Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Senior Szoftverfejlesztő

Senior

As part of the POP Team you will be adding new functionality to our microservices, design and monitor their interaction with each other and external systems, be responsible for them, plus have a say in where our solution and company as a whole should be heading.

Szakmai ismeretek

Java 13+, Lombok
DevOps mindset
Microservice Architecture
Spring Boot, Feign client
AWS, RDS, S3

Emberi tulajdonságok

Proaktív strong affinity for Clean Code

Ekkor kezdhetsz

tomorrow

Fizetési sáv

Havi Bruttó fizetési sáv
1 500 000 — 2 000 000 HUF

Étkezés
Gyümölcs Üdítő Reggeli Kávé Ebéd Rágcsa
Konferencia támogatás Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
Masszázs Csapatépítő programok
Utazás
Kerékpártároló Parkolási támogatás
Eszközök
Notebook
Egyéb

Egészségbiztosítás

Filmklub

Könyvklub

Közös reggelik

Céges masszázs

Feladatok

  • implement financial algorithms
  • build new features
  • architecture design, problem modelling
  • test design and implementation

  • Jelentkezés nyelve: Magyar, Angol
  • Önéletrajz
  • Bérigény megjelöléssel

Végzettség

Műszaki, mérnöki képzés
Bármilyen fokú diploma

Angol
Tárgyalóképes szint

Iroda cím

Budapest, Nagymező u. 44, 1065 Magyarország

40 óra/hét

Leendő csapatod

Csapat mérete
2-5 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
34 - 43
2-5 fő
34 - 43

Termékünkről

Wealth Optimization Services

Sophisticated Algorithms. Advanced Technology. Optimized Portfolios.

NDVR provides planning, portfolio design and management, and cash delivery services that we describe collectively as our “Wealth Optimization Services,” or simply “Services.” We offer our Services in the U.S. to successful individuals, families, and their related entities.

Fix the wealth management industry with superior technology and better business models. Founded by Michael Simon, provides a delightful, digital-first experience where high net worth families can leverage institutional-grade investment strategies and thousands of servers to build tailored portfolios based on their specific investment preferences and precise requirements.

Mi hiányozna, ha elmennék?

Anna
			    									- Lead Quantitative Software Engineer

A közös beszélgetések a kollégákkal, a szuper közös programok és a kollégák hozzáállása, segítőkészsége.

Anna , Lead Quantitative Software Engineer

NDVR - Fotó az irodáról  - Budapest, Nagymező u. 44, 1065 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

superior technology better business models

Történetünk

  1. 2019

    Founded

  2. 2022

    Publicly unveiled

eNPS minden hónapban, folyamatos kapcsolattartás/meeting a CEO-val

NDVR - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Nagymező u. 44, 1065 Magyarország

Lunch&Learn, Könyv klub, Headspace app előfizetés, Financial Times előfizetés, a tudás megosztása egymással - a pénzügyhöz értők segítenek az engineereknek és fordítva

Kétszavasok

Bringa, BKV vagy autó?
Elektromos roller az irodában
Mac vagy PC
Mac
Sör, bor vagy tömény?
Happy Hour - ami jólesik

Könnyen megközelíthető. A környéken sok étterem és kávézó elérhető. Sok növényünk van, kényelmes székeink és emelhető asztalaink.

Nyitott gondolkodás, humor, empátia