Felhőalapú megoldások az automatizációban.

WebOrigo

  Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Full-Stack PHP Fejlesztő

Medior

Cégünk egy 12 országban jelenlevő, 1000+ ügyféllel rendelkező, nemzetközi cégcsoport.

100% távmunkában keressük Full-Stack csapattársunkat Laravel + VueJS szakértelemmel!

Teljes munkaidős - napi 6-8 óra munkára - keresünk Full-stack fejlesztőt, tudásszintnek megfelelő bérezés mellett.

Projektjeink VueJS frontend és PHP (Laravel) backend alapon készülnek.

Szakmai ismeretek

PHP + Laravel
Vue.js
React
Node.js

Emberi tulajdonságok

Csapatjátékos Motivált Becsületes Képes az önálló munkára

Ekkor kezdhetsz

Azonnali kezdés

Fizetési sáv

Havi Bruttó fizetési sáv
560 000 — 950 000 HUF
Havi teljesítménybónusz (egészen akár 30%-ig)
+ Bónusz

Szakmai képzések (heti worksopok és sok egyéb)

Spotify prémium (egyéni, duo vagy családi)

Étkezés
Üdítő Rágcsa
Képzés
Házon belüli képzés

Feladatok

  • GitLab-en rögzített teendőid áttekintése, elvégzése
  • Napod nagy része (90%+) kódolással fog telni
  • Oktatási rendszerek egyedi fejlesztése
  • Vállalat-irányítási rendszerek egyedi fejlesztése
  • Webes applikációk fejlesztése

Technológiák, eszközök

Bootstrap React Git MySQL Node.js Laravel Typescript Vue.js TailwindCSS

  • Jelentkezés nyelve: Magyar, Angol
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Magyar
Anyanyelvi szint
és
Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Bem József u. 9, 1027 Magyarország

40 óra/hét

Így dolgozunk mi

Min fogsz dolgozni?

- Vállalat-irányítási rendszerek egyedi fejlesztése

- Oktatási rendszerek egyedi fejlesztése

- Webes applikációk fejlesztése

- Friss, gyors átfutási idővel (3-6 hónap / projekt) rendelkező projekteken

Leendő csapatod

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
18 - 46
Távmunka

Távmunkában keressük leendő kollégánkat, napi 6-8 órában

Termékünkről

Egyedi Webfejlesztés

Cégünk négy fő területe:

1. Marketing szoftverek

2. Vállalatirányítási rendszerek

3. Tőzsdei és pénzügyi szoftverek

4. Automatizált ipari megoldások

Ügyfeleinknek átlátható, jól tervezett és könnyen üzemeltethető rendszereket adjunk kezébe.

Mindent megteszünk annak érdekében, hogy rendszereink és munkánk fenntartható legyen, felelősségteljes cégként megfeleljünk az iparág szabta követelményeknek és normáknak.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Károlyi Máté
			    									- Executive Assistant

Egyértelműen az emberek!

Részük jó barátom.

Mindenkire igaz, hogy - ha nem is kizárólag munkaügyben - a segítségére van szükségem, készséggel segít.

Károlyi Máté , Executive Assistant

WebOrigo - Fotó az irodáról  - Budapest, Bem József u. 9, 1027 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Egyedi igényekre szabott Elégedett ügyfelek Egyedi webdesign Generál kivitelezés Kiemelkedő ár-érték arány Megbízható üzleti kommunikáció Komplex rendszerek kiépítése Heti 7 napon elérhető support Magas kapacitás

Történetünk

  1. 1994

    Megalakul a Channel42 Betéti Társaság számítógépes zeneszerkesztésre, webes tartalmak fejlesztésére

  2. 1998

    A Társaság nevet vált, Vainamoinen Multimédia Betéti Társaságként folytatja

  3. 2005

    Tulajdonosváltás, mely során a Társaság új neve VM25 Bt. lesz

  4. 2015

    Létrejön az új márkanév, a WebOrigo

  5. 2020.01

    Társasági és tulajdonosi struktúra átszervezése, mely eredményeként létrejön a WebOrigo Eesti OÜ

  6. 2020.09

    Megalakul a WebOrigo Magyarország Zrt.

  7. 2021.04

    Megalakul a WebOrigo UK LLP. társaság az exporttevékenység növelése érdekében

  8. 2022.02

    Megalakul a WebOrigo Montenegro D.O.O. a balkán régióban

Meetingjeinken mindig meghallgatjuk, és nyitottan megvizsgáljuk mindenki ötletét. Általános, hogy a sok rendkivűli munkavállalónak köszönhetően minden projektben valami új és jó ötletet kapunk.

WebOrigo - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Bem József u. 9, 1027 Magyarország

Saját fejlesztésű rendszerünkben saját oktatási rendszerünkben minden munkavállalónak lehetősége van - a kötelező után - opcionális képzéseket csinálni, melyek elvégzését prémiummal jutalmazzuk.

Kétszavasok

Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Rövidnadrág
Légkondi vagy ablak?
Ablak
Nemek aránya?
Nálunk csak igenek vannak

Ügyfeleink

WebOrigo - Ügyfeleink

Mivel mindenki remote munkavállaló, így bárhol lehet az irodánk. Van akinek egy tengerparti lakás, mások a hegyeket szeretik...

Melyik híres ember lenne a cég?

Meryl Streep

Céltudatos

Önnálóság, türelem, logikus gondolkodás, gyors kommunikáció.