Állás mentése
Mennyire passzol hozzám?

Executive assistant

Medior

Digitális termékek létrehozásával foglalkozunk, miközben a saját belső termék ötleteinkből unikornist próbálunk nevelni. Időnk és erőnk véges, a mindent is mi csinálunkból szeretnénk delegálni az alábbi feladatokat:

  • Emlékeztetés, pingelés, határidők betartatása,
  • Gondolatolvasás
  • Megszervezni, kidumálni dolgokat, mielőtt nekünk kellene
  • Folyamatok, doksik, naptárak rendbetétele

Ha erre az állásra jelentkezel, a linkre kattintás után a cég oldalán töltsd ki a jelentkezési űrlapot!

Szakmai ismeretek

HR adminisztráció
Sales adminisztráció
Irodai adminisztráció

Jó problémamegoldó készség Kiváló szervezőkészség Csapatjátékos, elkötelezett A precizitás a lételemed Megbízható személyiség

Ekkor kezdhetsz

Akár ma!

Fizetési sáv

Tapasztalattól függő

Képzés
Konferencia támogatás Házon belüli képzés
Jóllét
Coaching Masszázs Csapatépítő programok
Eszközök
Céges telefon Notebook

Feladatok

  • szorosan együtt dolgoznál a CEOval, COOval és a többi C betűvel, akár pici lóti-futi árán is (Bp)
  • szervezed az életünket, figyeled a naptárainkat, élő emlékezetünkként funkcionálsz
  • HR -es sales területen: lead utókövetés, memo készítés, adatok rendszerezése
  • online és offline dokumentumok rendszerezése, aktualizálása, polkorrekt levelek írása
  • rendet teszel körülöttünk, átlátod a működésünket és csavarsz rajta, hogy hatékonyabbak legyünk

Technológiák, eszközök

Airtable Git, Slack, Jira Dropbox / Google Drive Excel és/vagy Google sheet Amazon, Google Cloud Xolo, Xero

  • Jelentkezés nyelve: Angol, Magyar
  • Self-branding profil
  • Önéletrajz
  • Bérigény megjelöléssel
  • LinkedIn

Végzettség

Nem kell papír

Angol
Anyanyelvi szint

Iroda cím

Budapest, Magyarország

40 óra/hét
Törzsidő
9 - 16

Így dolgozunk mi

Flexibilisen, core meetingeken nevetősen, scrum-ban...
Remote módon, mégis együtt.

Leendő csapatod

Csapat mérete
16-25 fő
Legfiatalabb, legidősebb kolléga életkora
24 - 34

Leendő kollégáid

Greg Barcza
							    							    								    			- CEO

Álom az élet!

Greg Barcza , CEO
OrsiFanni Németh
							    							    								    			- Csapat lelke, anyja

That's what she said

OrsiFanni Németh , Csapat lelke, anyja
Zoli Endrődi
							    							    								    			- COO

“Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!

Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!”

Zoli Endrődi , COO
A triumvirátus
							    							    								    			- Board members

Yacht és expressz

A triumvirátus , Board members

Termékünkről

Digitális termékfejlesztés

#agencyoverproduct fókusszal működünk :)
Ami azt jelenti, hogy a fő profilunk a digitális termékfejlesztés ügyfeleink részére, de vannak saját ötleten alapú projektjeink is. Szeretjük a projektjeinket holisztikus szemmel nézni, segítünk az ügyfeleinknek a valós piaci igény megtalálásában, minél gyorsabb piaci validációval, prototipizálással és gyors visszajelzési ciklusokkal.

Creating enjoyable remote work environment in order to build impactful digital products

Mi hiányozna, ha elmennék?

Szerdai Apex Core meeting
			    									- Csapat fele

Apex Core, Közösség, belonging, fully full stack, reggeli trash, flexibilitás, őszinte beszélgetések, közös együtt gondolkodások, Barack & többi állat

Szerdai Apex Core meeting , Csapat fele

Fotó az irodáról

Apex Lab - Fotó az irodáról  - Budapest, Magyarország

Csapatvideó

Apex Lab - Csapatvideó

Ettől különleges a termékünk

Kiváló csapatmunka Értékteremtés az ügyféllel Fully full stack koncepció Radikális transzparencia Folyamatos tudásvágy, önképzés Vita kultúra Végtelen trash videó Enjoyable remote work Teal szervezet

Történetünk

  1. 2020.04

    Első projekt az Apex Lab életében

  2. 2021.02

    Első saját termék fejlesztésünket elindítjuk, miközben fut 3 ügyfeles projektünk.

  3. 2021.08

    Visszamondjuk az irodánkat, mert tényleg senki nem jár be. #remotefirst -> #remoteonly

  4. 2021.09

    Első jelentkezésünk a Y Combinator-ba az ötödik belsős termék ötletünkkel

  5. 2022.01

    Pilot időszakban elindul a havi egy szabad péntek és az apex coin

  6. 2022.05

    3 hétre összeköltöztünk Horvátországban

Radikális transzparenciában dolgozunk, és hiszünk abban hogy ezt a céget közösen építjük. A legtöbb döntést közösen hozzuk meg, de mindenképpen az érintettek bevonásával. Minden reggel 9-től :)

Apex Lab - Kedvenc tárgy az irodában  - Budapest, Magyarország

Ragadd meg a tanulási lehetőségeket,mert így annyit szánsz tanulásra, ami szerinted a legértékteremtőbb-számodra és a cég számára egyaránt. Hiszünk a pair coding varázsában és folyamatos feedbackben.

Kétszavasok

Mac vagy PC
Apple
Sör, bor vagy tömény?
Fuu b+ ... hány fokos?
Legbüszkébb
Delfinekre

Ügyfeleink

Apex Lab - Ügyfeleink

Remote cég vagyunk, emiatt azt szeretjük benne a legjobban, hogy akkor találkozunk amikor csak szeretnénk, és akkor tényleg csak egymásra kell figyelnünk.

Termékvideó

Apex Lab - Termékvideó

Melyik híres ember lenne a cég?

Jim Carrey

Jim Carrey

Mókamester

  • Csapat felelősség
  • Transzparencia
  • Folyamatos tanulás belső indítattásra
  • Jól definiált cél alapján átlátni, hogy mi teremt értéket és az alapján dönteni
  • Magyar trash videók őszinte szeretete