Értékesítő

Medior

Az EatWithMe egy éttermi szoftverrel segíti a vendéglátósokat abban, hogy 100% -ban megfeleljenek a törvényi elvárásoknak és az NTAK adatszolgáltatásnak. A vendéglátás szerelmese vagy, de váltani is szeretnél?Keressük éttermi rendszer fejlesztő és forgalmazó cégünk majdani vezetőjét. Ehhez az út azonban sok tanulással és rátermettség, megbízhatóság bizonyításával fog járni.

Szakmai ismeretek

Sales
Tárgyalástechnikai ismeretek
Vendéglátói tapasztalat
Meggyőzőkészség

Magabiztos Önálló Megbízható Jó szervezőkészség Hatékony kommunikátor

Ekkor kezdhetsz

azonnal

Fizetési sáv

Havi Nettó fizetési sáv
350 000 — 400 000 HUF

Képzés
Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás

Feladatok

  • vendéglátóegységek felkeresése egy számunkra hasznos szoftver használatára
  • a hatékonyabb működéshez ajánlatadás az érdeklődő vendéglátó egységeknek szoftver bemutató tartása
  • kérdések megválaszolása
  • rendszer bevezetés, ügyfelek konzultációja
  • ügyfelek támogatása kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel a termék eladása, partnerek felkutatása

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Önéletrajz

Végzettség

Közgazdaság
Bármilyen fokú diploma
vagy
Emberi erőforrás, HR
vagy
Menedzsment
vagy
Egyéb

Nyelvtudás

Magyar
Anyanyelvi szint
vagy
Angol
Alapszint

Iroda cím

Budapest, 1196 Magyarország

40 óra/hét
Törzsidő
10 - 15

Termékünkről

Eat with me

Felhő alapú éttermi rendszer kis és nagy vendéglátóknak, hagyományos és gyorséttermeknek. Egyedülállóan rugalmas recept és készletkezelés, módosítás, hibajavítás akár időben visszamenőleg is. Segítség a munkaszervezésben, döntéshozatalban. 100% megfelelés a jogszabályokak az NTAK adatszolgáltatással.

Újabb jogszabály zúdul a nyakadba? Gyorsan változó, növekvő alapanyagárak? Képzetlen, tisztességtelen alkalmazottak kiszűrése? Rosszul teljesítő, leterhelt munkatársak, munkaerőhiány?

Ezt mind megértjük…

Éppen ezért fejlesztettük ki a fenti problémákra megoldást kínáló EatWithMe online éttermi rendszerünket. Vendéglátó programunkkal ezeknek a nehézségeknek mind-mind búcsút inthetsz.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Kiszler Zsófia
			    									- HR gyakornok

A rugalmas munkaidő hiányozna, hogy én oszthatom be az időmet, és zavartalanul, nyugodtan tudok dolgozni.

Kiszler Zsófia , HR gyakornok

Torchio - Eat with me - Fotó az irodáról  - Budapest, 1196 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Pontosan, ahogy te szeretnéd Nincs lehetetlen rendelés Időt spórolsz, pénzt nyersz Bárhol, bármikor Bármilyen eszközről Teljes kontroll a te kezedben Minimális költséggel is 100% megfelelés az NTAK-nak

Történetünk

  1. 2022.07

    Napi statisztikai adatszolgáltatást kell biztosítani a vendéglátó üzleteknek az NTAK felé.

  2. 2022.03

    "a felhőalapú szolgáltatásoké a jövő"

  3. 2019.10

    Korm. rend. a turisztikai térségek fejlesztésének állami feladatairól szóló törvény végrehajtásáról

Az alkalmazzottak a pojekt szerves részei, az ő felelősségük a vevői kör felkeresése, biztosítása.

Torchio - Eat with me - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, 1196 Magyarország

A cég lehetőséget ad az önállósodásra, pojektvezetésre, felelősségvállalásra és sales-kompeneciák növelesére. A termékértékesítés terén szerzett tapasztalat az élet minden területén hasznossá válik.

Kétszavasok

Sör, bor vagy tömény?
Igen
Ebéd?
Jöhet
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
A kettő együtt

Ügyfeleink

Torchio - Eat with me - Ügyfeleink

Rugalmas munkakörülmények, egyenlőre 100% home office. Munkalehetőség az otthon kényelméből, utazgatás, reggeli dugók nélkül.

Melyik híres ember lenne a cég?

Richard Dean Anderson

Szakmailag tudatos

Értekeljük, ha valaki karakán, magabiztos, jól kommunikál és megbízható - rá lehet bízni egy projekt felelősségét. Szintén előnyt jelent, ha valaki rendelkezik vendéglátós tapasztalattal.