Pénzügyi Asszisztens

Medior

Érdekel a pénzügy világa? Van a pénzügy területén tapasztalod és jól beszélsz angolul? Affinitást érzel magadban, hogy a pénzügyek mellett akár HR-el is foglalkozzál? Szeretnél egy fiatal, dinamikus csapatban dolgozni? Ha az előző kérdésekre a válaszod igen, akkor Nálunk a helyed! Lehetsz kezdő vagy senior, dolgozhatsz akár részmunkaidőben is, a lényeg, hogy szeresd amit csinálsz!

Szakmai ismeretek

1 éves pénzügyi tapasztalat

Megbízható Csapajátékos Rugalmas hozzáállás proaktív hozzáállás Kitartó

Ekkor kezdhetsz

2022. szeptember

Képzés
Házon belüli képzés

Feladatok

  • Bejövő és kimenő számlák érkeztetése, ellenőrzése, könyvelése és pénzügyi rendezése.
  • Vevő és szállítói számlák feltöltése, bankszámlakivonatok egyeztetése.
  • Közreműködés a havi zárásokban, pénzügyi adminisztráció, riportok készítése a vezető partnernek.
  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi ügyfelekkel, társirodáinkkal a számlázás tekintetében.
  • HR feladatok, így felvételi és onboarding ellátása, ügyintézés.

Technológiák, eszközök

Slack Dropbox Microsoft Exchange, Outlook Microsoft Office 365 zoom Tresorit HelloSign

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Végzettség

Általános
Érettségi
vagy
Pénzügy és számvitel
Bármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

Magyar
Tárgyalóképes szint
és
Angol
Társalgási szint

Iroda cím

Budapest, Beethoven u. 6, 1126 Magyarország

Heti munkaidő
25 óra/hét
Munkaidő
9 - 15

Leendő csapatod

Csapat mérete
6-10 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
23 - 41

Termékünkről

ügyvédi szolgáltatás

A White Summers LLP központja az USA nyugati partján, Silicon Valley-ban található, emellett irodáink vannak San Francisco-ban, New York-ban, Portland-ben és Budapesten. A budapesti irodánk elsősorban kockázati tőkebefektetésekkel foglalkozik, ennek keretében hazai és külföldi kockázati tőkelapok és technológiai társaságok számára nyújt jogi tanácsadást.

Az iroda egyik célja, hogy hidat képezzen Európa és az USA közé és segítséget nyújtson a startup társaságoknak abban, hogy Európában is kiemelt minőségű jogi szolgáltatáshoz jussanak. Az iroda másik célja, hogy egyedülálló bank- és pénzügyi jogi háttere révén, a finanszírozási és tőkepiaci tranzakciók során magas színvonalú jogi szolgáltatást nyújtson belföldi és nemzetközi nagyvállalatok, hitelezők és hitelfelvevők részére.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Tamás

Közös ötletelések, az odaadó, jófej, kompetens kollégák. Rendkívül jó hangulatú csapatépítő trainingek. A tér, amit kapsz - szabad kéz és persze Max!

Tamás

White Summers - Weiszbart Ügyvédi Iroda - Fotó az irodáról  - Budapest, Beethoven u. 6, 1126 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Csapatépítés Jogi szolgáltatás ügyfél barát Nemzetközi lehetőségek Stabilitás Fejlődési lehetőségek Kellemes munkakörnyezet Együttműködő csapat Biztos jövedelem

Történetünk

  1. 2021

    Fejlődésünk töretlen!

Cégünk díjazza a pro aktivitást. Szeretettel fogadjuk az alkalmazottak ötleteit és mindenki véleményének helyet adunk a hétfőnként tartandó meetingek során.

White Summers - Weiszbart Ügyvédi Iroda - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Beethoven u. 6, 1126 Magyarország

Minden új kolléga alapos bevezető oktatásban részesül ahol megismerheti Irodánk működését. Támogatjuk a továbbképzéseket, lehetőséget biztosítunk kollégáinknak a folyamatos fejlődéshez.

Kétszavasok

Star Wars vagy Ben Hur?
Star Wars
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Nyakkendő
Hobbi?
Futás

Ügyfeleink

White Summers - Weiszbart Ügyvédi Iroda - Ügyfeleink

Irodánk a belváros szívében, könnyen megközelíthető helyen található. A világos tereknek köszönhetően a munkakörnyezet kiváló. A felszerelt konyha és a kanapéval ellátott közösségi tér kellemessé teszik a bent töltött időt. A közelben étterem, drogéria és szupermarket is található. A hangulatot az iroda kutyája, Mex, teszi teljessé, aki óránként benéz a szobákba, azzal mosolyt csalva az ügyvédek arcára.

Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves

High-Tech

  • humor
  • kedvesség
  • nyitottság
  • flexibilitás
  • megbízhatóság
  • kutyaimádat
Híreink