slide image 1
slide image 2
slide image 3
slide image 4
slide image 5
1 / 5
Merkapt Zrt.Budapest, Maglódi út 14, 1106 Magyarország

Kereskedelmi asszisztens

Intern |Full-time |Administration |Budapest
Salary range
Not provided
Job details
Application deadline
Save job
Receive job notificationsSubscribe and we’ll let you know if there’s a job opening!
Job info

About the job

Szívesen dolgoznál egy folyamatosan fejlődő, kreatív, több mint 25 éves szakmai múlttal rendelkező, magyar tulajdonú épületgépészeti szakkereskedő hálózat oszlopos tagjaként? A Merkapt Zrt. téged vár! Az üzlethálózat Budapesti központi irodájában kínál karrierlehetőséget!

Jelentkezz még ma kereskedelmi asszisztens pozíciónkba és csatlakozz a Merkapt csapatához!

Salary rangeNot provided

Preferred application method

Language of application:
Hungarian,
CV
Salary Expectations

Work schedule

Weekly working hours40 hours / week
Core time8.00 - 17.00

Responsibilities

kommunikáció szóban, telefonon írásban, vevőkkel/beszállítókkal/kollégákkal
árajánlat készítés ,megrendelés írása, projektek nyomonkövetése
belső kommunikáció társosztályokkal
osztályvezető munkájának segítése
kimutatás készítés, adatbázis kezelése, adminisztráció

Technologies and tools

Trello |Microsoft Office |Vectory |RegDoc

Professional skills

  • Microsoft Word, Excel knowledge5 / 5
  • Excellent communication skills5 / 5
  • Analitikus gondolkodásmód4 / 5
  • Accuracy, precision5 / 5

Qualifications

OtherSecondary graduation

Language skills

EnglishBasic Level

Recommend to your friends!

Send the link

Personal skills

Work independently |Team player |Resourcefulness, accuracy |Great analytical skill, precision |Analytic thinking

Your future team in numbers

Team size
6-10 person
Team age range
20 - 52

How we work

Budapesten található X.kerületi irodánkban tudod végezni mindennapi feladataid egy jó hangulatú csapatban.

Amiben számíthatsz ránk

• Versenyképes bérezés és egyéb juttatások

• Szakmai fejlődési lehetőség, önmegvalósítás

• Biztos munkahely, megbízható háttér

• Teljes munkaidős, bejelentett foglalkoztatás

• Barátságos munkakörnyezet

• Továbbképzés, oktatás

Megközelítés

Cégünk nagyon jól megközelíthető a BKK több eszközével.(busz, villamos, vonat)🚎

About the company

Our story

  • 1991Megalakult a MERKAPT Kft. épületgépész mérnökök kezdeményezésére.
  • 1993Megnyitottuk első, kiskereskedelmi üzletünket Budapesten.
  • 1996Önálló cégként működő Eurokónusz Kft. is megkezdte kiskereskedelmi tevékenységét.
  • 2000Megalapítottuk az önálló jogi személyként működő Merkapt Debrecen Kft.-t.
  • 2001Megépítettük Maglódi úti 2500m2 raktárterülettel rendelkező központi épületünket.
  • 2002Győri nagykereskedelmi telephelyünk megnyitása.
  • 2003Csepeli kiskereskedelmi telephelyünk megnyitása.
  • 2004Szegedi nagykereskedelmi telephelyünk megnyitása.
  • 2004Üllőn megnyitottuk kiskereskedelmi üzletünket.
  • 2004Épületgépész Unió megalapítása.
  • 2005Materiál Építő és Design Center üzletházban exkluzív fürdőszoba szalon és outlet áruház megnyitása.
  • 2009MERKAPT Megújuló Energia Üzletág beindítása.
  • 2012MERKAPT Zrt. létrejötte
  • 2019MERKAPT Óbuda új kiskereskedelmi üzlet megnyitása.
  • 2021MERKAPT30 jubileumi év
  • 2023MERKAPT Szeged új nagykereskedelmi, 2000 négyzetméteres alapterületű raktárépületének megnyitása.
maps

Office address

Budapest, Maglódi út 14, 1106 Magyarország
További irodák

What makes our product special

30+ ÉV SZAKMAI TAPASZTALAT |70+ FORGALMAZOTT MÁRKA |3 FÜRDŐSZOBA SZALON |8 KISKERESKEDELMI BOLT |4 NAGYKERESKEDELMI EGYSÉG

Our product

Épületgépészet

A Merkapt Zrt. 1991-ben alakult, kizárólagos magyar tulajdonban lévő épületgépészeti vállalkozás, mely 2012. március 1-től működik zárt részvénytársaság formájában. A kereskedelmi vállalkozást alapító mérnökök a kezdetektől fogva igyekeztek a cég felépítésénél a szakmaiságot és a vásárlói igények komplexitását szem előtt tartani. Jelenleg Magyarországon 11 értékesítési pont működik.

Our clients

Company values

Family-friendly
Diverse
Eco-friendly
DIY guru
Age doesn't matter

Follow us

Life with us

Lightning round

Sör, bor vagy tömény?
Sör, csakis Hop Top!
Ebéd?
Billog, ha éhes vagy!
Bringa, BKV vagy autó?
Bringa #merkaptse

Trainings and workshops

A Merkapt Akadémiával együtt alakítjuk a jövőnket!

How can the employees affect the company’s life?

Munkatársaink lelkesedése és kimagasló teljesítménye a sikeres fejlődésünk alapja. Ötleteiket, javaslataikat személyesen vagy írásban is beadhatják, melyeket minden esetben a menedzsment értékel.

Why we love our office

Kiváló megközelíthetőséggel és parkolási lehetőséggel, világos, egyterű irodában dolgozunk, de van lehetőség elvonulni is. Van egy tágas étkezőnk.

Office photo

What would I miss if I left

Közös ötletelések, az odaadó, jófej, kompetens kollégák. A tér, amit kapsz - szabad kéz és felelősség!

Ildikó

igazgatóság elnöke

Favourite thing in the office

Personal qualities we appreciate

  • jól kommunikálsz
  • jó a humorod
  • szeretnél egy fiatal lelkes, lendületes csapathoz tartozni
Team video

Team video

Our Covid-19 Experience

Merkapt 30 Gálaest

Merkapt Oktoberfest 2021

Nagy Sportágválasztó

Legjobbak mindig megtalálják egymást

Merkapt csapata

#énismerkaptosvagyok

Construma 2023

Varga Ádám olimpikon

Csapatépítő Horvátország 2022

Our favorite digital solution

Interaktív táblánk, amin üzleteinkben egyszerűen letudják adni rendelésüket vásárlóink

Radeco Designer program lakberendezőknek

Saját márkás falfűtésünkhöz tartozó okos megoldások
Construma 2023 stand & buli

Jobs for you
All jobs

Still looking for your dream job?