Marketing menedzser

Medior

Az Emprovia Zrt. egy magyar, 2020-ban sok éves multinacionális menedzseri és vállalkozói tapasztalattal rendelkező szenior üzleti vezetők által alapított technológiai start-up vállalat, ami innovatív és megfizethető megoldásokat fejleszt az okos városok létrejöttéhez.

Hat fős csapatunkba keressük következő kollégánkat, ahol magyar, lengyel és román társügynökségekkel fogsz együtt dolgozni.

Szakmai ismeretek

2-3 év tapasztalat
Social media ismeret
Social média management
Tapasztalat CMS rendszerekkel
Adobe Photoshop

Komplex feladatok megoldása Ügyfélcentrikus gondolkodásmód Analitikus gondolkodás Kreativitás, új ötletek Rugalmas, nyitott, proaktív

Előny, ha...

Dolgoztál már HubSpot rendszerben, tudod használni a Photoshop, Canva, hasonló programokat.

Ekkor kezdhetsz

2023. január

Az ideális jelentkező

Értékeljük a jó humort, a kreativitást, a kezdeményezőkészséget, a közös ebédeket.

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Jóllét
Csapatépítő programok
Utazás
Tömegközlekedési támogatás
Eszközök
Céges telefon Notebook
Egyéb

Munkádat határozatlan idejű szerződéssel, fiatalos csapattal, heti 2 nap home office lehetőséggel támogatjuk.

Feladatok

  • Kreatív anyagok elkészítése angol és magyar nyelven
  • Weboldal kezelése, új tartalmak tervezése, implementálása a HubSpot CMS rendszerbe
  • Social media, google kampányok terveze, lebonyolítása, elemzése
  • Az alkalmazás UX/UI tervezésében való aktív részvétel
  • Társügynökségekkel való kapcsolattartás (HU, PL, RO).

Technológiák, eszközök

Hubspot Adobe Photoshop Jira / Confluence Digitális marketing eszközök Microsoft Office programok Amazon, Google Cloud Agilis módszertan B2B sales technológia

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • Bérigény megjelöléssel

Ne jelentkezz, ha...

  • Nem olvasol egyetlen marketinges szakmai blogot sem.
  • A hozzáállásod az, hogy „jó lesz az úgy is”.
  • Kifogásokat keresel.
  • Csak home office-ban szeretnél dolgozni.

Végzettség

Marketing
BSc
vagy
Kommunikáció- és médiatudomány
BSc

Angol
Tárgyalóképes szint

Iroda cím

Tatabánya, Fő tér 10, 2800 Magyarország

40 óra/hét
Törzsidő
9 - 15

Leendő csapatod

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
26 - 48

Termékünkről

Urbaniqe

Az urbaniqe egy olyan okostelefonos alkalmazás, amely a kis-és közép vállalkozások számára nyújt megfizethető flottamenedzsment megoldást, városi környezetben.

Vállalatunknak erős, hosszú távú víziója van az elkövetkező 20 évre. Hiszünk abban, hogy a városi közlekedés alakítása egyre flexibilisebb lesz a mobilitási megoldások tekintetében, fenntarthatóbb az ökológiai lábnyom városi flotta viszonylatában, továbbá egyre inkább az ember lesz a fókuszban.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Tás
			    									- Kávéfőző
  • Levente történetei
  • Hogy napi többször is bejönnek hozzám
  • A felejthetetlen meetingek a tárgyalóban
Tás , Kávéfőző

URBANIQE - Fotó az irodáról  - Tatabánya, Fő tér 10, 2800 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Magyar innováció Egyedi szoftverfejlesztés Egyedülálló flottamenedzsment Transzparens díjazás Egyszerű megoldás flottáknak Okos városra való törekvés Fenntartható városi flották

Történetünk

  1. 2020.07

    Megszületett az urbaniqe® víziója, ezzel együtt pedig az alkalmazást kiadó Emprovia Zrt.

  2. 2021.01

    A vízió már nem csupán egy elképzelés, megkezdődött az alkalmazás fejlesztése.

  3. 2022.06

    Az elképzelés valósággá vált, az urbaniqe® alkalmazás elindult.

Az urbaniqe lehetőséget ad fiatal, tehetséges szakemberek számára, hogy a vállalatot kreativitásukkal és szakmai tapasztalatukkal fejlesszék közösen. Az alkalmazottak előtt a menedzsment ajtaja mindig nyitva van. Heti rendszerességgel tartunk nagyobb és one on one meetingeket, rugalmas tervezéssel. Ha van ötleted, melyben lehet potenciál, ne tartsd magadban, mert mindenki véleménye számít!

URBANIQE - Kedvenc tárgy az irodában  - Tatabánya, Fő tér 10, 2800 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

  • Folyamatos szakmai támogatás

  • Online képzések
  • Tanulási lehetőség senior kollegáktól

Kétszavasok

Ebéd?
Bármikor
Bringa, BKV vagy autó?
Csak a fenntartható közlekedés
Mac vagy PC
PC

A hűvös hangulatot itt nem a főnök, hanem a minden irodában elhelyezett légkondi okozza! A forró hangulatról pedig nem a nagy meleg,hanem a kávéfőzőnk gondoskodik.

Melyik híres ember lenne a cég?

Meryl Streep

Céltudatos

  • Humor
  • Kreativitás
  • Innovatív gondolkodás
  • Sokszínűség
  • Csapatmunka
  • Proaktivitás
  • Rendszerben gondolkodás
  • Alkotni akarás