Mid / Senior full stack fejlesztő

Medior

Kecskeméti startupunkba új csapattagot keresünk Mid / Senior full stack fejlesztő munkakörbe. Cégünk a hajtatott mezőgazdaságban dolgozó gazdáknak nyújt innovatív szoftveres és hardveres megoldásokat a mindennapi feladataik egyszerűsítésére. Célunk, hogy segítsük a fenntartható növénytermesztést és csökkentsük a károsanyag kibocsátást illetve maximalizáljuk a hozamot.

Szakmai ismeretek

Kiváló JavaScript ismeretek
Linux / bash ismeretek
AWS / GCP ismeretek
PHP / HTML / CSS3
REST API ismeretek

Agilitás, Proaktivitás Kreatív problémamegoldó Határidők pontos betartása

Ekkor kezdhetsz

Akár holnaptól is :)

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés
Utazás
Kerékpártároló

Feladatok

  • Új funkciók tervezése és fejlesztése a Business Requirement alapján
  • Egyedi API fejlesztés
  • Dokumentációk vezetése

Technológiák, eszközök

Git JavaScript REST API Python Bash/Python

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz

Végzettség

Nem kell papír

Angol
Alapszint

Iroda cím

Kecskemét, Budai u. 19, 6000 Magyarország

40 óra/hét
Törzsidő
10:00 - 16:00

Leendő csapatod

Csapat mérete
2-5 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
28 - 33
2-5 fő
28 - 33

Termékünkről

Üvegházak automatizálása

A fóliavezérlés.hu csapata különböző olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyekkel a hajtatott növénytermesztésben foglalkozó gazdákat támogatják. A termékek között szerepel, szellőztetés vezérlés, öntözés és tápanyagozás valamint vezeték nélküli szenzoros mérőállomások fejlesztése. Termékeink internet lefedettség nélkül is képesek távolról irányíthatóak maradni

A low-tech gazdák támogatása olyan könnyen használható és elérhető árú berendezésekkel amelyekkel, nem csak a hozam növelhető, de optimálisabb gazdálkodást is tudnak folytatni.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Vitéz Sándor
			    									- Értékesítési Vezető

Az otthonos légkör, a csapat kreativitása és megoldó képessége.

Vitéz Sándor , Értékesítési Vezető

Fóliavezérlés.hu - Fotó az irodáról  - Kecskemét, Budai u. 19, 6000 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

IoT Elérhető ár Internet nélkül is működik Több mint 8 éves tapasztalat Gazdákkal közösen fejlesztve Moduláris design Könnyen beszerelhető Intuitív felhasználó felület Remote controlling feature

Történetünk

  1. 2014.06

    Első iteráció elkészül. Alapvető funkciókat ellát. Gazdák bevonása elkezdődik.

  2. 2019.04

    Végső iteráció, egy jóval fejlettebb hardwer-rel. Már számos gazdánál műküdik a rendszerünk.

  3. 2021.11

    Kockázati tőkebefektetést kapunk és megalakul a Smart Greenhouse Control Kft.

Alapvetően nálunk felelősségi körök vannak és nem hierarchikus felépítés. Hétfőnként és Péntekenként közös brainstorming-okat szervezünk, ahol mindenki készülhet témákkal, amiket közösen megbeszélünk.

Fóliavezérlés.hu - Kedvenc tárgy az irodában  - Kecskemét, Budai u. 19, 6000 Magyarország

Kollégáink képzése, meghatározó és fontos számunkra. Támogatjuk az online kurzusokon való részvételt, illetve aktívan részt veszünk expo-kon kiállításokon, szakmai továbbképzéseken.

Kétszavasok

Mac vagy PC
Mac
Átlag életkor?
30
Csúszás vagy túlóra?
Egyik se

Modern és fiatalos iroda, ahol inkább otthon mintsem egy irodában érzed magad. Az iroda kialakítása során törekedtünk arra, hogy mindenki megtalálja a helyét, így tágas terasz, konyha és brainstorming sarok a közösségi életet szolgálja, míg a fejlesztői szoba, valamint a csendes szoba, a konferenciák, beszélgetések és a tárgyalásokat hivatott támogatni.

Melyik híres ember lenne a cég?

Keanu Reeves

High-Tech

Önállóság, kreativitás, talpra esettség, nyitottság a mezőgazdasági innováció irányába.