Telkes ConsultingBudapest, Váci út 28, 1132 Magyarország

Marketing Communication Specialist

Medior |Teljes munkaidős |Marketing, PR |Budapest
Fizetési sáv
Nincs megadva
Megnézem az állás részleteit
Jelentkezési határidő
Állás mentése
Értesülj állásainkról!Iratkozz fel és szólunk, ha itt új álláslehetőség nyílik.
Állás infók

Az állásról

We are seeking a motivated Marketing Communication Specialist for our Client who is one of the well-known global automotive importers in Hungary.

Fizetési sávNincs megadva
Bérkalkulátor

angol,
Önéletrajz

Munkaidő

Heti munkaidő40 óra / hét
Törzsidő09:00 - 17:00

Feladatok

support Marketing Manager in communication campaigns
build annual and mid-term communication strategy in cooperation with Marketing Manager
maintain effective operation of online communication channels (website, social media, newsletter)
coordinate and optimize agency workflow
coordinate media planning process with Media Agencies under supervision of Marketing Manager

Szakmai ismeretek

  • 3 years of experience5 / 5
  • Kommunikációs készségek4 / 5

Végzettség

Marketing és KereskedelemBA diploma
Marketing és KereskedelemBSc
KözgazdaságBA diploma
KözgazdaságBSc

Nyelvtudás

AngolTárgyalóképes szint

Ajánld az ismerőseidnek!

Elküldöm a linket

Emberi tulajdonságok

Motivált |Kiváló kommunikációs készség |Good sense of writing |Ready for daily challenges

Mit fogsz tanulni

opportunity for personal development and promotion

Az ideális jelentkező

at least 3 years of experience in marketing or marketing communication

Ne jelentkezz, ha...

if you do not speak English