slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
1 / 4
Korart GalériaBudapest, Balaton u., 1055 Magyarország

Galéria Asszisztens

Medior |Full-time |Administration |Budapest
Salary range
Not provided
Job details
Application deadline
Save job
Receive job notificationsSubscribe and we’ll let you know if there’s a job opening!
Job info

About the job

Galéria Asszisztens / Ügyintéző
Alapvető asszisztensi feladatok intézése, mint emailek, telefonok kezelése valamint az ügyfelekkel való kommunikáció és eladás.
Folyamatosan bővülő készletünk, műtárgyaink rendszerezése, raktárkezelő programunkba bevitel és fotózás, valamint weblapunk és online eladások kezelése.

Salary rangeNot provided

Preferred application method

Language of application:
Hungarian,
CV

Work schedule

Weekly working hours40 hours / week
Core time10:00 - 18:00

Responsibilities

Adminisztratív feladatok
Galériába érkező látogatók fogadása, tájékoztatása
Kommunikációs- és marketingfeladatok
Bevételezés, készletkezelés

Technologies and tools

Adobe Photoshop |Microsoft Office softwares |Canva

Professional skills

  • Művészettörténet/Kultúra2 / 5
  • Sales skills3 / 5
  • Good communicational skills4 / 5
  • English language knowledge4 / 5
  • Administrative experience4 / 5

Qualifications

OtherAny level degree

Language skills

EnglishConversational level

Recommend to your friends!

Send the link

Personal skills

Team player |Curious, open |Kindness, People-oriented

Your future team in numbers

Team size
6-10 person
Team age range
25 - 60
About the company

Our story

  • 2019Galéria megnyitása
  • 2019Montse Valdes Spanyol Festőnő Kiállítása
  • 2020Új Koncepció és Design Fejlesztések

What makes our product special

Community building |Csapatmunka |Unique |flexibilitás |Művészeti értékek

Our product

Művészet, Design

A KORART 570 nm2-es modern és antik galéria a Balaton utca 4. szám alatt.
Hitvallásunk megmutatni, hogy a XXI. századi enteriőrben megférnek a régmúlt, a múlt és a jelen tárgyai is.
Igazodunk a környék megszokott atmoszférájához és bájához, de szeretnénk valami újat és valami mást is mutatni. Azoknak is, akik csak nézelődnének és azoknak is, akik valami különlegeset vásárolnának lakásukba.

Follow us

Life with us

Lightning round

Sör, bor vagy tömény?
Mindegyik jöhet
Ebéd?
Thai! :P
Légkondi vagy ablak?
Ha jó idő van nyitott ajtó

Trainings and workshops

Fontos számunkra, hogy átadjuk azt a szakmai tudást, amivel kollégáink rendelkeznek.
Itt mindennap tanulhatsz valami újat, főleg ha érdekel a művészet, és a galériák világa.

How can the employees affect the company’s life?

Fontos számunkra az egyedi látásmód, hogy legyenek eredeti ötleteid és használd a kreativitásod.
Nyitottak vagyunk új dolgokra, és szeretnénk együtt fejleszteni cégünket.

Why we love our office

Esztétikus, inspiráló környezet, jó fej kreatív csapat, és finom kávé.
Kiváló lokáció, központi helyen és jó éttermek, beülős helyek a környéken.

Office photo

What would I miss if I left

A kedves, jó fej emberek, akikkel együtt dolgozom és akikkel nap mint nap találkozom a munkám során, az esztétikus inspiráló környezet.

Eszter

Favourite thing in the office

Personal qualities we appreciate

Érdeklődő, kedves, nyitott személyiség
Fogékony a művészetekre, illetve van tapasztalata eladás, kereskedelem terén

Which celebrity would your company be?

Audrey Tatou - Artsy

Jobs for you
All jobs

Still looking for your dream job?