slide image 1
Central HomeBudapest, Kossuth Lajos tér 18, 1055 Magyarország

Értékesítési vezető / Irodavezető

Medior |Teljes munkaidős |Sales |Budapest
Nettó fizetési sáv
250 000 - 450 000 HUF
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

A Central Home értékesítési csapata keresi új, lelkes irodavezetőjét, aki segíti a mindennapi munkájukat adminisztrációs feladatok ellátásával és mellette ő maga is az eladások éllovasa.

Fizetési sáv

Nettó fizetési sáv 250 000 - 450 000 HUF
Bérkalkulátor

magyar,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét

Feladatok

Kapcsolat kialakítása és folyamatos ápolása a leendő és meglévő ügyfeleiddel;
Új és használt ingatlanok értékesítése ügyfeleid igényei szerint - teljeskörű ügyintézéssel;
Vendégek fogadása az irodában és az irodai adminisztrációs feladatok ellátása, beszerzések intézése
Az irodában dolgozó értékesítők folyamatainak támogatása; Kimenő, bejövő levelek iktatása;
Kapcsolattartás a franchise partnerekkel;

Szakmai ismeretek

  • 3-5 év szakmai tapasztalat4 / 5
  • Office programok ismerete5 / 5

Végzettség

ÁltalánosÉrettségi

Nyelvtudás

MagyarAnyanyelvi szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Csapatjátékos |Eredmény orientált |Ügyfélcentrikus |Megbízható, precíz |Lendületes és motivált

Előny, ha...

  • Idegen nyelv ismerete minimum alapszinten;
  • Ingatlan értékesítői tapasztalat.