slide image 1
Oriana cégcsoportBudapest, Montevideó utca 9, 1037 Magyarország

Marketing Specialist

Medior |Full-time |Marketing, PR |Budapest
Salariu brut
700 000 - 1 000 000 HUF
Detaliile jobului
Termen limită pentru aplicare
Informează-te despre joburile vacante!Înscrie-te și te anunțăm când se deschide o nouă poziție aici.
Informații despre job

Despre job

Hogy néz ki a csapat? Kikkel dolgozol majd együtt?

A közvetlen vezetőd a Sales vezető lesz, és a kollégád a rendezvényekért felelős Event Manager kolléganő. A Business Development csapat részeként szorosan együttműködünk a Sales és Product csapatokkal. Emellett egy külsős szövegíró, PR- és egy design ügynökség segíti a munkánkat.

Nivel salariu

Salariu brut 700 000 - 1 000 000 HUFNincs egyéb juttatás

Modul preferat de aplicare

Limba de aplicare:
maghiară,
CV
Salary Expectations

Programul de lucru

Timp de lucru săptămânal40 oră / săptămână
Core time10:00 - 15:00

Sarcini

Marketing projektek koordinálása, összehangolása a product és sales csapatok munkájával
Külsős ügynökség, freelancerek koordinálása (szövegíró, design, PR stb.)
Részvétel marketing stratégia tervezésében és végrehajtásában
Marketing KPI-ok felállítása és nyomon követése
Részvétel marketing anyagok elkészítésében, digitális marketing

Tehnologii, instrumente

LinkedIn |MS products |Google Ads |Canva

Cunoștințe profesionale

  • HubSpot, Google Analytics4 / 5
  • SemRush, Hotjar, WordPress4 / 5
  • B2B marketing4 / 5
  • Cunoștințe de Online Marketing4 / 5
  • Google Ads, LinkedIn Ads4 / 5

Educație/Calificări

Marketing și ComerțOrice alt nivel de studii

Limbi cunoscute

EnglezăApt pentru negociere

Recomandă unui prieten!

Trimite linkul

Competențe personale

Independent |Assertive communication |Always positive attitude |Játékos és kreatív |Sigur pe sine, hotărât

Așa lucrăm noi

Heti 1-2 napot töltünk az irodában, ilyenkor vannak a Marketing és Business Development meetingek.

Brainstormingolunk, tervezünk és együtt ebédelünk. : - )

Rugalmasak vagyunk, Teamsen meetingelünk, ha éppen nem az irodában vagyunk.

Ce vei învăța la noi?

Elsődlegesen a marketing társterületeknek a koordinálását fogod végezni.

Fő feladatok: Külsős ügynökségekkel való kapcsolattartás, Content felügyelet és a belső osztályokkal való közös együttműködés.

Candidatul ideal

Pozitív, fiatalos, lendületes, aki szívesen vesz részt csapatépítőkön, innovatív, dinamikus. Mindig van egy jó szava a többiekhez és mindig új ötleteket hoz be.

Este avantajos, dacă..

Ha már koordináltál kisebb csapatokat és ha egy területen belül valami a specializációd. (Online, SEO, event, content stb.)

Szoftverfejlesztő cégnél végzett marketinges tapasztalat

Nu aplica dacă

Nincs legalább 5 éves tapasztalatod Marketingben
Nem volt még dolgod B2B marketinggel
Nem szeretsz koordinálni, feladatot kiosztani és számonkérni
Nem vagy csapatjátékos
Despre companie

Istoria noastră

  • 2002Megalakul az Oriana Kft.
  • 2019Megalakul az Oriana International Zrt.
  • 2019Külföldi partnerhálózat elindítása
  • 2020Oriana cégcsoport megalakulása - One Oriana

Produsul nostru este special, datorită acestor lucruri

digitális transzformáció |Inovare continuă |korszerű technológia |Könnyen kezelhető felület |Folyamat optimalizáció |Felhasználói igények követése

Despre produsul nostru

Oriana Software/ Fejlesztés saját keretrendszeren

Fejlesztési módszertanunk az üzleti folyamatok digitalizációjára optimalizált, modern eszközöket és technológiákat ötvözi. Saját fejlesztésű termékünk a low-code/no-code technológiára épült keretrendszer. Kiterjedt partnerhálózatunkkal együtt olyan szektorok számára szállítunk megoldást vagy szolgáltatást, amelyeknél a folyamat digitalizáció még nem, vagy részben valósult meg.

Video despre produs sau serviciu

Valorile companiei

Family-friendly
Diverse
Home Office opportunity

Aici ne poți urmări

Viața la noi

Întrebări fulger

Ebéd?
Pizza
Nemek aránya?
60 % fiúk - 40% lányok
Átlag életkor?
35

Așa ne dezvoltăm colegii

Van C#, SQL, agilis képzésünk, de a softskill jellegű workshopokat is fontosnak tartjuk, így különböző online trainingeket iktattunk be.

Cum pot să influențeze angajații viața societății?

Többféle kommunikációs csatornáink vannak! Van szakmai jellegű fórum, vetélkedő és projektek, valamint nagy gondot fordítunk a folyamatos információ áramlás biztosítására is a szervezeten belül.

Asta ne place cel mai mult în biroul nostru

Foto despre birou

Ce mi-ar lipsi dacă aș pleca?

„A vezetői támogatás, ami által nekünk megfelelő folyamatokat tudtunk kialakítani, toolokat bevezetni, és amely támogatja a fejlődést.”

Jávorszky Gábor

Team Lead - Product Development Department

Obiectul favorit in birou

Calități personale pe care le apreciem

Szeretjük a megbízható, pontos munkavégzést, a kreativitást és a fiatalos lendületet. Céges értékeink: Megbízhatóság, Professzinalizmus, Integritás, Inspirálás, Innováció és Transzparencia!

Care dinte celebrități ar fi societatea?

Richard Dean Anderson - Professionally conscious

Joburi recomandate pentru tine
Toate joburile

Încă mai cauți jobul ideal?