Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Senior IT rendszermérnök

Senior

Ipari méretű, komplex rendszerek működésének alakítása energiaipari területen, nemzetközi csapatban, ahol hazai és külföldi szakemberek támogatásával a programozás mellett a szoftverhez kapcsolódó egyéb feladatokkal is foglalkozhatsz (telepítés, konfigurálás, üzemeltetés, felügyelet, valamint karbantartás).

Szakmai ismeretek

Linux
cloud (AWS)
virtualizációs (VMWare)
Adatbázis technológiák
Java, JBoss/Wildfly, Spring

Stressztűrő képesség Ügyfélközpontú szemlélet Jó problémamegoldó képesség alkalmasság csoportmunkára részvétel ügyeleti rendszerben

Ekkor kezdhetsz

Azonnal

Étkezés
Kávé
Képzés
Házon belüli képzés Képzési hozzájárulás
Jóllét
SZÉP kártya Csapatépítő programok
Utazás
Kerékpártároló Utazási támogatás
Eszközök
Céges telefon Notebook

Feladatok

  • nagyvállalati IT rendszerek hibaanalízise, koordináció a fejlesztői csoportokkal
  • nagyvállalati IT rendszerek alkalmazási szintű felügyelete, alacsonyabb technikai szintek támogatása
  • nagyvállalati IT rendszerek sérülékenységvizsgálatának támogatása,
  • aktív részvétel a tervezési folyamatokban, jobbításokban, kiegészítő alkalmazások fejlesztésében.

  • Jelentkezés nyelve: Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • Bérigény megjelöléssel

Végzettség

Informatika
Bármilyen fokú diploma

Angol
Tárgyalóképes szint

Iroda cím

Budapest, Gizella út 51-57, 1143 Magyarország

Iroda cím

Szeged, Eszperantó u. 5, 6724 Magyarország

40 óra/hét
Törzsidő
09:00 - 15:00

Termékünkről

Customized software engineering and IT solutions

A Sysdata PSE (Program and System Engineering) Kft. szoftverfejlesztéssel és szoftverfejlesztési projektek teljes körű lebonyolításával foglalkozó magyarországi vállalat. Munkánk során a több évtizedes, nagyrészt Siemensben szerzett tapasztalatot kombináljuk az innovációval, így intelligens megoldásokat állítunk elő, melyek lehetővé teszik, hogy a különböző iparágak közötti szakadékot áthidaljuk.

Szenvedélyünk a szoftverfejlesztés. Szakembereink technológiai tudásával és szakmai tapasztalatával ezt a szenvedélyt transzformáljuk át ügyfeleink sikerévé, a legkülönbözőbb iparágakban.

Stabilitás - Professzionalitás - Fejlődés

Mi hiányozna, ha elmennék?

Kenéz
			    									- Szoftverfejlesztő

A folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek. A rugalmasság és megoldás orientáltság, amivel a projektek során felmerülő kihívásokra válaszolunk.

Kenéz , Szoftverfejlesztő

Sysdata PSE Kft. - Fotó az irodáról  - Budapest, Gizella út 51-57, 1143 Magyarország

Sysdata PSE Kft. - Fotó az irodáról  - Szeged, Eszperantó u. 5, 6724 Magyarország

Ettől különleges a termékünk

Szoftverfejlesztés Innováció Rugalmasság Ügyfélközpontúság Stabilitás Profizmus Szakmailag elismert testreszabott Hardverfejlesztés

Történetünk

  1. 1991

    A gyökerek egészen a Siemens Telefongyárig nyúlnak vissza. Már itt elkezdődik a szoftverfejlesztés.

  2. 1993

    Megalakulunk Sysdata Kft. néven, az osztrák Siemens AG (SAGÖ) leányvállalataként.

  3. 1994

    A cég Budapesten található, de kollégáink főleg Bécsben dolgoznak a SAGÖ PSE ágazata számára.

  4. 1996

    Folyamatosan fejlődünk, néhány év alatt megötszöröződik a létszám.

  5. 1997

    Jelentős lépéseket teszünk a profi vállalati szerkezet kialakításában.

  6. 1999

    Új, színvonalas épületbe költözünk, ahol jelenleg is dolgoznak budapesti munkatársaink.

  7. 2000

    Megnyit második telephelyünk. Szegedet választja a Siemens a fejlesztőközpont kialakításához.

  8. 2001

    Paradigmaváltás a cég életében: a nemzetközi Siemens PSE ágazat meghatározó szereplőjévé válunk.

  9. 2003

    A 10 éves jubileum alkalmával jelentjük be, hogy a vállalat innen a Siemens PSE Kft. nevet viseli.

  10. 2007

    A munkatársak egy részének kiválásával megalakul az i-SEC Kft..

  11. 2008

    A világpiaci trendek hatására még nagyobb hangsúlyt kap a hazai piac felé való nyitás.

  12. 2010

    A konszernen belül megalakul a Communications, Media and Technology ágazat, mi is csatlakozunk.

  13. 2013

    Anyaházi döntés értelmében a szegedi telephelyünktől sajnos meg kell válnunk.

  14. 2015

    MBO keretében tulajdonosváltás történik. A Sysdata PSE Kft. régi-új néven magyar tulajdonba kerül.

  15. 2016

    Nagy örömmel építjük újra szegedi fejlesztőbázisunkat és szakembergárdánkat is.

  16. 2017

    A sikeres önállósodás után a kiszámítható, nyugodt, magas színvonalú szakmai munkára koncentrálunk.

  17. 2018

    Büszkén ünnepeljük 25 éves jubileumunkat.

Fórumokat biztosítunk arra, hogy a Sysdata PSE-nél dolgozók kifejezhessék véleményüket. Ilyen például a Management Reggeli, a munkatársi tájékoztatók vagy egy kötetlen beszélgetés kávézás közben.

Sysdata PSE Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Gizella út 51-57, 1143 Magyarország

Sysdata PSE Kft. - Kedvenc tárgy az irodában  - Szeged, Eszperantó u. 5, 6724 Magyarország

Nyelvi képzések, akár anyanyelvi tanárokkal, magas színvonalú szakmai képzéseken való részvétel, szakmai minősítések megszerzésének támogatása, PM képzés, technológiai estek.

Kétszavasok

Bringa, BKV vagy autó?
Bármelyik.
Nyakkendő vagy rövidnadrág?
Csak lazán.
Superpower?
Know how.

Ügyfeleink

Sysdata PSE Kft. - Ügyfeleink

Telephelyünk tömegközlekedéssel és autóval könnyen megközelíthető, könnyű parkolási lehetőséggel és a biciklisek számára tárolóval és zuhanyzóval rendelkezik.
Kis létszámú, családias irodákban dolgozunk nemzetközi projekteken, ahol német nyelvtudásunkat is tudjuk kamatoztatni.

A szegedi telephely a belvárostól pár percre egy könnyed sétával megközelíthető. Az autóval érkezők ingyen parkolhatnak az iroda előtt és a környező utcákban, a kerékpárosok számára kerékpártároló és zuhanyozási lehetőség áll rendelkezésére. Napfényes, csendes irodáink kollégáink és egyre növekvő számú növényeink számára is ideális környezetet teremtenek.

Melyik híres ember lenne a cég?

Tom Hanks

Tom Hanks

PC

Nagyra értékeljük a proaktív csapatjátékosokat. Német precizitással végezzük munkánkat és ezt várjuk el új csapattagjainktól is.
Készen állsz tagja lenni összetartó csapatunknak?

Jubileumi tortánk
Szegeden. Csak otthonosan!
Kellemes kávézó
Élménydobolás
Elégedett főnök
Workshopolunk
Indul a gokart verseny!
Oktoberfest 2021