Értékesítési vezető / Irodavezető

Medior

A Central Home értékesítési csapata keresi új, lelkes irodavezetőjét, aki segíti a mindennapi munkájukat adminisztrációs feladatok ellátásával és mellette ő maga is az eladások éllovasa.

Szakmai ismeretek

3-5 év szakmai tapasztalat
Office programok ismerete

Csapatjátékos Eredmény orientált Ügyfélcentrikus Megbízható, precíz Lendületes és motivált

Előny, ha...

  • Idegen nyelv ismerete minimum alapszinten;
  • Ingatlan értékesítői tapasztalat.

Ekkor kezdhetsz

megbeszélés szerint

Fizetési sáv

Havi Nettó fizetési sáv
250 000 — 450 000 HUF

Juttatások

Egyéb

  • Hosszú távú stabil munkahely;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Kis- és középvállalati, fiatalos munkahelyi légkör;
  • Belvárosi iroda;
  • Magas kereseti lehetőség.

Feladatok

  • Kapcsolat kialakítása és folyamatos ápolása a leendő és meglévő ügyfeleiddel;
  • Új és használt ingatlanok értékesítése ügyfeleid igényei szerint - teljeskörű ügyintézéssel;
  • Vendégek fogadása az irodában és az irodai adminisztrációs feladatok ellátása, beszerzések intézése
  • Az irodában dolgozó értékesítők folyamatainak támogatása; Kimenő, bejövő levelek iktatása;
  • Kapcsolattartás a franchise partnerekkel;

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Végzettség

Általános
Érettségi

Nyelvtudás

Magyar
Anyanyelvi szint

Iroda cím

Budapest, Kossuth Lajos tér 18, 1055 Magyarország

A Dolgoznék itt 💗 feliratkozással a jövőben értesítünk, ha a cégnél új álláslehetőség nyílik.

Dolgoznál itt?

Nincs (vagy nincs hozzád illő) nyitott pozíció a vágyott helyen, de szívesen csatlakoznál a későbbiekben hozzájuk? Kövesd a céget! A feliratkozással a jövőben első kézből értesülhetsz, ha választott cég új csapattagot keres!

Central Home

Nyitott pozíciók:

@Central Home Rugalmas munkaidő

Pénzügyi asszisztens (4 órás részmunkaidő)