Francia nyelvű Ügyfél Tanácsadó

Junior

As a Customer Experience Advisor, your main responsibility would be End-to-End service delivery monitoring without technical troubleshooting. We are looking for either young professionals who would like to start their career with us as well as experienced and senior colleagues.

Ha erre az állásra jelentkezel, a linkre kattintás után a cég oldalán töltsd ki a jelentkezési űrlapot!

Szakmai ismeretek

MS Office

Gyorsan tanul Jó kommunikációs készségek Fejlődés, tanulás iránti vágy Energikus, nyitott godolkodású

Ekkor kezdhetsz

Megbeszélés alapján

Étkezés
Üdítő Kávé
Képzés
Képzési hozzájárulás
Jóllét
SZÉP kártya Csapatépítő programok AYCM SportPass
Utazás
Tömegközlekedési támogatás Utazási támogatás
Egyéb

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

- Hosszú távú karrier lehetőség

- Budapesti, modern irodai környezet

 - Stabil háttérrel rendelkező multinacionális cég

Feladatok

  • Quality check and processing of incoming requests via ticket tools, Emails and phone
  • Providing Telephone and Email availability for Scheduling resources
  • Maintaining and improving customer satisfaction, providing consistent customer experience
  • Identifying own development needs in line with business objectives
  • Ensuring to keep the agreed service levels

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Önéletrajz

Végzettség

Általános
Érettségi

Angol
Tárgyalóképes szint
vagy
Francia
Társalgási szint

Várunk a Szerethető Munkahelyek verseny Díjátadóval egybekötött Konferenciáján! Az esemény online kerül megrendezésre, a részvétel ingyenes, csupán regisztrálnod kell.