Építésvezető

Medior

Budapest, és Pest megye területén építési munkaterületeken koordinálja, szervezi, irányítja, és ütemezi az építési folyamatokat.

Felelősséggel tartozik a gépkezelők által elvégzett földmunkáért, és a munkaterületre érkező teherautók fordulóiért.

Szakmai ismeretek

Technikai/mérnöki ismeretek
Releváns szakmai tapasztalat
Számítógép ismeret
B kategóriás jogosítvány

Agilitás, Proaktivitás Jó problémamegoldás Csapatjátékos, elkötelezettség Releváns szakmai tapasztalat

Előny, ha...

- Minimum 1-3 év építőipari területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

- Szakirányú technikusi végzettség

Plusz előny, ha rendelkezel:

· Munkavédelmi szakirányú végzettséggel

Ekkor kezdhetsz

Azonnal

Az ideális jelentkező

Lojális, megbízható kollégákat várunk, egy összetartó, humoros, tréningekre, szakmai fejlődésre, elhivatott fiatalos, dinamikus, humoros csapatba.

Képzés
Házon belüli képzés
Jóllét
Csapatépítő programok
Utazás
Parkolási támogatás Utazási támogatás
Eszközök
Céges telefon Notebook

Feladatok

  • Szervezi, irányítja, és ütemezi az építési folyamatokat
  • Koordinálja és ellenőrzi a beosztottak munkáját
  • Kapcsolatot tart az alvállalkozókkal, intézi a minőségi és mennyiségi teljesítés igazolásokat
  • Ellátja a munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív teendőket
  • Betartja, és betartatja a határidőket

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Önéletrajz
  • LinkedIn

Ne jelentkezz, ha...

  • Nem szereted a kihívásokat
  • Nem szereted a változatosságot

Végzettség

Építészet
Bármilyen fokú diploma

Angol
Alapszint

Iroda cím

Budapest, Váci út 30, 1044 Magyarország

Munkaidő
7:00 - 16:00

Leendő csapatod

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
31 - 55

Mit fogsz tanulni

Cégen belül hatékonyság, és kommunikációs tréningeket szoktunk szervezni, ami

összetartja, és előreviszi a csapatunkat.

Nagy volumenű projektekben szakmai fejlődésre bőven van lehetőség.

Termékünkről

SB Dynamic Kft.

Az SB DYNAMIC csapata 15 éves múlttal, szakmai tapasztalattal végez nagy tömegű gépi földmunkát, bont épületeket, épít és felújít utakat, vasút és villamos pályákat.

Innovatív technikai eszközeink, kivitelezési technológiánk folyamatos fejlődése és korszerűsítése biztosítja munkánk hatékonyságát és az állandó jó minőséget.

Az SB DYNAMIC megalapításakor célul tűztük ki a folyamatos innovációt, és a korrekt üzleti kapcsolatok építését.

Mi hiányozna, ha elmennék?

A kis csapat
			    									- Kollégák

Jani poénjai

A társaság

A reggeli kávé

A kis csapat , Kollégák

SB Dynamic Kft. - Fotó az irodáról  - Budapest, Váci út 30, 1044 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Ingyen kávé Társadalmi felelősségvállalás Támogatás Stabilitás Folyamatos innováció Eredményorientáltság Hosszú távú együttműködések fiatal és barátságos csapat Egység, összetartozás

Történetünk

  1. 2006.01

    Megalakult az SB Dynamic Kft.

  2. 2019.06

    Elkészült az új irodaház, ahová átköltözött a cég.

  3. 2020.06

    Megduplázódott a cégben az emberi erőforrás.

Minden hétfőn közös meetingen beszéljük meg a felmerülő kérdéseket, azokra közösen találunk megoldásokat, és egymást segítve, egy irányba, megyünk mindannyian.

SB Dynamic Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Váci út 30, 1044 Magyarország

Így képezzük a kollégákat

Kompetencia tréningek

Soft skill képzések

Kétszavasok

Ebéd?
Mindenki együtt
Átlag életkor?
Kortól függetlenül fiatalos
Nemek aránya?
50% nő -50 % férfi

Jól megközelíthető

Szuper a kávé

Minőségi, 3 féle tisztított víz

Melyik híres ember lenne a cég?

Pierce Brosnan

Luxy

Lojalitás

Empátia

Humor