Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

ASP.NET webfejlesztő

Medior

Az Octopus 8 ERP rendszerhez tartozó webes applikációk fejlesztésére és üzemeltetésére keressük új kollégánkat. Ne csak „kódolj”, hanem velük együtt gondolkodva új, innovatív megoldásokat találj ki!

Szakmai ismeretek

C# ASP.NET tapasztalat
JS, CSS3, HTML, XML, JSON

Problémamegoldó képesség Megbízhatóság Önálló munkavégzés Jó analitikus képesség

Előny, ha...

van:
  • Hálózati és IIS ismereted
  • SVN tapasztalatod
  • További .NET-es technológia és JavaScript ismereted
  • Hibakeresésben való jártasságod
  • Microsoft SQL Server tapasztalatod
  • VueJS fejlesztési rutinod

Ekkor kezdhetsz

Holnaptól

Étkezés
Gyümölcs Étkezési támogatás Kávé Rágcsa
Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
SZÉP kártya Coaching Masszázs Magánegészségügy Sportolási támogatás Csapatépítő programok
Utazás
Céges autó Parkolási támogatás Utazási támogatás
Eszközök
Céges telefon Notebook Tablet
Egyéb

Mit várhatsz Te tőlünk:

  • Fiatalos és lendületes csapatot, amit a napi munkán kívül a csapatépítő programok is erősítenek
  • Családias légkört
  • Reális értékálló jövedelmet
  • Folyamatos szakmai támogatást, egyéni képzési és fejlődési lehetőségeket
  • Rendszeres visszajelzést munkádról
  • HomeOffice lehetőség megbeszélés szerint

Feladatok

  • Szakmai ismeretek folyamatos fejlesztése, bővítése, képzéseken és szakmai vizsgákon való részvétel
  • .NET-ben fejlesztett, komplex rendszer megismerése, ebben való fejlesztés
  • Verziókezelő alkalmazás működtetése
  • Ügyviteli rendszer megismerése, megértése
  • Partnereknél meglévő IT környezetben való telepítés, konfigurálás

Technológiák, eszközök

IIS JavaScript SVN Microsoft SQL Server VueJS .NET Core Windows szolgáltatások

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Végzettség

Informatika
Bármilyen fokú diploma

Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Pósa Lajos u. 51, 1149 Magyarország

Munkaidő
9 - 17

Leendő csapatod

Csapat mérete
25 fő fölött
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
25 - 63

Termékünkről

Octopus 8 Integrált Vállalatirányítási Rendszer

Egy szektorfüggetlen ügyviteli megoldás, 100%-ban magyar termék. A vállalkozások alapfolyamataitól kiindulva, egészen a mérlegbeszámoló elkészítéséig hatékony támogatást biztosít. Moduláris felépítésű, képes párhuzamosan kezelni több vállalkozás, több telephelyének adatait, logisztika, gyártás, értékesítés, pénzügy, számvitel és kontrolling szinten. Extra: beépített webáruházzal rendelkezik.

A közel 25 éves múltunk során ügyfeleinkkel együtt nőttünk, fejlődtünk. Célunk, hogy olyan rendszereket és megoldásokat nyújtsunk, amelyek a folyamatosan változó magyar környezet ellenére is kompromisszumok nélkül használhatóak.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Timi
			    									- gazdasági vezető

A csapat hiányozna legjobban :)

Timi , gazdasági vezető

Visionsoft - Fotó az irodáról  - Budapest, Pósa Lajos u. 51, 1149 Magyarország

Csapatvideó

Visionsoft - Csapatvideó

Ettől különleges a termékünk

Moduláris felépítés Szakmai hozzáértés 100% magyar tulajdon 20+ éves tapasztalat folyamatos szakmai támogatás 100% magyar termék komplex és átfogó megoldások

Történetünk

  1. 1996

    Három végzős diák garázscégként megalapította a Kft. elődcégét.

  2. 1998

    Megalakul a Vision-Software Kft.

  3. 2000

    Octopus 8 Integrált Vállalatirányítási Rendszer kialakítása

  4. 2016

    Három cégből álló cégcsoporttá alakul cégünk: webfejlesztői, ERP fejlesztői és IT szolgáltatások

Rendszeres közös meetingeken, dolgozói véleménykérő felméréseken illetve negyedéves teljesítményértékelés keretein belül.

Visionsoft - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Pósa Lajos u. 51, 1149 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

  • Hetente angol órát tartunk
  • Kommunikációs és csapatépítő tréningeken vehetnek részt
  • Egyéni képzési tervet biztosítunk

Kétszavasok

Légkondi vagy ablak?
Ablak
Bringa, BKV vagy autó?
Bringa
Hobbi?
Futás, túrázás

Ügyfeleink

Visionsoft - Ügyfeleink

  • Be lehet hozni kutyát
  • Van fedett biciklitároló, így sokan azzal járnak munkába
  • Hetente friss gyümölcsöt biztosít a cég
  • Hetente van céges masszázs és heti kétszer nyaktorna
  • Hatalmas napfényes terasz és saját kert, ahova bárki ki tud ülni napközben

Nem szükséges, hogy feltétlen a legképzettebb, vagy legtapasztaltabb légy, viszont fontos, hogy szeress gondolkozni és folyamatosan fejlődni. Önálló munkavégzésre és döntésekre biztatunk.

Családbarát munkahely 2022
Miért szeretünk itt dolgozni?

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!

Visionsoft

Nyitott pozíciók:

@Visionsoft SZÉP kártya

Junior web tanácsadó

Várunk a Szerethető Munkahelyek verseny Díjátadóval egybekötött Konferenciáján! Az esemény online kerül megrendezésre, a részvétel ingyenes, csupán regisztrálnod kell.