Rendszergazda (Veszprém)

Medior

Rendszergazdai szolgáltatásokkal és rendszerintegrációval foglalkozó veszprémi partnercégünk számára keresünk kollégákat rendszergazdai pozícióba.

Szakmai ismeretek

Microsoft operációs rendszerek
Hálózati protokollok ismerete
WiFi alapismeretek
„B” kategóriás jogosítvány

Csapatmunka Elhivatottság Megbízhatóság, precizitás Önálló problémamegoldás Minőségi szakmai munkavégzés

Előny, ha...

  • IT Security ismeretek
  • Szerver üzemeltetési tapasztalat (Linux, Windows)
  • Mikrotik, Cisco, Fortinet eszközökön való jártasság
  • Magas szintű az angol nyelvtudás
  • Help deskes tapasztalat

Ekkor kezdhetsz

megbeszélés szerint

Az ideális jelentkező

Olyan személyt keresünk, aki rendszerszemléletű gondolkozásmóddal rendelkezik és érdeklődik az új technológiai dolgok iránt.

Juttatások

Egyéb

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil munkahely
  • Családias légkör
  • Korrekt juttatási rendszer
  • Fiatalos környezet
  • Folyamatos fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Dinamikusan növekvő cégháttér

Feladatok

  • Jelenleg működő rendszerek karbantartása
  • Új rendszerek kiépítése, beüzemelése
  • Irodai programcsomagok és levelezőrendszerek telepítése, karbantartás.
  • Desktop operációs rendszer támogatás, Ügyfél desktop support
  • Munkaállomások telepítése, karbantartása

Technológiák, eszközök

Linux, Windows VPN; routing, switching Mikrotik, Cisco, Fortinet

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Önéletrajz

Ne jelentkezz, ha...

  • Nem érdekelnek az új technológiák
  • Nem tudsz rendszer szinten gondolkozni

Végzettség

Nem kell papír

Angol
Alapszint