slide image 1
Zachor AlapítványBudapest, Csalogány u., 1027 Magyarország

irodavezető/adminisztrációs munkatárs

Medior |Részmunkaidős |Irodai munka |Budapest |Távmunka
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

Leendő munkatársként szeretnénk rád bízni az irodai adminisztratív feladatok ellátását és segédkeznél a projektek, rendezvények, események adminisztrációjával, szervezésével kapcsolatos feladatokban. Csapatunk tagjaként családias környezetre, otthoni és irodai munkavégzésre is számíthatsz, és lehetőséged lesz nemzetközi projektekben részt venni. Jelentkezésedhez motivációs levelet kérünk emailben.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő20 óra / hét
Törzsidő10 - 15

Feladatok

irodai adminisztratív feladatok
oktatási programok előkészítése
feladatok nyomonkövetése
rendezvények előkészítése, szervezési munkák
projektek adminisztrációjával, szervezésével kapcsolatos feladatok

Szakmai ismeretek

  • Irodai, adminisztratív5 / 5
  • előny: pedagógia2 / 5
  • 1-2 év releváns tapasztalat2 / 5
  • előny: pályázati adminisztr.1 / 5

Végzettség

Pedagógia, tanító- és tanárképzésBármilyen fokú diploma
TársadalomtudományBármilyen fokú diploma
BölcsészettudományBármilyen fokú diploma
Szociális munkás, segítőBármilyen fokú diploma
EgyébBármilyen fokú diploma

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Emberi tulajdonságok

Nyitottság |Legyél megbízható |Fontos, hogy rugalmas legyél. |Csapatban tudsz dolgozni |Agilitás, Proaktivitás

Távmunka
A cégről

Történetünk

  • 2007megalapítás
  • 2020-08új iroda
  • 2022várjuk az új munkatársat :)

Ettől különleges a termékünk

Online oktatás |digitális tartalmak |pedagógiai módszertan |személyes történetek |nyitottságra nevelés |országos tanár network

Termékünkről

Oktatási szervezet

A Zachor Alapítvány a Társadalmi Emlékezetért civil oktatási szervezet. Célunk, hogy pedagógiai megközelítésünk, oktatási programjaink, tananyagaink és kiadványaink segítségével hozzájáruljunk ahhoz, hogy az általános iskolák és középiskolák diákjait a múltról való ismeretek megszerzése mellett érzékenyítsük, nyitottabbá tegyük egymás elfogadására.

Itt követhetsz minket

Az élet nálunk

Kétszavasok

Mac vagy PC
mindkettő
Légkondi vagy ablak?
mindkettő
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
ami jólesik

Így képezzük a kollégákat

szakmai utak, konferenciák, belső képzések

Hogy szólhatnak bele az alkalmazottak a cég életébe?

Együtt gondolkodunk minden program és projekt során, a csapatmunka nálunk a legfontosabb.

Ezt szeretjük a legjobban az irodában

szép a kilátás, jó a közlekedés, hozhatsz kutyát, két szoba van, de mind együtt dolgozunk egy légtérben ha ott vagyunk

Fotó az irodáról

Mi hiányozna, ha elmennék

Kedvenc tárgy az irodában

Tulajdonságok, amiket értékelünk

precizitás, önállóság, kreativitás, csapatmunka