Service Flow Kft.

Területi képviselő

Medior |Teljes munkaidős |Sales |Székesfehérvár |Esztergom |Komárom
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

A FISKARS Magyarország értékesítési csapatába TERÜLETI KÉPVISELŐ kollégát keresünk Nyugat Magyarország területére!

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra óra / hét
Törzsidő9:00 - 16:00

Feladatok

FISKARS termékekhez kapcsolódó tanácsadás
Azok értékesítése meglévő partnereinknél
Új értékesítési lehetőségek felkutatása a szakkereskedelemben

Szakmai ismeretek

  • FMCG tapasztalat3 / 5
  • Területi képviselő tapasztalat3 / 5
  • MS Office ismeretek3 / 5

Végzettség

EgyébÉrettségi

Nyelvtudás

MagyarAnyanyelvi szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Terhelhetőség |Kiváló kommunikációs készség |Jó problémamegoldó képesség |B kategóriás jogosítvány |Precizitás képesség