünkről

Szoftverfejlesztés és más IT szolgáltatások

A Tigra 1996-ban, két baráti társaságból alakult. Napjainkra az egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb, 100%-ban magyar tulajdonú IT cég. Fő szolgáltatásunk a szoftverfejlesztés, de ezen túl foglalkozunk IT infrastruktúra tervezéssel és üzemeltetéssel, valamint hardver és szoftverlicenszek értékesítésével, továbbá információbiztonsággal és igazgatásszervezéssel, IT tanácsadással.

Ügyfeleink

Céges értékek

Családbarát
Környezettudatos
Társadalmi felelősségvállalás
Egészségtudatos

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Sörda=Szerdai sörözés a kollégákkal.
Bringa, BKV vagy autó?
Bringa.
Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars

Így képezzük a kollégákat

- Házon belüli képzések

- Mentoring program

- Soft skill képzések

- Konferenciák és továbbképzések

- Dedikált heti egy óra saját képzésre

Figyelembe vesszük a kollégák és csapatok igényeit, megteremtjük annak lehetőségét, hogy folyamatosan visszajelezzenek számunkra. Az öltetek és alulról jövő törekvések rendre megvalósításra kerülnek.

Mi hiányozna, ha elmennék

A kollégákkal megélt szakmai sikerek, valamint a közös programok.

Cápali

Kreativitás, humor, türelem, és tudásvágy.

Melyik híres ember lenne a cég?

Bud Spencer - Ütős